Neden Karşı Cinsten Nefret Ediyorsunuz?

Herkes etmiyor fakat karşı cinsten nefret edenlerin sayısı az değil -en azından benim çevremde- ve dinleyince hak verebiliyorsun. Ben de sormak istiyorum, nedir bu nefretin sebebi, neden nefret ediyorsunuz?

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Nefret etmem ama bazıları kendinden nefret ettirecek hareketler yapınca nefret edesim gelmiyo değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü aldatmak erkeklerin doğasında vardır o yüzden erkeklere güvenemiyorum ve nefret ediyorum çevrede çoğu evlilik erkekler aldattığı için bitiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Birçok nedeni var öncelikle devir değişti kızlarımız bir hayli geniş yaratığa dönüştüler..

Erkeklerle rolleri değiştiler, erkekten beter bakar erkekten çok aldatır ve uçkurlarına erkekten çok düşkün hale geldiler..

İki bacak aralarından başka düşündükleri birşey yoktur..

Onun dışında sadakat yok, sevgi yok, saygı yok, sabır yok, anlayış yok, seversin kaçar, hayvan gibi davranırsın sever, yanında erkek dururken başika erkeklerin içine düşür, hatta bazıları o dereceki kucağında bebeği oldugu halde erkeklerin içine düşer, erkek daha çok aldatıyor görünsede aslında gerçek olan kadınların daha çok aldattığıdır evli/bekar farketmez..

Sen memen küçük, kalçan küçük demezsin ama onlar sana şunun kaslarına bak, şunun saçlarına bak, şuna bak buna bak derler vs vs bir sürü şey..

0|1
    0|0
Yükleniyor...