Annenizmi , eşinizmi?

anneniz sizinle bugun dolaşmak yemek yemek vakit gecirmek istiyor daha sonra cok sevdiginiz eşinizde arayıp dışarda yemek yemek istedigini soyledi. olmaz dediysenizde eşiniz kabul etmedi ve annnenizle arası kotu. boyle bir durumda kimi secerdiniz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• ANNEM TABIKIDE ESIM SIRASINI BEKLESIN

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annem tabii ki. Ayrıca hayatımda olan kişinin annemle arasının kötü olma gibi bir ihtimali yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Vallah bizim burada öyle bir dert olmaz :) birlikte de yapılsak kimse sorun etmez eşle özel olsa da :))

1|0
    0|0
  • Esim yok annem ksjs

1|0
    0|0
  • Ortası

1|0
    0|0
  • eş bulunur ana baba bulunmaz

1|0
    0|0
  • ilk önce anneme sorarım oda gelsin mi diye cevaptan sonra ona sorarım hangisi gelsin diyorsa onunla giderim :)

1|0
    0|0
  • annemi tbiii

1|0
    0|0
  • annemi tabiki annemin yanında o kim oluyor.

1|0
    0|0
  • El kızı el de çok evlat desen belde çok.. Tabikide annemi seçerdim

1|0
    0|0
  • İkisini aynı yere davet eder barışırlar mutlu mutlu yemek yeriz.. ^^

1|0
    0|0
  • Herkes bana eş olur ama bana başka anne olmaz.

1|0
    0|0
  • İkiside birlikte

1|0
    0|0
  • Anneme durumu izah ederim mutlaka kabul eder yarına ertelerim

1|0
    0|0
  • Anne baba önceliklidir geriye kalan herşey 2. plan

0|0
    0|0
  • Önce bir araya getirmeyi denerim yok olmuyorsa ilk planı kiminle yapmışsam onunla devam ederim ki diğeri planıma saygı duyması gerekir. Aksi halde bana saygısı yoktur.

0|0
    0|0
  • annem annem annem o ömürlük kahrımı çekti el kızı bir günlük kahır çekiversin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annemi tabiki de

1|0
    0|0
  • anne heryerde herzaman ne olursa olsun.

1|0
    0|0
  • anneler daha anlayıslıdı bence. annene acıklarsın senınlede su gun gıdelımmı anne boyle boyle dersın.

1|0
    0|0
  • Annemle zamanında vakit geçirdim ama eşimle annemin arasu bozuk ve eşim gitmek istemiyorsa alinirim bazı şeyler alttan alınmalı altı üstü yiceginiz yemek ( dediklerinden bunu anladım)

1|0
    0|0
Yükleniyor...