Arkadaşlıklardaki en önemli kural nedir?

Bir kız ve bir erkek arkadaş olduğunda bunun arkadaşlık dışına çıkmaması için neler yapılmalıdır? Ciddi ve samimi yorumlar lütfen ^^

0|1
9|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• SADAKAT. Iyi gunde oldugu gibi en cok da kotu gununde yaninda olmali. Kanli bicakli dusman olacak kadar kavga etmis olsaniz da seninle ilgili onun yaninda konusuldugu zaman herkesi susturmali, kendi de konusmamalı. Gercek arkadas ne olursa olsun kırılsa da sinirlense de o arkadası olmadan yapamaz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çıkar!

1|0
    0|0
  • Kesinlikle cıvıtma olmamalı ben tokat atarım böyle yapınca diğeri dürüst olucak

1|0
    0|0
  • kız güzel ya da eleman yakışıklı ise o iş olmaz

1|0
    0|0
  • Yavşama olmasın yeter.

1|0
    0|0
  • Güven

1|0
    0|0
  • arkadaşlıkta pek kural olmaz yalan olmasın yeter diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Mesafeli olmali

0|0
    0|0
  • Hoşgörü ve saygıdır

0|0
    0|0
  • mesafe korunmalıdır. tadı kaçırılmamalıdır.

1|0
    0|0
  • aranızda seks kıvılcımları dahi oluşturmayacak derecede vicudlarınızın birbirini reddetmesi lazım :)

1|0
    0|0
  • Eğer bir kişi diğerini arkadaş gibi goremiyorsa birsey yapılamaz, çünkü tamamen o kişinin kendinden fedakarlık ederek arkadaş kalınması beklenir, bu da hoş olmaz. Öyle bir durum var ise ve hisler karşılıklı değilse ayrı kalınması en doğrusu

0|0
    0|0
  • sadakat :)

0|0
    0|0
  • Mesafeler önemli canım 😊Ama hoş birisiyse acıla bilmen laizm

0|0
    0|0
  • arkadaşınla sevişme. çünkü siz o zaman başka birşey olursunuz. ÖNEMLİ!

1|0
    0|0
  • Yanlış fikirsel çıkıyorsun. Çünkü olamaz.
    Olmamalı. İki mıknatısı yan yana koyalım ama çekmesin diyorsun. Yaratılış buna aykırı. İlla bir taraf meyil eder. Bunu ne kadar yok saysan da sonuç aynı. Dene gör. Eğer devam ediyorsa bir taraf digerinden etkilenmemiş demektir.

0|0
    0|0
    • ben olur olmaz demiyorum zaten arkadaşlık dışına çıkmaması ihtimalini değerlendirmek gibi birşey

• Bence bunu düşünme. Ya arkadaş olma ya sevgili ol karşı cinsle ya da resmi muhabbet et kısa sureki ihtiyaç dahilinde

Kızlar Ne Diyor 8

• Öpüşmemelisin :D

1|0
    0|0
  • Vefa

1|0
    0|0
  • Güven. Güvenmediğim insanla arkadaşlık etmem.

1|0
    0|0
  • Normal bir ilişkide olduğu gibidir bence karşılıklı güven olursa eğer acaba bu benden mi hoşlanıyor gibi kuruntular da yapılmaz.

1|0
    0|0
  • arkadaşlık dışına çıkmaması imkansız
    kardeşim diyen de seni sevdigini itiraf ediyo

1|0
    0|0
  • Her dedikoduyu hemen bana bildirmeli

1|0
    0|0
  • Mesafeyi korumalı konusulanlara agizdan cikanlara dikkat etmeli

0|0
    0|0