Sizce de tecavüz olayından sonra konuşmak anlamsız olmuyor mu?

Yapılan hainliği kesinlikle meşru kılmıyorum. Tek söylemek istediğim şu ki, kimsenin benim eşyamı çalmaya da hakkı yok ama kapımı penceremi kilitliyorum neden? Çünkü hırsızlar var biliyorum. İş işten geçtikten sonra konuşmanın anlamı kalmıyor malesef. Zaten insanlar hakkı olmayan şeyleri yapmasa polise ihtiyaç olmazdı. Bence açarım kimse karışamaz demek yerine kalıcı çözümler bulmak lazım. Allah sabır versin..

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki manyak yorymlara kendini hazirla, bende senin tarafindayum bu arada

0|1
    0|0
    • Öyle ama yani bu olaya siyasî bakmak aptalca bence, hayır açarım kimse karışamaz demek çözüm mü Alllah aşkına

• Tecavuzu onayliyorum ya da baska anlam cikaran zaten art niyetlidir. Dinini bilen bir insan zaten nasil giyinilecegini nerede nasil davranacagini bilir. Bunun siyasetle alakasi yok, ne yani devlet tum vatandasinin pesine bir korumami taksin.

• Hayır zaten gece üçte dışardayken ben erkek halimle korkuyorum. Anası babası almaya gitseydi bunlar olmazdı. Ama böyle diyince bir taraflarindan anlıyolar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim açana saldıran kapalıya da seni benden başkası almaz diye saldırır saldıran her eye kılıf uyduruyor sorun hemcinslerimizde maalesef arabistanda kat kat giyinenler tecavüz + recm uygulanmıyor mu?

0|1
    0|0
    • Orası öyle de açmak ve açarım kimse dokunamaz demek çözüm değil

• Ya gerçekten karnı kasındiysa?

• öyle hatır hutur kasınmadan farklı bir isaret olacak karnını sata yönünün tersinde ovalayarak kaşısın mesela... bu tip detaylar hayat kurtarır

Yükleniyor...