Namusu neden kadının etek boyuyla ölçüyorlar?

Bu nasıl bir çelişki neden böyle yapıyorlar böyle yapanlar neden yapıyor insan bikiyor artık

1|0
16|40

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü beyinleri çok namussuz efenim, aldirmayin.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekliği cmle ölçen zihniyetler varken namusu kumaşın metresineyle ölçen insanların olması gayet normal...

6|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Bütün uygar toplumlarda -afrika yerlileri artık çıplak gezdiğinden cinsellik onlar için çekici gelmez- erkek aynı tepkileri veriyor bunun bir üzerinde düşünülmesi gerekir. Bu bazı erkeklerin zihniyeti değil tüm erkeklerde olan bir şeydir ve bu paylaşım zaten Türkiye'de değil farklı bir ülkede yapılmıştır. Kadınların vücudunun cazibesi aslında güzel bir şeydir fakat bunun herkes için ilgi çekmek amacıyla kullanılması daha sonra kadına zarar vermektedir. Seksi kıyafetli bir kadını görüp de tahrik olmayan erkek yoktur ve bu akılla mantıkla ölçümlerle sonuca varılacak bir konu değildir erkeğin tahrik olduğu bir gerçektir bunu inkar ederek ne dindar toplumlarda sonuca ulaşılır ne de dinin önemsenmediği toplumlarda bu dünyada apaçık ortadadır yobazı da tahrik olur modern yakışıklısı da bunu erkekler olarak biz iyi biliriz inkar eden erkekler kadınların bu gerçeği öğrenmesini istemeyenlerdir. Sonuç olarak tahrik olma olayı bütün erkeklerde vardır fakat tahrik oldu diye taciz veya tecavüz etme hakkına sahip değildir fakat her erkek güçlü iradeye sahip değildir bu da diğer bir gerçektir sokağa çıktığında yüzlerce kez tahrik olan her erkekten erdemli davranış bekleyemezsiniz herkes aynı kalitede değil yine şu soru geliyor akla neden sapığını ipsiz sapsızını tahrik edip başınıza iş açasınız sonra istenmeyen sonuçlara katlanmayı da göze alıyorsunuz demektir yine ekliyorum sapık sapıklığı yapma hakkına sahip değildir

0|0
    0|0
  • namusun ne olduğunu kavrayıp neyle ölçeceğine öyle karar vermek gerekir. örneğin evli olup mini giyen kişi neden diğer erkeklerin ağzının suyunun aktığını bile bile mini giyer. erkeklerin aklında türlü pozisyonlara giriyor o an o kadın. kadın ne kadar kapalıysa bakanı o kadar azalıyor ve erkekler nazarında cinsel objeliği o kadar azalıyor. sen mini etek giyipte sokaktakilerin sana ne amaçla yaklaşmasını beklersin. herkes sana cinsellikle gelecek. hayat kadınlarının aşırı açık giyinmesinin nedeni de bu zaten. o yüzden boy kısaldıkça erkekler sizi cinsel araç gibi görecek sizde bunu hedefliyor ya da bilmenize rağmen vücudunuzu seyretmesine göz yumuyorsanız o zaman etek boyu ölçüm kriteri başarılı bir kriter diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Namusun etek boyuyla ölçülmesinin en basit nedeni şu:
    Sen sokağa çıkarken o eteği baldırına kadar çekersin. Sonra birisi baktığı zaman yalandan aşağı indirmeye çalışıyorsun ya : )
    İşte tam bu yüzden genellemeye tabi tutuluyorsun.. Etek boyu = Namus.

0|0
    0|0
  • kizlarda namus var desen evet namusluyum diye gotlerinden bint ahe yalan bahene bulurlar oysa yalan atmak ne gunahtir

0|0
    0|0
  • Namus dediğimiz kelimenin ne olduğunu bilmeden, bence böyle sorular sormayın. Ayak tırnağınla mı ölçecez?

0|0
    0|0
  • Namus nasıl akıl , şeref , ahlak ile de ölçülüyorsa etek boyuylada ölçülür.

Kişiden kişiye değişir ve bu seni ırgalamaz.

0|0
    0|0
  • evet olcerim ben.

0|0
    0|0
  • Onlar cahil

0|0
    0|0
  • Ben kendi adıma yorum yapacak olursam. Kimsenin kimsenin giyimine de karışmaya hakkı yok. Ama bariz bilinen bir şey ki hem dikkat çekiyor hemde ilgi kendi adıma sevgilimin aşırı kısa giyinmesini istemem. Uzun giyerekte şık olunabilir kanısındayım

0|0
    0|0
  • Öyleleri yobaz insanlar onlara sormak lazım.

0|0
    0|0
  • yobazlık.

0|0
    0|0
  • bir tarafını açmayı seven kızların cogalmasından dolayı

0|0
    0|0
  • neyle ölçecekler

0|0
    0|0
  • bende ölçerim kanks

0|0
    0|0
  • Geri kalmış gittikçe geriye giden bir toplum var

0|0
    0|0
  • e ozaman tangayla gez etekde giyme ar namus tertemiz olsun kimsede bişey demesin hı iyi olmazmı?

0|0
    0|0
  • Cok basit cunku etek boyu kadar beyinleri var.

0|0
    0|0
  • iyi o zaman herkes ciplak gezsin

0|0
    0|0
  • Onlarin IQ larinida ayakkabı numarasiyla olcerim

0|0
    0|0
  • Boşver takma sen milleti

0|0
    0|0
  • kafa yok

0|0
    0|0
  • beyin boyu ile düz orantı varda ondan

0|0
    0|0
  • Sen en açığından giyin canım senin kalbin temiz, namus kafada bitiyor diyim de tam olsun ahaha :D

0|0
    0|0
  • Çok derin bir konu bu ben sana sölim

0|0
    0|0
  • onlar kendi götleri, yle çlçsünler namusu. ayırca namus kavramına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • süt dilimleri genelde mini etek giyer ondan olabilir sen kendini bildikten sonra sorun etme bence

0|0
    0|0
  • cahil insan çok. ne yapalım. ne namus etek boyuyla ölçülür. nede müslümanlık kıldığı namaz ile :(

0|0
    0|0
  • Yanlis bir tutum namus ruhta olmali tabi simdiki kizlarda var mı o mechul

0|0
    0|0
  • Çünkü dinci cahiller everywhere

0|0
    0|0
  • türbanlı olup çatır çatır yapanlarda var sanırım onlar namuslu (bazıları hepsi değil )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben bu olaylara tamamen tarafsız bakıyorum, insanları bu düşünceye itenin ne olduğunu biraz düşünüyorum; bazı kadınlar işin suyunu çıkartıyor hatta kadınlar değil kızlar diyelim açıkçası amerika ülkelerinden farkımız kalmadı her yerde, olup olmayacak yerlerde minicik etekler şortlar giyiyorlar. Bakın emin olun şortu, eteği benden çok sevemezsiniz hatta açık açık söyleyeyim ben kısa da giyinirim fakat bunun da bir yeri var arkadaşım en basitinden bir örnek okula kısacık etek veya şortla gelinir mi? İstediğini giysinler umurumda bile olmaz ama bir milli eğitim yerine geliyorsan bazı kurallara uymak zorundasın.
    Bazı insanlar bu düşünce yapısını çok abartıyor evet haklısın, üzerinde elbise var diye bir kadının kadınlığına olmayacak hakaretler ediliyor, bunu yapanları zaten Allah bildiği gibi yapsın. Benim demek istediğim şu, kimse inkar etmesin kız veya erkek olsanız bile sizde aşırı derecede mini giyinen birine kötü gözle bakarsınız, ya da biraz ön yargılı. Ciddiyim herkes böyledir, bunun aksini yapan çok az insan vardır.

1|0
    0|0
  • bır kadının etegının boyu karakterını yansıtır. genısliğini rahatlıgını yansıtır. e tabı ahlakınıda yansıtır ya.

1|1
    0|0
  • giyme sende

0|1
    0|0
  • Minicik etek giyen kadın neden giyer? Normal kadın o kadar giymez, ölçülür demiyorum ama minick eteği de normal kadın giymez. Erkekler hötü açık dolaşıyor mu?

0|0
    0|0
  • Tabiki namus etek boyuyla ölçülmemeli. Ama etek de gtünde olmasın bir zahmet. Her şeyin bir ayarı var. Birisi açıyor diğeri bakıyor. Tabi suçsuz olduğu halde tacize uğrayan tecavüz edilenleri bahsetmiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Kötülük olduğu sürece bunların sonu gelmiycektir.

0|0
    0|0
  • Yavvsaklar çünkü.

0|0
    0|0
  • Kendilerinde olmadığı için neyle ölçeceklerini bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • Cunku onlarin akilli orda calisiyor, tabi bir karis etek giyen kiza bende laf ederim orasi ayri mesele

0|0
    0|0
  • Beyin boyu küçük olanların işi bu.

0|0
    0|0
  • Milletin ağzı çuval değil ki bükesin. Ağızlarına laf vermemek için düzgün giyinmeye çalışıyoz işte

0|0
    0|0
  • zeka seviyesi işte naparsın

0|0
    0|0
  • Ama öyleleri var ki kendini belli ediyor ama bazıları suçsuz yere suçlanıyor insanların düşüncesizliği.

0|0
    0|0
  • Nadir gordugum mantikli soru basliklarindan bir tanesi

0|0
    0|0
  • Öyle iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...