Benim gibi olan varmı?

Çok Yalnızım Allaha sujur bir ailem var ama onun dışında yakın bir tane arkadaşım var onlada konuşuruz ama fazla gorusmeyiz onun dışında arkadaşım yok başkalarıyla muhabbet kuramıyorum çok cekimserim insanlar bir yerde toplanıp muhabbet ederken ben genellikle bir köşede kitap okuyo oluyorum, sevgilim vardı onlada artık görüşmüyoruz etrafımda kimse kalmadı arkadaş edinemiyorum edinmek istesem. bile etrafımdaki insanlar çok çocuksu geliyo napmaliyim yalnızlıktan kafayı yicem bigun

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Farklısınız anlaşılan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynıyız.. Eğer Bigün yalnızlıktan insanlar ölmeye başlarsa ilk ölen ben olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yalnızlığın tadını çıkar zira bugünlerin de kıymetini anlatacağım günlerin olacak.. sen daha cok. kendine yaren ariyorsun inş. oda olacaktır birgün sabırlı ol.)

0|0
    0|0
  • Kitaplara sarıl boş ver. Bende öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendine sanalda rahat sohbet edebileceğin bir arkadaş bul bol bol dertleş onun amacıda hemen cinsellik seks olmasın seninle normal şeylerden konuşacak biri olsun. Tabi bunun için 3-5 kişi belirle biraz sohbette sonra herkez rengi çıkar ortaya

0|0
    0|0
  • ilgi alanı bul başka insanlarla paylaşabileceğin

0|0
    0|0
  • Çok düşünüyorsun az şeyi konuşacak kadar değerli görüyorsun haliyle değil mi? Dinginliğe alışmışsın o ortamdaki muhabbetler sarmaz seni.

0|0
    0|0
  • buradan iletişim kurmaya çalış?

0|0
    0|0
  • Aynı ben olelim biz :)

0|0
    0|0
  • arkadaş olalım sıkılma nerdensın?

0|0
    0|0
  • valla benimde çocuksu kişilere tahammülüm yok