Temizlik yapmayı sevmiyorum annemle sürekli kavga ediyoruz?

Temizlik yapmayı hiç sevmiyorum. Yani temizliğe ayırdığım vakti kendime ayırmak bana daha mantıklı geliyor :) Evde yedi kişiyiz ve herkes kendi üzerine düşenleri yapsa rahat ederiz diyorum ama anlamıyorlar... Nedense onlarda temizlik, bulaşık gibi şeyler kadına özgü gibi geliyor. Üvey abimin dağıttıklarını toplamak istemiyorum. Kendi odam düzenlidir ama başka şeylere karışmam. Ama sürekli kavga ederiz annemle. Hepp çok kötü bir kız olduğumu söyler ve bana ''Sen nasıl bir kızsın'' gibi şeyler söyler.. Ne yapacağımı şaşırdım artık. Kimsenin dağıttıklarını toplamak istemiyorum. Ben yapacaksam başkları da yapsın. Onu bu konuda nasıl ikna edebilirim acaba?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• bizde de öyle. evde 5 kişiyiz hepimiz dağınığız ama sanki tek ben dağınıkmışım gibi davranıyorlar nedense

0|0
    0|0
    • Evet çünkü sen kızsın -_-

• Aynen. Ortadaki 5 kişiye ait tek kınanan, benim. Ne yaptın bu gün? :)

• Çünkü diyorum ya, kızsın. İnadına yapmıyorum. Ne zaman evdeki erkeklerde bir şeyler yapmaya başladılar, o zaman bende yaparım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavga etmeyin

0|0
    0|0
  • annenin dediğini yapmalısın senin gibi düşünen annesi yaşlanınca hüngür hüngür kadıkoy modada ağladığını gordum omuzumda

0|0
    0|0
    • Ama anneme sadece ben yardım etmek istemiyorum. Aslında bakılırsa öyle olacağımı da sanmıyorum. Yaptıklarının bedelini ödüyor o da. Başkasının çocuğu için saçını süpürge ediyor

• anladım ama şu var gerçekten çok üzülürsün... bu kadar emin ol konuşma lütfen... olaya annen açısından bak empati kurarak bakmak gerek...

• Sevmesende yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaliplasmis dusunceleri degistirmek zordur canisi ama benden sana tavsiye anneni hic uzme el ustunde tut cunku analar candir canandir herseydir 😄 ayyy annemi cok seviorum bana cok is yaptirir ama onu coook seviorum sende sev herkes sevsin anneler kutsaldir anne olunca anlarsin 😉

0|0
    0|0
    • Yook be anne olmayacağım ben :D Ayrıca annem kendisini sürekli kullandırıyor babama ve oğluna. Annem örnek almam gereken ve el üstünde tutmam gereken son kişi :D

• Yaa boyle dusunmene uzuldum 😟 basindan ne gectiki boyle dusunuon

• İkna etmeye çalışma ikna olmaz çünkü. Sen kendi bildiğini yap o kendi bildiğini

0|0
    0|0
  • annene yardım etmelisin

0|0
    0|0
    • Ama sadece ben değil, başkaları da yardım etmeli. Sonuçta evin tek kızıyım diye köle gibi olmak istemiyorum. Onlar yatıp da ben neden uğraşıyım

• haklısın da sen yinede yorma kadıncağızı

• Yarısına kadar okudum sen haklısın ve temsili ben.

1|0
    0|0
  • Şu an kendimi görüyorum. Annemde babamda yap, yap diyorlar. İş hakaret boyutuna geldi. Yapınca da beğenmiyorlar. Bıktım yani artık bende. Anlattıklarımı anlamıyorlar. Bende değişmeye karar verdim. Hergün ev temizlicem eğer aynılarını yaparlarsa yapacak brşeyim kalmaz. Babam yan gelip yatsın kadınlar yapsın. Cidden sinir oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...