Çikolatalı milkshake istedim , ama vanilyalı çıktı?

Gidip söylemeye utandım ve vanilyanın tadını çıkardım. Kimler bu kadar utangaç , kimler o milkshake i kasiyerin başına fırlatacak kadar cesur? ya da başka neler yapılabilir?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiyim ama Farklılık her zaman iyidir yeni şeyler denemek lazım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• en doğrusunu yapmışsın bende aynını yapardım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ya ben de yapamam biliyo musun. Ama bazilari gbi cevval olmak isterdim. bir arkdsla bir keresinde burger a gittik. Kola istedi. Fişe kola dye yazldi. Kasiyer üzgünüm bitmis baska bsey vereyim dedi. Kiz ortalığı yıktı. Burasi burgerking, bu kadar büyük bir zincirde nasil kola olmaz. Umrumda degil seçeneklere koymasaydiniz o zaman. Ben kola aldim kola istiyorum dedi. Aboo ben korktum resmen. Ben olsam tamam şu olsun bu olsun derdm resmen 😞

0|1
    0|0
  • ya ben öyle kabalık değil de onu getiren kişiye derdim ki: ben çikolatalı istedim bana vanilyalı geldi buraya her elen benim gibi anlayışlı çıkmayabilir bence dikkatli olun :) derdim

0|1
    0|0
  • Ben umursamam..
    Eğer beğenmediğim bişeyse gider söylerim.
    Ben bunu istemiştim. bu geldi diye..

0|1
    0|0
  • Ben soylerim bunu

0|1
    0|0
  • Firlatmak degil de degistirmek icin cesaret gerekmiyor :/

0|1
    0|0
  • nedenn yaptın ki bunu kabullenmemeliydin.. her ortamda sorunu belli edin ama vanilyada iyidir :)

0|1
    0|0
  • götür geri

0|0
    0|0
  • Ben yapardım.

0|1
    0|0
  • bende utanirdim :D

0|1
    0|0
  • Ben olsam yanlış gelmiş der değiştittirirdim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben döner soğansız olsun istedim döneri alıp çöpe attım bağırdım çağırdım aslında soğanı severim ama o gün canım istemedi :)

0|1
    0|0
  • Ben bir sey demezdim cunku garsonluk yaptim Sirf böyle bir sey yapti diye onurunu zedeler ordaki patronlar o yuzden sorun cikarmam yani farketmez cikolata ya da vanilya

0|1
    0|0
Yükleniyor...