Sevgilim 14 yaşinda Tacize Ugramiş Ne yapmam gerekiyor?

Sevgilim 14 yaşinda Tacize Ugramiş ve elimden hiç birşey gelmiyor.
Şu an 21 yaşinda zorla anlattırdım kıza taciz edildigini bilmiyordm şok oldum.
Ve Şu an yardımcı olamiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Taciz eden Annesinin kardeşi.

Güncellemeler:
Arkadaş sadece taciz kızlık bozma felan yok
defalarca taciz 14 yaşinda her eve geldiginde vs

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• aradan 7 yıl geçmiş. hala devam ediyor mu?

0|1
    0|0
    • aynen ya haberde görünce morali bozuluyor. agliyor nasıl bir tramva hiç bir bilgim yok caresiz kaldm

• yedi yıl sonra şikayet etmek biraz garip olur bence şayet kanıtınız kaydınız yoksa. sadece ona destek olun. bunun onun suçu olmadığını hissettirin. bazı kızlar bir erkek tarafından bu şekilde istismar edilince başka erkeklerin kendilerinden iğreneceğini düşünüp öyle hissederler. onu bununla yargılamadan her şeyiyle olduğu gibi hissettirin. bunu da sessiz bir ortamda yapacağınız bir konuşma ve ardından da bunu bilmenize rağmen sanki hiçbir şey değişmemiş bilmiyormuş unutmuş gibi yaparak birlikte güzel zaman geçirerek enerjinizi kaybetmeyerek yapabilirsiiniz bence. çok sıkıntı olursa bir şey değişmezse bir terapiste götürebilirsiniz

• her şeyiyle olduğu gibi sevdiğinizi hissettirin olacak

En İyi Erkek Görüşü

• Dayısı taciz etmiş yani. Başına daha kötü şeylerde gelebilirdi. En azından sadece tacizle kalmış. Burdan söylemesi kolay ama geçmişe bir sünger çekecek. Boşuna beyninin nöronlarını öldürmeyecek bu eski günleri düşünüp. O kişi ile resmi olacak. Annesi ya da başkası çok sorgularsa neden soğuk davrandığını ya da resmi olduğunu ; hiç çekinmeden deşifre edecek. Bir kere 14 yaş yani 18 yaşın altı olunca daha tehlikeli. Tamam bunu kategorize etmek yanlış. Tacizin iyi kötü yanı olmaz ama sübyancı hatta pedofili hastası olanlar daha tehlikeli...
    Mümkün olduğunca yanındaki kızlarıda uyarmalı. Diğer tanıdıklarıda dikkat etsinler dayısına... Hiç küfre ya da intikama gerek yok. Siz kendinize bakın...

1|1
    0|0
    • küfüre intikama gerek yok sineye ceksin diyorsn ama yaşayan için nasl bir tramva o psikolojinasl tahmin edemiyorz soncta. şikayet etsek bile tam olarak nasl bir ceza alıcakki 7 yıl felan gecmiş

• ayrıca adam pedofil hastasiymş

• Hasta masta dinlemem kusura bakmasınlar kafasını kırardım eski düşünce tarzım olsaydı. Avrupada bu kişiler damgalanıyor. Kötü anlamda değil ama evleri garajları falan hep yazı yazılıyor. İşte bu evde pedofili hastası vardır diye. Bunu o kişide kabul ediyor. Her neyse biran önce bu bilgiyi başkalarının canı yanmadan akrabalarına anlatsın. Herkes önlemini alsın. Gidip ağzını burnunu kırın demiyorum ama kendinizi koruyun , çevrenizi uyarın...

Kızlar Ne Diyor 7

• kötü bir durum. destek almalı

0|0
    0|0
  • Polise söyleyin

0|0
    0|0
  • seni kandırma ihtimali?

0|1
    0|0
  • Bunu yaşamayan kız sayısı çok azdır onlarda en şanslı olanlardır... dayısı bunu yapmış ona Oye mi var şerreffsiz.

0|0
    0|0
  • Yani dayısı. Her kız boyle bir durumla karsı karsıya geliyo.. inan daha agırlarını yasayan insanlar var.

0|0
    0|0
  • dayısı? Buyuk zaten artık evlenin hala cıkamadıysa o psikolojiden psikolojik destek alsın

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapamazsın. Yaşadıklarını onun beyninden silemezsin. Ama destek olabilirsin. Onu o durumdan kurtarabilirsin. Yaşadığı şeyleri geçmişe gömmesi biraz zaman alacak. Bir daha açtırma konuyu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dostum sevgilinin yanında ol hep destek çık ona ailesine de söylemesi için ikna etmelisin ama bu psikolog gözetiminde olmalı aileden birisine söylerken kişileri yatıştırabilecek biride olabilir çünkü o anki sinirle dayısıda inkar edebilir böyle çocuk istismari yüzünden adam hapse bile girebilir

0|1
    0|0
  • Bedeninden ziyade ruhunla sarmayı bilirsen başka birşeye gerek kalmaz.

1|1
    0|0
  • Seviyorsan yanında kal çünkü onun bu durumunu bilen onu seven ve yanında olucani bildiği güvenmek isticegi birine ihtiyacı var

0|1
    0|0
  • çok sev lan onu

0|1
    0|0
  • Ooo büyük bir badtrip doğmuştur eminim. Senin ona karşı fiziksel bütün yaklaşımlarını kesinlikle kötü bir duygu olarak hissedecektir. Yapman gereken tek şey var. Oda gerçek aşkı ona hissettirmen. Tamamen duygusal yaklaş herşeye. Elini tutma bırak o tutsun bu öpücük vs. Hepsi için geçerli fiziksel bütün yaklaşımları ilk ona bırak. Zamanla seni bedeniyle bütünlediği zaman emin ol artık o pis düşüncelerden eser kalmayacak

0|0
    0|0
  • Bunun hukuki bir çözümü olmaz sanırım zaman aşımından dolayı ama denemekte fayda var çünkü çocuk istismarında kanunlar biraz daha sert sanığa karşı.

0|0
    0|0
  • öz dayısı mı yapmış tacizi.. kardeşim dayısının önünü kes şöyle ağzıyla burnunun yerini değiştir. ya da seni görmesi sıkıntı olur diyosan yaptır eşine dostuna sağlam bir dövsünler pzevengi

0|0
    0|0
  • İnanmaman gerekiyor

0|0
    0|0
    • neden

• Ama sen inandıysan kalbinin sesiyle sorun yok kardeşim. Agzın birkere sütten yanmasında

• sapur supur konuşma oglum. ne olursa olsun sevgilim o benim güvenimde tam. olayi bilmeden de konuşma sadece soruma cevap istedim.

• Fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...