Hadi erkek aldatır da kadın neden aldatiyor😂?

Sakin olun şakaydı hemen acıklamasini yapayim. Mesela erkek bir kız görür cok güzeldir öff der poposuna bayılır aldatır, gögüslerine bayılır aldatır, kız öyle bir bakış atmiştir ki aldatir. Aldatan erkek cok yüksek ihtimalle vücudu için aldatmiştir karısını sevgilisini sevmedigi için degil.

Yürümeyen evlilik, biten ilişki sonucunda da aldatir iki taraf ona eyv aga da yahu kadın neden aldatir neye aldanir?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• yükseldim bir an patlayacaktım :D kadın ilgisizlikten aldatır adam pistir aldatır adam pintidir aldatır adam YEMEK yapmıyordur aldatır en önemlisi ÜTÜ :D

1|0
    0|0
    • Amannn sakin ol)

• @bursa_real dövemem kendimi kadına şiddete son :D

• @Antíoxidant kadın şiddetine karşıyım erkeğe karşı yapılan :)

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi yoktur nedenm i insa n katlanmayi bilmez para sevmeyi cinsellik penis vajina meme sevmesini bilir ama katlanmasini bilmez soyle aciklarim bir kiz bin hata yapsa onu yargilar ve nefret eiceksin oda oyledir sen bin hata yapsan sana yargilar ve kufur nefret olur ve ayrilir demekki insanin kendi hatalari ona dogru gelmistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kadında o sebepten

0|0
    0|0
  • Şeytan kandırır. erkek kadın fark etmiyor. bu yüzden zina yapma değil zinaya yaklaşmayın diyor Allah (c. c.) .

0|1
    0|0
  • Birçok sebep olabilir tek dış görünüşe erkek mi bakıyor sanki

0|1
    0|0
  • Kadınlarda erkeklesti demek

0|0
    0|0
  • Aldatmanın kadını erkeği yoktur. Aldatmak başlı başına olmaması gereken yanlış bir olaydır. Aldatan insan, cinsiyet farketmez sevmiyordur, vicdansızdır, ahlaksızdır, kendini aldatmıştır o kişiyi değil (nokta).

0|1
    0|0
  • isteyen herkes aldatır

0|1
    0|0
  • kadınların da fiziğe bakan kısmı aldatıyor demekki

0|0
    0|0
  • Erkek için geçeri bahaneler kadın için de olabilir..(Geniş omuz, hafif kaslı bir vücut vs.)

0|0
    0|0
  • kadını erkeği mi var bunun ya aldatan şerefsizdir yoksa erkeklere normal mi?

0|0
    0|0
  • Mesela ben senin eşin/sevgilin olsam kesin aldatırdım böyle aptalca düşündüğün için 😁

0|0
    0|0
    • Profil resmini koymaya çekinen tipsiz güvensiz kezolar ile arkadaşlık bile yapmam ki sevgili olalim 😁

• Hadi kaybol @kamikaç

• Sevgi göremediği için, değer bulamadığı için, iyi hissedemediği için, harcandığını düşündüğünü için, duyguları hak edilmediği için.. Tabii ki aldatmanın her türlüsü kötüdür ama kadınların yaptığı hiçbir aldatmada tek taraflı suç yoktur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• onu aldatan kadına sormak en mantıklısıder. Onlara sormak gerekir. Çünkü bende merak ediyorum kadınlar neden aldatır.

0|0
    0|0
  • anlamadığım ve en sinir olduğum konu
    aldatmanın bir cinsiyet meselesi olduğunu nerden çıkartıyorsunuz?
    aldatmak doyumsuzlukla seksle istekten ibaret değildir
    kişinin saygısı yoksa herşeyi yapar kendine saygısı olmayanın kimseye saygısı olmaz eşine bile
    o yüzden kadın erkek ayrımı yapmak çok saçma bence

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha beter knk

0|0
    0|0
    • Ya bizim aldatma sebebimiz belli hiç olmazsa, onların ne bok yediği de belli degil ki

• Ne yazık ki kadınların bir kısmı artık aldatmayı kendisinde hak olarak görüyor. Halbuki kimsenin aldatmaya hakkı yoktur.

0|0
    0|0
  • erkek cinsellik için aldatır genelde kadın ise kesinlikle ilgisiz kocadan
    tabiki istisnai aldatma durumları da vardır

0|0
    0|0
  • Kadının da erkeğe benzer durumlardan dolayı aldatabilir.. Vede maddiyat..

0|0
    0|0
  • yetersizlik

0|0
    0|0
  • öyle bir seviyorum ki dünyanın en güzel kızı gelse de umrumda değil bakmam

1|1
    0|0
Yükleniyor...