Arkadaşım çok troll beni deli ediyor?

Sürekli trollük peşinde birgün gider smack cam mi ne anasının gözü öyle bağararak yüzüme krema patlattı videoya çekip snapchate atmış bide ertesi gün gelir milletin içinde kaan osurma niye osuruyon falan dedi çok utandım. Herkes yüzüme yüzüme baktı. En kötüsüde marketteyken hırsıız hırsıız diye bağırdı görevli falan geldi. Gene feci utandım arada manyaklaşıyor gidiyor mal mal hareketler yapıyor toplum içinde bide yakamdan düşmüyor nereye gitsem benle geliyor git bıktım senden de diyemiyorum birazda seviyorum arkadaşım sonuçta nasıl kurturulurum ondan?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim sevgilim de beni bozuyor sürekli çok sinir bozucu 😂

0|0
    0|0
  • Öldür rahatla. Şaka şaka. Kendini eğlenceli mi sanıyor anlamadım ki. Şaka yapıldı mı herkes güler biri rencide ederek bir popülerite yakalayamaz yani. Seni rencide ettiği zaman aynı bu şekilde "kaç yaşındasın oğlum sen biraz kendine gel. Saçma sapan şeyler yapıyosun ya " de bak rezil olsun bir bir daha yapıyo mu

0|0
    0|0
    • bide yanlış anlama ama sanırım gay arada şakasına arka bölgeme falan elliyor. çaktırmadan bende farketmemiş gibi yapıyorum üzülmesin diye

Erkekler Ne Diyor 1

• :D ya olm tadını çıkar ya

0|0
    0|0
    • oğlum hergün trollüyor tadı mı kaldı artık.

Yükleniyor...