Yeter ya! Burada sadece kötü, art niyetli insan mı var sanıyorsunuz?

Nasıl insanlar var burda? Gerçekten anlamıyorum. Herkesin mi amacı aynı? Niye herkesi aynı kefeye koyuyorlar? Burada eğitim, toplumsal ilişkiler gibi bölümler de var. Herkes pislik peşinde mi? Ayıp denen bir şey var. Sizin hiç mi hakikaten başınıza gelen kötü olayınız ve bu olaylar sonucunda almak istediğiniz fikirler olmadı? Lütfen her kıza ya da her erkeğe mesaj atıp malum muameleyi göstermeyin. Rica ediyorum.

0|2
9|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• hesap ayarlarim takip etmediklerim bana mesaj yazamasin secenegi ile bu sorunu cözersin boylece kimse size siz istemedikce mesaj yazamaz

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Utandim 😕

1|0
    0|0
  • bütün kadınları böyle sanmayın diye başlayıp bütün erkekleri töhnet altında bırakıyosun ilginç durum doğrusu madem birileri rahatsız ediyor teşhir et kimse bu kadar kişide zan altında kalmasın

0|0
    0|0
    • Yanlış okudunuz galiba. " Lütfen her kıza ya da her erkeğe mesaj atıp malum muameleyi göstermeyin. Rica ediyorum." Benim kimseyi töhmet altında bıraktığım yok.

• Burada bütün kadınları aynı sanmayın yazmıyor. Herkesi aynı kefeye koymayın yazıyor. Yanlış anlamayın. Ben bu yorumu yaparken cinsiyet ayrımı yapmadım, amaç belli. Bunu yapan bir kadın ya da erkek fark etmez.

• Peki

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğrayan insana "o saatte dışarıda ne işi varmış" diyen insanların yaşadığı bir ülke burası.

0|0
    0|0
  • yahu ben bu sebepten çoğu zaman birşey söylemek istediğim kişiye mesaj atmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmem mal dolu

0|0
    0|0
  • Namuzsuz herifler şerefsizler

0|0
    0|0
  • Başından sonuna kadar katılıyorum yazdıklarına.

0|0
    0|0
  • Agzına saglık

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok malesef

0|0
    0|0
  • Allah kolaylik versinn

0|0
    0|0
  • İyi lerde var

0|0
    0|0
  • En güzeli fazla aldırış etmemek...

0|0
    0|0
  • Primini yaptın artık gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • sanal ortam sonuçta herşeyi ciddiye alıcak kadar saf olmayın

0|0
    0|0
  • kızmış hissediyor

0|0
    0|0
  • Çok haklısın bursali herkes senin gibi olsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Onyargili insan cok fazla.. haklisin.. ama mesaj kutunu kapat.. fikrini ogrenmek istedigin biri varsa sen mesaj at ozaman.. cunku duzgun insanlarda var..

1|0
    0|0
  • Mesaj kutum kapalı:)

1|0
    0|0
  • Noldu ki

0|2
    0|0
  • Bu konuşmalar bir yere varamadi bu güne kadar boşver bence görmezden gel en azından burda

1|0
    0|0
  • gercekten yardim lazim olduğunda cevap gelmiyor ama kizin biri acik foto atsin hooop 150 kisi. burasi da boyle bir yer napalim

0|0
    0|0
  • bence buradaki herkes kimin ne oldugunu biliyor birkac kendini bilmezler var onlari da sikeyet edip engelleyin olsun bitsin moral bozmaya degmez vede siz dediniyiz diye kimse farkli davranmaz

0|0
    0|0
  • takma bosver. bir sorun olursa bana mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
  • karakterli insan kalmadı malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...