Yanlizim ne yapmaliyim?

Dogma buyume izmirliyim annemin yanina aksaraya geldim geleli 5 ay oldu arkadas edimemiyorum okula gitmek istemiyorum ne yapmaliyim?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yanlzilik zor degil ama sizler her zaman gotunuzden hala su bu demeyi biliyonuz yanlizligin hayatin neresi zor allah hayati zor degil cennetini zor yaratmistir iste bu mantiklanda hayat zor degil kolaydir basarmak dahi kolaydir onemli olan istemektir ama dogru sizin gibi zihniyetsizler insanlara muhtac olmaktan bikmadikca doymadikca hala kokrmaya sonra hala yanliz olmaya yargilarsin bari alis sevgi denen sey yok neden sevipde karsiligini beklemek icin yapan insan oglundan ne hayir var gozleri guzellikten cinsellik baska bisi gormeyen ve bildikleri halde bahen ustune bahene arayan insan oglune ne demeliyiz?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allahı tanı mesala. yalnız değilsin çünkü.:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanırım Aksaraya önyargılarınla istemeye, istemeye gitmişsin.. Sorunlarını kafanda halledemezsen hiçbir yerde mutlu olamazsın.

0|0
    0|0
  • İzmirli olupta başka şehirde yaşamak çok zor. bkz. ben

0|0
    0|0
  • neden ayrıldın izmiren? annen baban mı boşandı yoksa ?

0|0
    0|0
  • Zaman sadece birazcik zamannn

0|0
    0|0
  • Okula gidersen hayatında değişir ;)
    Hem yeni arkadaşlar edinirsin

0|0
    0|0
  • Sosyal ya da reeel arkadas edinmeye calis?

0|0
    0|0
  • Okula neden gitmek istemiyorsunki?

0|0
    0|0
  • Okulu bırak

0|0
    0|0
  • Bana mesaj atabilirsin 😊😊😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çekingeliğni at istanbula geldiğimde bende öyleydim üç ay gitmedim okula kiimseyle kaynaşamdım sonra böyle olmayacağını anladım ve konuşmaya soru sormaya başladım gerisi geldi :)

0|0
    0|0
    • Muhabetti ilerletemiyorum bana uzayliymisim gibi davraniyolar onceki okulumda sinifin en eglenceli kizi bendim simdi resmen asosyal olmaktan korkuyorum

• keesinlikle bende öyleydim yeni okula gittiğimde dedeikodu yapıp adımı bile çıkartmışlardı kimse ile konuşmadığım halde ama dediğim gibi bişey sor sonra devamı gelir :) üzülme yalnızlık Allah a mahsustur :)

• Hangi aksaray

0|0
    0|0
    • Ic anadoludaki

• Izmirden sonra Aksaraya alismak zor olabilir farkli yasam tarzlari var hangi okuldasin

Yükleniyor...