Bir kız gecenin 3 ünde dışarı çıkabilir mi?

Şimdi burda kızlarımız atıyor istediğimde saatte cıkarım gezerim.Çık tabi. İstersen dısarda yat bananede :D Sen kendını koruyabilcek misin? Ordaki tehlikeyi alt edebilcekmisin?Çok merak edıyorum. Sinek örümcekten korkuyorsunuz sonra ben o saate cıkarım e çıkta kendinide koru. Kuru laf yapmayın bence artık. Erkekler bile İstanbul'da o saatte dısarı cıkmaya cekınıyor. Sen neyin mücadelesini veriyorsun hala? Madem delikanlılık yapıyorsun kendını koruyacaksın. Sanki türkiyede var böyle şeyler dünyanın heryerınde bogazını kesip atarlar. Eğer denk gelirsen. Eğer ben kendımı korurum bana saldıranı alt ederim diyorsan tehlıkelı zaman ve yerlerde alkışlıyorum

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarımızın kafasının basmadığı bir konuya parmak basmışsın Fossil. Gerçekleri söyleyince de bir numaralı kadın düşmanı ilan ediyorlar. Çok gezen tavuğun ayağına bk bulaşır. Kaldı ki bu sadece kadınlar için değil hepimiz için geçerli. Bu memlekette tecavüze uğrayan adamlar gördüm. Askerliğim gereği tabi. Soruyorum olay nasıl oldu? Cevaplar hemen hemen aynı '''Abi gece saat bilmem kaç filan arka mahalledeyim'' niye oralarda geziyorsun diyorum bir tane mantıklı cevap alamıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Şimdi şöyle birşey var ben istediğim saatte çıkarım derken evet herkes istediği saatte çıkabilir bu sana veya başkasına kalmış birşey değil. Nasıl gündüz insanlar sokağa rahat çıkabiliyosa akşamda çıkabilmeli burda tehlike arayanı değil tehlikeli olan insanları uyarmalısın

0|0
    0|0
    • Ya öyle bir konusuyorsunuz ki. Engellenemıyor işte dünyanın heryerınde suc olayları var. İdam olan ülkelerde bile adam yapıyor işte. Alice harikalar diyarı değil burası anlayın artık

• ben bunu anlıyorum ve kendimi koruyabiliyorum. Soruna alınmadım soru tarzına sinir oldum

• iyi niyetten anlamıyorsunuz cunku.

• Ülkenin hali belli insanları belli hatta sadece bu ülkeyle değil dünyada böyle bu. Kız ya da erkek tek başlarına çıkmasalar daha iyi, böyle öküzlerle karşılaşmak çok yüksek bir olasılık. Yüzyıllar geçmiş insanlar değişmiyor tecavüz hırsızlık katiller vs. Tecavüzü onaylamak mümkün değil!!! Bazı dengesizler hakediyor falan demiş de yazık valla yazık.

0|0
    0|0
  • Ben çıkmıyorum ama kimin saat kaçta dışarı çıktığı kimseyi ilgilendirmez.. Burda asıl o saatte dışarda milletin namusuna ırzına göz diken ş. sizlere de bir iki çift laf etseydin de samimiyetini görseydik.

0|0
    0|0
    • Samimiyet? Onlara ne desek idamda versek cayıcaklar mı caydılar mı? Dünyanın hangi ülkesinde engel olabiliyor. Sadece Türkiyeye mahsus muş gibi göstermeye calısıyorsunuz. Ewt ilgilendırmez ama kendınıde korumasını bilceksn

• çıkmamalı yoksa fatmagül olur :D

0|0
    0|0
  • İnsanlarin zarar vermesini engelleyecek onlemler alinmali bana gore. Oyle kendini savunabilmeyle cozulecek sorun degil bu.

0|0
    0|0
  • Şahsen olabileceklerden korkuyorum. Temkinli davranmak her zaman daha iyidir

0|0
    0|0
  • Sıktınız :/

0|0
    0|0
  • çkamaz tabiki

0|0
    0|0
  • Çıkılmaz tek başına kadınlar narin varlıklar zaten koruyamazlar ki kendilerini, bence.

0|0
    0|0
  • Çıkamaz namus denen birsey var

0|0
    0|0
  • Ben cikarim ama kocamla:)

0|0
    0|0
    • Yani böyle diyin canımı yiyin. Atar yapmıyorlar mı bide. Höt desen atlarına yapcaklar. Gece 3 ünde cıkarım dıyor hey allahım

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle adice bir olayın ardından bu soru aklınıza geliyorsa ve soruyorsanız zihniyette problem var demektir. Olay yaşanmadan önce sorsanız kimsenin umrunda olmayacak bir soru nence böyle hassas bir dönemde sorulmamalı.

Yazım şekliniz ve uslubunuz oldukça itici. Polemik yaratacak bir uslub kullanmışsınız. İyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum. Soru dursun lakin gelecek ters cevaplara hazır olup sakin kalmalısınız.

0|0
    0|0
  • Istedigi saatte dışarı çıkar, kimsede engelleyemez. Yalnız gecenin ucunda dışarıda olan erkekler büyük ihtimalle alkollü, ipe sapan gelmez adamlar olurlar. Dünyanın her yerinde bu böyledir, gece kötüler daha çok cirit attığı saatlerdir. Kadın fiziksel olarak daha zayıf olduğu için şiddet karşısında savunmasızsır, o yüzden gecedir bayani eve bırakırsak evine girene kadar bekleriz, veya hiç bir kadını yalnız birakmamaya çalışırız. Dünyada en çok taciz ve tecavüz İsveç'te gerçekleşnektedir. Bunu başka gelişmiş ülkeler takip etmektedir. O nedenle ülkemizdeki sapık supuk insanları sadece bizde var sanmamiz yanlıştır. Herkes gece geç saatte her ülkede dikkatli olmalıdır.

0|0
    0|0
  • bazıları boş atar. yazın %90 haklı , hırsızı var uğursuzu var ben o saattlerde gezmem özel günler haricinde

0|0
    0|0
    • yani bro mıllet kafayı yemiş artık. Özgürlük yok kadınları eziyoruz falan bir baksınlar dalgasına artık

• sözde eşitiz ama bazı bayanlar herşeyleri önlerine istiyorlar.

• Alırlar önlerine öyle bir dünya yok kendi kazansın kendı yesin erkekler enayi değil artık

• Bence gayet haklısın.
    Hem ara sokaktı orası anladığım kadarıyla çıkıcaksanızda cadde taraflarından yürümeye dikkat edin.
    Biz onlara çıkmayın demiyoruzki kendini koruyamıyosun diye diyoruz.

0|0
    0|0
  • Okumadım sorudan yola çıkarak yazıyorum. Evet dışarı çıkabilir lakin burası Türkiye ve kötü niyetli insan cok. Bence çıkmaması o kişi için daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • Kasımpaşada, nurtepede, gazi... gibi yerlerde çikilmaz cikilmasa iyi olur ben cikmam sahsen ama ortaköy, taksim, nisantasi veya bagdat caddesi gibi yerlerde gece 3 eglence saatidir

0|0
    0|0
  • Erkek olmama rağmen bende korkuyorum bazen 😄😄

0|0
    0|0
  • Tek başına, asla çıkmaz cakallar kapar

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak ben türkiyede saat üçte çıkamazken cinsiyete vurmamak lazım

0|0
    0|0
  • Ayakta alkışlıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...