Tüm yaşamınıza geriye dönüp baktığınızda hayatın adil olduğuna inanıyor musunuz?

Tüm yaşamınıza geriye dönüp baktığınızda hayatın adil olduğuna inanıyor musunuz?
SOL: Richard iyi bir okula gidiyor. Okulun kaynak sorunu yok, iyi öğrencileri var. Öğretmenler işlerini severek yapıyorlar.
SAĞ: Paula'nın okulunda sınıflar çok kalabalık. Okulun kaynak sorunu var. Öğretmenler mutsuz ve stresliler.

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Her ne kadar mikro düzende adil değil gibi görünse de, makro düzende herşey tam da olması gerektiği gibi olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
    • Deli bir yorum olmus Eig adayimsin ama katilmiyorum dusuncene

• Evet bu taraf için tüm yorumlarımız :)

• Bunu göz önünde bulundurursak... katılmaman için de bir sebebin kalmamış oluyor. :D

En İyi Erkek Görüşü

• hayat adil degil olmadida asla bir yerde ozel derslerle calisan cocuklar diger yerde 40 kisilik siniflarda calisan bir cocuk
    ikiside ayni sinifa giriyor ayni sorularla birde ;) nasil bir adelet

0|1
    0|0
    • Kesinlikle bu bir kesit bunun izel dersi Koleji sonra en iyi yerlerde staji sonra en iyi imkanlarla yuklen cocuga sonra en sirketlerde ceo olursun sen hic köylü ceo gordun mu distum 😊

• görmedim hayir ;;) para parayi cekiyor zengin adamin cocugu sirket sahibi olur

• Para parayi cekmesinden ziyade olagan ustu egitim aliyorlar cevrede seni buna itiyor. Adamin cocugu misket oynamiyo seksek oynamiyo calisiyo 😂😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır hiç değil

0|1
    0|0
  • Kesinlikle inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet oldukça adil

0|0
    0|0
  • Hayat hic adil degildir ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnanmiyorum

0|1
    0|0
  • hayat adil olmaz, insanlar adil olmayı bilmeli...

0|1
    0|0
  • İşçi 1300 lira için 30gün boyunca harıl harıl çalışıyor ve bu para ona yetmiyor, Hadiseye gelen reklam teklifi 400 bin tl ve buda ona yetmiyor sencede adil mi

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum

0|0
    0|0
  • Allah ın c. c adaletine inanıyoruz. Nokta..

0|0
    0|0
Yükleniyor...