Köpeği olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?

Köpeği olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?
Merhaba Benim eski kopegimin cinsi cavalier king charles yani yukarıda gördüğünüz köpektir. Arkadaşlar ben bir kaç ay öncesinde böyle bir cins besledim fakat Şu an golden beslemek istiyorum. Yani cinsinden dolayı zor bir köpek olmadığını biliyorum tabiki ama benim istediğim detaylar ve gerçekten köpek konusunda tecrübeli eğitimini iyi bilen kişilerin eminim bana söyleyecek bir çok şeyi vardır diye düşünüyorum. Simdiden teşekkür ederim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi yıllarca beslemiş hatta eğitmiş biri olarak en başta ve en başta sana köpeğini , bir hayvanı bir köpeği sever gibi sevmeni tavsiye ederim. Yani şöyle ki o bir köpek bir hayvan ve bir nevi can yoldaşı. Ama asla senin kızın oğlun halan dayın evladın kuzenin ya da ona benzer bir şeyin olamaz. Çünkü o bir hayvan. Onu insan gibi düşünme. Mümkün olduğunca çiğ et verme. Hem yabanileştirir hem hastalıklara davetiye çıkarır. 6 ayını doldurtuktan sonra tuvalet alışkanlığını kazanması için bahçeye dışarıya felan çıkar. Evde olmadık bir yere yaparsa ensesinden tut burnunu kendi çişine gömüp hafifçe kafasına vur canını yakman şart değil böyley apınca yanlış yaptığını anlıyor ve bir daha oraya yapmıyor. Sende iki kere veterinere götürmeyi unutma. Bir de büyüdüğünde çok sık çişe çıkar. Tek seferde tek yere yapmazlar. En az 4-5 yere parça parça yaparlar. Bu onların kısa mesaj şekli birbirlerine koku ile mesaj verirler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hangi konu Hakkı'nda bilgi almak istiyosun? Eğitimi en kolay kapan köpektir golden

1|0
    0|0
    • Bunu zaten biliyorum söyledim de ve herhangi bir konunun altını çizmedim tecrübesi olan birisinin altını çizebileceği konusu vardır diye düşündüm

• Eğitimi falan kolay ama tüy Ve koku sorunu çok oluyo genelde

Erkekler Ne Diyor 2

• Köpekler konusunda bilgim yok ama bişi sorcam eski köpeğim demişsin ne oldu o köpeğe merak ettim

0|0
    0|0
  • Çok tatlı olması nedeniyle kızların çok sevdiği bir ırktır. sevgi içinde olan bir köpektir. Zeki olması nedeniyle ve eğitime yakınlığı nedeniyle çok kolay eğitilebilmektedirler ama ben olsam danua beslerdim :)

0|0
    0|0
    • Aslında istedğim cins dogo veya haski ama dogoyu yetiştirmem haski de iklim koşullarına uygun olmadığı için böyle bir cins tercihi yaptım

• zevk sahibisin

• Gerçekten mi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...