Paranormal Activity'i izledim bugün 5 ini birden ve bu olayların gerçek olduğunu duydum bildiğiniz bir şey varmı?

Paranormal Activity'i izledim bugün 5 ini birden ve bu olayların gerçek olduğunu duydum bildiğiniz bir şey varmı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir filmin olduğundan habersiz iken, birgün filmin henüz başlarında Fil TV'de denk geldim. Tek kamerayla bir evin içinde çekilmiş amatör belgesel sandım. İlgimi çekince izlemeye devam ettim. Ama iş gitgide ciddileşmeye başlamıştı. Daha önceden korku film izlemiştim. Ancak film olduğunu bildiğimden etkilenmemiştim. Ancak bu izlediğim gerçek görüntülerdi. Gece vakti olduğundan kapıya perdelere bakmaya başlamıştım. Hayatımda bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Taa ki filmin son sahnesinde film olduğunu anladım :)

Yaşanan olayların gerçek olduğu filmin sonunda söyleniyor. Ancak işin içinde kurgu olduğunu da unutmamak gerek.

Bu arada en çok etkilendiğin hangisiydi?

1|0
    0|0
    • 1. de yere beyaz bir şey döküyorlar iz bıraksın diye ve o izleri görüp mikanın çatıya çıkması

En İyi Kız Görüşü

• yes gerçekmiş hele bir sahnesinde böyle kapılar kendiliğinde açılıp kapanıyodu orası gerçekmiş mesela montajda falan kesmemisler o sahneyi

0|0
    0|0
    • kaçıncı serisindeydi o unuttum :D

• 1. ve 2. seride açılıp kapanıyor kapılar

• zaten 1. serisi ve şu son çıkan the ghost dimension bide 4. serisi ondada kapılar açılıp kapanıyordu bu serileri güzeldi onun dışında batırmışlardı filmi sinir olmuştum :D

Erkekler Ne Diyor 5

• İzlemedim izlerim bisr

1|0
    0|0
  • ilk 10 dakikasinda kapattim sacma sapan film Dabbe ondan daha iyi be :D

1|0
    0|0
    • dabbe muazzam ya :D

• bizimkilerin yapımı bir filme göre gayet iyidi bence ya

• @Energia Bir korku filminde en onemli şey sestir Turkler sesi oyle bir on plana cikarmişki filmin bo*unuda cikarmiş diye bilirim ama paranorm activty den iyidir :)

• duymadım

0|0
    0|0
  • Rtv öğrencisinin bitirme tezi. Tutunca devam ettiler hikaye😄

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere inanmayın. dabbede de gerçek diyorlar ama hiçbirinin gerçeklik payı bile yok. yani boş gere gerçek diye psikolojini bozma.:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Paranormalde güzel filmdi ama 3. serisi mi 4. serisi mi ne saçma gelmişti yani saçma dediğim filmi batırmışlardı biraz. The ghost dimensionu izledn mi? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...