Yeni insanlarla tanışırken nasıl davranırsınız?

Yeni tanıştığınız insanlarla dostluğunuzu geliştirmek için ilk adımı kendiniz mi atarsınız, karşı taraftan mı beklersiniz?

• İlk adımı kendim atarım
    38% (31)70% (30)49% (61)Oy Ver
  • Ondan beklerim
    62% (50)30% (13)51% (63)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Toplumsal bir dayatma mıdır yoksa cinsel bir karakter farklılığı mıdır, bilemedim ama erkekler daha dışa dönük ve kızlar ilk adımı karşı taraftan bekliyor. Şu ana kadar ki anket sonuçları bana bunu düşündürdü.

2|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• ben genelde insanlara önyargı yapabiliyorum. durup dururken olmaz bu gerçi de. mesela hareketlerinden rahatsız olduysam. o zaman öldür Allah adım atmam ona. oda atsın istemem. ama bazen en başta sevmeyip, sonra müthiş anlaştığım insanlarda oldu :)

0|1
    0|0
    • Hepimizin önyagıları var, bir tür baraj gibi. Ama başta sevmediğin insanları sonra sevebilmen güzel :)

• Su soğuk ama girince alışıyorsun gibi bişey buda :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Her ne kadar sıcak yaklaşsam da genelde benden cekiniyolar neden anlamış degilim cok konuskan guler yuzluyumdur ama bana alışana kadar yanimda cok rahat olamiyo insanlar

0|1
    0|0
  • Karşıdan beklerim

0|1
    0|0
  • Ondan beklerim hatta o adim atsa da ben cevap vermeye cesaret edemiyorum

0|1
    0|0
  • Karşı taraf bana ne kadar sevgi verirse o kadar severim, yakın olurum. Mesafeliyse benimde mesafeli olmam gerektiğini düşünür ona göre hareket ederim. Hayat bu, bize dost gerek, yoldaş gerek, dertlerimizi paylaşacağımız insanlar gerek. Azaldıkça azalıyoruz zaten. Varsın ilk ben adım atayım ne olmuş? Öldüm mü?

0|1
    0|0
  • Direk muhabbete giriyorum ben

0|1
    0|0
  • Böyle bir şeyin olmasını istiyosam adım atarım 😊

0|1
    0|0
  • Ben girişken bir insanım, sevecenim. Kolay anlaşabilirim, bir ortama kolay ayak uydurabilirim. Bu yüzden rahatım, sıkıntı yok, kasmam :D

0|1
    0|0
  • Ondan bekledim

0|1
    0|0
  • Tanismak istiyorsam o tanisma olur. Tanismamissam hic istememisim demektir

0|1
    0|0
  • İçimden daha samimi olmak geliyorsa onu beklemem

0|1
    0|0
  • doğal davranırım

0|1
    0|0
  • Çok çekingenim ilk adımı hep karşı taraftan beklerim 😐

0|1
    0|0
  • dürüst davranırım

0|1
    0|0
  • Ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Gidip kimseyle tanışmam onlar gelir benimle tanışır bende sıcak davranırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...