Bisexüel olsanız, aileniz geleneklerinden ötürü size zorla evlendirmek istese?

Bisexüel olsanız, aileniz geleneklerinden ötürü sizi zorla evlendirmek istese fakat sizde o sırada birine ( hem cinsinize) aşık olmuş olsanız ne yapardınız? Ailenize durumu anlatma gibi bir şansınızda yok, çünkü aşiretler :( bir el atın, lütfen :(

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumda olan sensin sanırım

0|0
    0|0
    • Ben değilim ama bn de bisexüelim, bu durumda olan sevgilim :(

• aynen öyle ya, ders filan çalışamıyorum zaten, ama en azından aynı evde filan yaşardık okuma ayağına :)

• 😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Bir lezbiyen ile anlaşmalı evlilik falan olabilir aslında, çok da olamayacak birşey değil bence. :)

0|1
    0|0
    • Onu bnde düşündüm, çok mantıklı ama yakalanırsak diye korkuyoruz

• Aynen. Ben öğretmenlik düşünüyorum. Doğal olarak biraz uzak olacağım yani. :)

• :) iyi ya, Allah yardımcımız olsun diyelim, nedir bu çektiklerimiz, biri biter biri başlar :(

Kızlar Ne Diyor 1

• evlenmek istemediğini söyle, üniversiteye kaydol başka şehire falan git. istemediğin biriyle olmaz..

0|0
    0|0
    • Ona uğrşıyoruz bizde şimdi, bu sene polislik kazanır da umarım gider :(

Erkekler Ne Diyor 4

• ozele gel :)

0|1
    0|0
    • Gelemiyorum, çünkü 2 xper seviyesinde olmam gerekiyormuş :( burdan yazsan ya da başka bir yerden mesajlaşsak.

• ınstagram kullanıyor musun?

• Şimdi açtım, konuşqlım diye,"vezir_huzur" burdan konuşabilriz.

• hmmm ben evlenirdim yinede nası olsa aşk hoşlantı geçici. geçmessede kalbimize gömerdik diğer gömdüklerimiz gibi (˘‿˘ʃƪ)

0|0
    0|0
    • diğer gömdüklerimiz kız yanlış anlaşılmasın :D

• O da farklı bir bakış açısı, ne olacak bilmiyoruz bakalım, hayırlısı.

• Benim sevgilim var ama hergün dışarıya çıkıp erkeklerle ilişkiye giriyorum evlen söylemezsin.

0|0
    0|0
    • Ailesiyle hergün kavga ediyor, bu udurum ikimizide etkiliyor, sevgilimin başında var böyle bir durum :( ne yapacağız bilemiyoruz :(

• asla Bisexüel olmam

0|0
    0|0
    • Olsan mesela? Ol demiyorum zaten :)

• Bilmiyoruz artık ne olacak ya, nasıl bir hayat bu, çocuk istemiyor, bıktım ya, stres doldum.

• Dunyanin adaleti işte:(((

Yükleniyor...