Telepatik bağa inanıyor musunuz?

Telepatik Bağa inanan deneyen var mı günlük yaşamda düşündüğünüz anda araması vs gbi bir çok örneği mevcut istemeden de olsa bunu yapıyoruz bilimsel olarak da kanıtlandı peki özellikle denediğiniz oldu mu sizi araması için ya da affetmesi için vs..

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğim kadarıyla, insanlık tarihinde milyonlarca yıl önce insanlar bütün samanyolu galaksisine dağılmış halde yaşarken, "insanların ataları olan ırk" kısa kesiyorum bu ırk çok kolay bir şekilde telepati ile anlaşıyormuş, kendi aralarında çıkan savaşta radyasyon felaketi olmuş, kendi soylarını kurutmuşlar, kaçmışlar başka yıldızlara, burada kalanların bazıları yaşamış ama dnaları bozulmuş, telepati özelliğini kaybetmişler. Bazı insanlar daha telepatik olabiliyor, ileride de o telepatik gücü kazanabileceğimiz konuşuluyor ama yüzbinlerce yıl sürebilir. Neredeyse Diğer tüm uzaylılarda telepati özelliği var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Vardır kesinlikle. Hatta konuyla ilgili bir mevzu var ama tenezzül edip dinlemediğin sürece parmaklarımı boşa yormayacağım.

1|0
    0|0
    • Ne mevzusu bu kadar kizmana gerek yok bilimsel bir araştırma var benim bildiğim 😁

• unutma sadece dilden değil kalpten ve tüm kalbinle.

• Aynen haklısın😊

• evet inanırım hatta bir ara şöyle bir şey olmsutu. Eski sevgilimle bir bağ kurmaya calıstım. Sürekli düşündüm düşündüm sonra bir anda basıma agrı girdi ve o bana mobilden şunu yazdı başım cok agrıyor demişti. başarmıştım

1|0
    0|0
    • Ne kadar süre yaptın bunu

• Hım hani küs falan degildiniz deneme amaçlı yaptın olemi.. ya bn bunu şu anda konusmadigim birisine yapmak istiyorum deniyorum ama olmuyo normal konuşma yolunu denedim istemiyor

• sen bunu o fark etmeden yapman lazım. bu senin duygularınla ılgılı. duyguların yoksa telepatıyıde unut

• Evet inaniyorum ben

1|0
    0|0
  • öyle birşey uygulamadım hiç hislerimle bir bağ kurmaya çalışırım gönülden yani eğer dediğin bu oluyosa :)

1|0
    0|0
  • Tabi inanıyorum saat 00 00 olduğunda da birileri kesin b3ni düşünüyor olur millet manyak mk çünkü

2|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Yapiyordum artık yapmıyorum

1|0
    0|0
    • Sonuç aldin mi ben deniyorum bu ara şu sıra özellikle ilgilenmeye başladım bu konuyla tavsiyelerin nelerdir :)

• Ya ben okudum biraz bole o kişiye odaklanıp sonra kısa olarak ne istediğinizi soyleyin diyor ben böyle denedim sn nası bir teknik kullaniyordun: )

• O kişinin aklımdan geçmesi yetiyordu

• Tabi ki de

1|0
    0|0
    • İnsanların ruhları arasında da iletişimin olduğuna inanıyorum ayrıca.

• Aynen daha çok hislerle alakalı negatif enerji kötü niyet düşünceyi hissetmek Allah iyi insanlarla karşılaştirsin

• bunu deneyip sonuç alacak gelişmişlikte bir kapasiteye sahip olsan bence bu soruyu sormazdın :)

1|0
    0|0
    • Tesadüf olarak oluyor özellikle yapmak için calisiyorum yeni odaklandim bu konuya acikcasi 😊

• tesadüf olarak hepimiz yaşıyoruz da, bence insanları telepatik yolla manupule edeceğine normal iletişim teknikleri öğrensen sen de rahat edersin

• Ewet ole bisi var

1|0
    0|0
  • her zaman yaptığım şey...

1|0
    0|0
  • olabilir yani

1|0
    0|0
  • Telekinezi işini çok denedim ama olmadı :)

1|0
    0|0
  • aile içinde yaşıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet genelde oluyor birini düşündüğüm zaman ya mesaj atar ya arar ya da 5 dk önce aklıma gelen bişeyi 5 dk sonra aynen yaşarım

1|0
    0|0
  • İnanıyorum. Özellikle bir kişide dikkatimi çekti. Ne zaman aklımdan geçirsem ya da rüyamda görsen bir şekilde iletişim halinde bulunuyoruz. Konuşma ya da mesajlaşma olarak. Aynı rüyayı gördüğümüz bile olmuş.

1|0
    0|0
  • başıma hemen hemen hergün gelen olaylar. enerjim fazla

1|0
    0|0
  • Inaniyorum

1|0
    0|0
  • İnanıyorum 😃

2|0
    0|0
  • İnanıyorum bayaa bayaa

0|0
    0|0
  • özellikle denemesem de başıma geldi

0|0
    0|0
  • Kalkışmayın bu islere. Cünki hayatınızı dahada zorlastiriyor. İnsanların düşüncelerini okuduktan sonra yol veren vere tek kaldım anasini satayim. Birde herkesi düşünceyle yöneten bildim bileli kişi haricinden oda kafayı yediriyor bana..

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. Bir tane kişi oldu ama bilinçli olarak yapmadım. Aynı anda aynı şeyleri söyleyip, aynı şarkıları paylaşıyorduk falan tesadüfen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...