Arkadaşlıgimiz bitmek üzere... ?

Merhaba biz 3 yakın arkadaşız ama içlerinden biriyle ben daha samimiyiyim oda benimle bir o kadar samimi, diğerini pek eskiden aRamizda pek yoktu ve yakın olduğum arkadaş ondan hoslanmazdi bile ama bir kaç aydır benimle bişi yapmiorlar sadece kendi aralarında takiliyorlar, bir şeyi gösterince sadece birbirine gösteriyorlar şakaları olsun diğer şeyleri olsun beraber yapıyorlar ve ben bunun farkındayım beni arkada birakiyorlar. Ki öyle de bir çok konuda beni arkalarında birakiyorlar. Ben bişi yapıp aralarınà girmesem beni görecekleri yok ama ben yoruldum. Artık bir kaç haftadir hiç birşey yapmıyorum sadece oturup kitabımı okuyorum. bir an da bu durum beni rahatsız edior sonuçta dört sene birlikteydik bu yakın dediğim arkadaşla... sizce ne yapmalıyım?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sessiz kal başkaları ile samimi ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence oluruna bırak eğer gerçekten seni seviyor ve değer veriyorsa zaten seni çağırırdı gittiği yerlere. Ama kendini de sadece kitaba verme yani insanlardan uzak durma yeni arkadaşlar edinmeye çalış :)

1|0
    0|0
    • Hiç birşeye halim kalmadı. Arkadaşlık edinmek le ugrasamiom hiç. .

• Alisinca *

• Alışırsannn bir daha insanların yanında iletişim kurmakta zorluk çekebilirsin, rahatsız olup tek başına kalmak isteyebilirsin buda seni uzun vadede mutsuz eder bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni dışlıyolar uzaklaştırıyolar

0|0
    0|0
  • Sende gir aralarına konuş, dolaşan, kendini geriye çekme, aralarına iyice katıl

0|0
    0|0
    • Benimde bir gururum car gerekirse okulda yanlız dolasirim arkadassiz ama genede kendimi küçük düşürmem

• Sana kalmış , sonuçta kısacası nasıl mutluysan öyle yap, seni anlamıyo değildim

değil

• Hiç bir şekilde mutlu deilim ben zaten...

• Bosver okul bitiyor gormezsin bir daha

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm zaten vi daha görmicem ondan HC bişi yapmayacam yapacak olursamda arkadasligimizi tamamen bitiririm ikisiylede sonuçta kimseye muhtaç deilim ben

Yükleniyor...