Ben ve yalnızlığım?

Kendimi çok yanlız hissediyorum , yanımda elimi tutacak kimse yok gibi. Ölsem de kalsam da bir fark olmicak gibi. Kimse beni sevmiyor brni takmiyor kafasına. Nesne hep mutsuz olan benim niye hiç mutlu olamıyorum. Şans ne zaman bende yana olucak?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir an geliyor ki şans birden senin yanında oluyor.. bende bu güne kadar hep bu şekilde düşünürdüm.. bugün bir is kazası geçirdim olay yerinde hiç kimse yoktu ölümle burun buruna geldim nasıl öleceğimi düşünmeye başlamıştım artık bir anda işçilerden biri geldi beni kurtardı.. bu bence bir şans bir mucize.. önemli olan herşeye karşı direnmek sukretmek..

0|0
    0|0
    • Keşke bana da bir araba çarşamba bütün havizam kaybolsa kendimi benligimi cevremdekileri unutsam...

• Gerçekten de mucize denilen şey var mı bu hayatta?

• Bugün yaşadım ben bunu

En İyi Kız Görüşü

• Onceden yalnizim ve asosyalim diye dert yaniyordum bende senin gibi. bir ortam degisikligi oldu sosyal oldum sevgilimde oldu hatta istemedigim bir sekilde bekaretimde gitti. Şu an hersey icin cok pismanim keske yalniz oldugum zamana geri donsem diyorum. O yuzdende herkesten uzak durmaya calisiyorum artik. Yalnizliginin kiymetini bil simdilik

0|0
    0|0
    • Anlıyorum seni kendini genede uzmeye değmez olan olmuş önüne bak bundan sonra

• Sagol canim oyle yapiyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalnızlık allaha mahsustur kezban

0|1
    0|0
  • Kendi içine çekildiğin sürece yalnızlaşırsın bir şeyler yap kurslara git çevreni genişletmeye çalış

0|0
    0|0
  • Mutluluk dışında aynı şeyleri bende hissediyorum.

0|0
    0|0
  • sitenin yarısı yalnız, nasıl iş bu :)

0|0
    0|0
  • Her yalnız ölsün o zaman

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız

0|0
    0|0
  • seviyorum diyenlerde 3 gün sonra bir bahane ile çekip gidiyor hiç takma

0|0
    0|0
    • Niye oyle oluyor ki neden hiç kimse gerçek dost kalmıyor.

• O duygu var Şu an bnde. Terkedilme

• boşver alışırsın ben 2 kez yaşadım önce çok koyuyor sonra yavaşlıyor sonra kendinle yüzleşirsin sonra içine kapanırsın en sonunda da zaten lanet okursun herşeye

• Bende öyleyim nerede bir çift görsem çıldırasım geliyor

0|0
    0|0
  • kim kaybetmişki şansı sen ve ben bulavğızz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbet bir gün

0|0
    0|0
  • Bende oyle hissediyorum yssadigim hergun eziyetmis gibi geliyor

0|0