Meraklı komsu sorunsalı?

arkadaslar simdi kendime ait bir ev tuttum ev İstanbul avrupa yakası merkezi bir konumda yanlız iki tane komsumla basım belada 2 tane 50 lerinde teyze eve girdigimde kapıyı acıyor cıktıgımda kapıyı acıyor ben hiç muhattap olmadıgım halde bir bakıyorum kapıyı calıyor canım su telefonumun pin kodunu gir diyor apartmanın kat lanması bozuluyor tam cıkıcam lap tepemde dio bir lamba alıp takarmısın ok diyorum bir bakıyorum eve giricem kapıda bitiyor lamba aldım tak banamı halleniyor napıyor cözemedim

Ben kırmak istemiyorum ama bekar genc bir adamım ben anneme babama hesap vermiyorum bu 2 komsum basıma bela oldu resmen biri yan tarafta digeri karsıda kız arkadasımı getiricem bir bakıyorum tepemde bitiyorlar bide bunlardan iyice uyuz olmaya basladım ne yapacam cözemedim bir türlü

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir şekilde ya kendini iğrendir ya da kendinden korkut olmadı soğut. Bir arkadaşın başına benzer bir mevzu gelmiş kendi söylüyordu. Bir yaşlı karı koca tip çocuğa hiç huzur vermiyormuş. Bir gün sevine sevine geldi ikisinden de kurtuldum diye. Nasıl oldu diye sorduk bir anlattı şok olduk. Kendisinden hiç beklenmeyen bir şey yapmış. Bizim yaşlılar bunu asansörde yakalayıp ahiret sualleri sormaya başlamışlar. En son okuduğu bölümü sormuşlar çocuk dış ticaret deyince bizim oğlumuz da dış ticaret okuyor demişler. Bizimkinin canına tak etmiş ve nereden aklına estiyse aletini avuçlayıp ihtiyarlara dönüp ''Oğlum mu dediniz? Kaç yaşında?'' demiş yaşını öğrenince çocuğun ten rengini sormuş. İhtiyarlar esmer deyince ''Ooo iyi iyi esmere sürtünenin talihi açılır'' demiş tabi bu arada hala aletini sıvazlıyormuş. İhtiyarlar ''Oğlum biz burada inelim'' deyip bir kat aşağıda inmişler. Ve bir daha hiç bizimkiyle konuşmamışlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...