Sorum eş cinsel ve homofobik arkadaşlara (Detay) ?

Arkadaşlar sizlerle alakalı bir makalenin son aşamasına geldim artık son çizikleri atıyorum denebilir. Belirtmek istediğiniz özel bir durum varsa yorum olarak atar mısınız makalemde ne kadar fazla ses o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben katiyen homofobik bir insan değilim. Kendi görüşüm homofobik insanların, aile ve çevresinin bu konudaki görüşünün çok etkili olduğudur. Kişiliği oturmamış insanlar, toplumda gaylik bir hakaret olarak görüldüğü için (top musun oolum?) kişi kendi seçimlerini daha sorgulamadan topluma ayak uydurmayı seçer. Hatta gay olmasalar dahi burda gayliği savunmaktan korkabilirler bile.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların özellikle de erkeklerinin nasıl bir cinsel haz hissetiklerini merak ederim. Bir de nasıl ve ne şekilde boşaldıklarını.

0|0
    0|0
    • Soruyu yanlış okudunuz sanırım benim görüşlere ihtiyacım var sorulara değil.

• Makaleyi tabi ki akademik araştırmalara dayanarak hazırladım sadece gözden kaçırmış olabileceğim noktalar olur ve buna siz yorumunuzda değinirsiniz bende yorum üzerinden araştırıp makaleme tekrar eklerim diye düşünmüştüm aslında.

• Bu konularda cahilim, bir katkım ve görüşüm pek olamaz.
      Ayrıca okumadığımız bir makalede gözden kaçmış noktalar olup olamadığını bilmemiz, sanırım imkansız.

Kızlar Ne Diyor 2

• he yorum yapın ben de okiyim :D

0|0
    0|0
  • Hayir yok benim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...