Kız kardeşim okuldan atılır mı?

Din kültürü hocaları son hafta ders işlemedikleri için sohbet etmiş özgeolayı konusulmus hocası da "bayanların dikkat etmesi gerek. O kızın tek başına dolmuşta olması bile bir tahrik sebebi, erkeklerin şehvet duygusu çok ağırdır dikkat etmezlerse sonuçlarına katlanmalı herkes. Allah geride kalanlara sabır versin." Demis. Kardeşim de daha önce istismara uğramış biri olarak kudurmuş ayağa kalkmış, masasını ittirmiş "ne diyorsun lan sen k*ltak" demiş kadının şalını çekmiş. Sonra kadın kendini savunmaya kalkmış kardeşim elini , kolunu tutup ittirmiş bunu. Şu anda annemler bilmiyor durumu okul açılınca görüşeceğiz demiş müdür. Kadın seni attırtacağım buradan demiş. (Kardeşim özelde okuyor, burslu değil) yani sizce ailemize biz mi söyleyelim? Babamız hocanın dediğine sinirlenir ama kardeşimin hocaya saldırmasına kızabilir. Yani aranızda öğretmen falan varsa bir yardım eder misiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu kardeşimin 2. olayı okulun başlarında da Alevilere "sapık onlar" demişti ki kardeşimin hassasiyetini bilmesine rağmen hocasıyla yine kavga etmişti kardeşim bütün hocalar tarafından çok seviliyor ama bu din hocasına çok çektirtti başarılı da bir çocuk yazık günah yani okuldan atılırsa siciline işler falan

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenize siz söyleyin, kardeşin bence iyi yapmış. Bunlar böyle ortamı boş sanıyorlar, rahat rahat konuşuyorlar. Yok öyle birşey.
    Kardeşini tebrik ederim. Ayrıca kardeşin burssuz okuduğundan, müdür onu atmayacaktır. Kıyamaz o paralara, en fazla uyarı falan verirler. Helede durumu anlatınca, onu bile vermeyip özürde dileyebilirler...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben öğretmen olacağım. Öncelikle öğretmenin açısından bakarsak geleceği yetiştirecek bir insan olarak böyle alçak düşüncelere sahip olması çok iğrenç çok karaktersiz bir durum onun öğretmenliğine yazık. Ancak öğrencinin öğretmene yaptığı davranış yüzde yüz disiplin sebebi. Bence okuldan atılmaz çünkü özel okul ve hangi müdür paradan olmak ister? Öğrencinin açısından bakarsak yaşadığı şeyden oğretmenin dediğine sinirlenmesi çok doğal bir şey fakat insanların duşuncelerine saygı duyulması gerekir. İnsanlara ne duşunmesi gerektiğini söyleyemeyiz. Tepkğ vermeyi geçelim hakaret ve fiziksel temas ileri derece bir davranış öfke kontrolü yapması gerek bence öğretmenden ona karşı yaptığı davranışlardan özür dilemeli. Bu duşuncesini ezdirdiği anlamına gelmez sadece olgun bir davranış göstererek saygılı olduğu anlamına gelir. Ayrıca annenize ve babanıza söylemelisiniz babanız veya anneniz okula çağırılıp oğrenilirse durum daha kotu bir hal alır alın karşınıza sakin sakin anlatın, burada benim hatam var biliyorum vesaire deyip durumu her yönüyle açıklayın ki ailenizin sizi savunacak durumu olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Atılmaz

1|0
    0|0
  • Hocanın yorumunu da anlatırsanız eğer babanız kızmayabilir sonuçta kardeşin daha önce böyle bir olay geçirmiş ve en iyi o anlar

1|0
    0|0
  • Aileye anlat bence çok da iyi yapmış tebrik et kardeşini yerime böyleleri de öğretmen oluyo

1|0
    0|0
  • Ailenize soyleyin bece

1|0
    0|0
  • annene babana söyle , zaten duyacaklar sonunda. ailen gider hocayla konusur bir orta yol bulunur.

1|0
    0|0
    • ama hata kardeşinde, tam bir ergen davranışı sergilemiş.

• Evet maalesef ama müdürü vs. çok sever kardeşimi normalde çok uysal , tatlı bir kız ama ergen işte bazen böyle şeyleri oluyor. Patlamış orada eskiden kardeşim ciddi olay yaşadı soruşturmalı falan psikolojisi bozuk valla böyle olaylar duyunca depresyona giriyor kadın da öyle diyince basmış küfürü.

• ailene söyle, özel okulda attıramaz bence kolay kolay. olaya neden tepki verdiğini müdüre anlatırsınız zaten

• Affedilebilir sonuçta Yumruklu tekmeli kavga değil

1|0
    0|0
  • Saldırması yanlış olmuş ama şikayet etsin meb e bişiy olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiz kardesinle gurur duy, sonuna kadar hakli, ozeldeki hocalari iyi bilirim zaten bursluda degilmis. Hic bir halt yiyemez kaşar hocasi.

3|1
    0|0
  • önce kardeşinin ellerine sağlık diyim. yerinde olsam müdürle ben konusurdum öğretmenın okulda kızlara uygun giyimi değil insanlığ, erkeklere bunu yapmaması gerektiğini ve en önemlisi çıplakta gezilse geç saatte de dısarı çıkılsa yıne de tahrık edıyor gerekçesi il tecavuzun kesınlıkle bir hak olmaması gerektıgını anlatmalı. mudur kardesını okuldan atmayacaktır emınım. kadın zorlarsa şikayet et milli eğitime bakalım bir daha o tarz bı cumle kurabılcek mi

2|0
    0|0
  • Ailenize siz anlatın. Okul gidip müdürden ve o öğretmen bozuntusundan öğrenmeleri daha kötü. Oturun akşam düzgünce anlatın olayı hiç abartmadan

2|0
    0|0
  • O kadına aynı şeyi ben de yapardım

2|0
    0|0
    • Kardeşim de hala diyor ki "daha beterini yapmadığıma dua etsin kaş ar" o kadar gıcık bir kadın ki zaten. Kardeşim bir erkekle sınıfta tek başlarına kalmışlar çocuk ta öteki köşede oturuyormuş kardeşimle konuşuyormuş kadın yanına çekip "senin okumaya niyetin yok herhalde , açık liseye falan geç istersen sen" demiş. Sorunlu haysiyetsiz karı. Kardeşim özür dilemem diyor. Kız doldu taştı. Okulun ilk gününden beri bulaşıyor kıza birde dikkat çekiyor kardeşim baya güzel kıza sürekli eteğini indir, saçını topla diyormuş bir günde elinde ıslak pamukla gelmiş yüzünü silmiş ama tabi bir gram boya gelmemiş pamuğa aptal ya bunları da anlatacağız babama.

• Ben olsam ben daha fenasını yapardım.

• Annene ve babana söyle. Anlayışla karşılayabilirler belki. Bence kardeşin çok iyi yapmış. Tamam, böyle yapması gerekmezdi. Ama, söylediği şey karşısında kardeşinin çıldırmaması elde değil. Her suçu kadınlara atanlardan nefret ediyorum. Birisi de erkeklerin suçunu söylese şaşıcam. Ne bok varsa kadında zaten degil mi?

1|0
    0|0
  • Atılması yuksek ihtimal

1|0
    0|0
  • çoook iyi yapmış. ben de ilahiyat okuyorum ama böyle yobazlardan nefret ediyorum. allah belalarını versin.

1|0
    0|0
  • Burslu olmadığı için atılmaz ama disipline gider ve bu da her halükârda siciline işler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...