Söğütlüçesme 'de özene bezene süslediği tezgahında mendil satan amca 😊😊ne düsünüyorsunuz?

Söğütlüçesme 'de özene bezene süslediği tezgahında mendil satan amca 😊😊ne düsünüyorsunuz?Az önce facebookta bunlari biliyor musunuz sayfasinda gördüm bu fotoğrafı yani alıntı cok güzel bir fotoğraf her yönden takdir edilesi günümüzde malumunuz insanligin, cagin hastaligi olan ego sahibi isine müsterisine önem vermeyen sözde o cok yüksek makam mevki basinda ki insanlar bu amcadan örnek alsin eminim satmak istedigi insanlara karsi da cok naziktir ne düsünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu arada orda olanlar veya yolu düsen olursa mendil satin almayi unutmayin 😳☺

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok etkileyici bir fotoğraf çok yakınım oraya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eli ayağı sağlam olduğu halde dilenciliği meslek haline getiren insanlara örnek olmalı bu amcamız. Ne güzel süslemiş hem dilenmeyip bir şeyler satıyor Allah işini iyi etsin inşallah

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Amcama bak yaa orda olsam bir mendil alırdım Allah hayırlı müşteriler göndersin bol kazançlar dilerim amcama :)

1|0
    0|0
  • eli öpülesi amca.. emek verip bişeyler yapmaya çalışıyor o yaşında. daha gencecik sapa sağlam olup sokaklara dilenenen mahlukatlara duyurulur !

1|1
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun havalar soğuk adam ekmeğinde

1|1
    0|0
  • gelir dağılımdaki adaletsizliği düşünüyorum

1|1
    0|0
    • Kesinlikle oturduğu koltuğu makami mevkiyi haketmeyen insanlar birde bu amcamiz

• duygulandım ya akşam akşam

1|0
    0|0
  • Ne güzel bir insan

1|0
    0|0
  • Helal kazanıyo eli öpülsün

1|0
    0|0
  • neresınde söğutlu çeşmenin bu amaca uolum duşuyor aradfa söğutlu çeşmeye !

1|0
    0|0
  • İzin aldınmı fotosunu paylaşmak için?

1|0
    0|0
    • Cekildiğini biliyor bir sayfadan aldim bende

• Sorun yok o zaman

• Büyük üstad

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...