Sizce bu tacize girer mi?

Okul bitmeden önce ki zamanlarda Kantine girmiştim. Kantin kalabalıktı, herkes itiş kakış birbirini itmeye çalışıyordu. (Sadece kantin binası var, yemek yemek için bir oda değil.) O günün salakligi işte tayt gitmiştim. (Taytim inceydi 😕) bir çocuk bacagima dokundu. Hafifçe elini gezdirmeye başlayınca orayı terk ettim. Aynı çocuk ertesi gün (kot giymiştim) yine kantin sırasında popou sıktı. Artık onun olduğu hiçbir ortama gidemez olmuştum. Bu tacize girer mi? Hayatım boyunca böyle bir şeyle mi yaşayacağım? O kadar utanç verici ki. Birgün evlendiğimde kocama bile söyleyemeyeceğim kadar utanç verici. 😕😕😕😕😕😑😑😐😯😟😞😔😔😔😔🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙀

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Soyleme zaten sakin sacmalama. Ama tacize girer yani istersen ince tayt giyersin istersen direkt corap giyersin yani bu na oksama, sikma hakkini veremez. Hazir arkan donukken topugunu tum gucunle kaldirip aci icinde kivrandiramadin mi? Hem o tekmeyi yiyince bir daha poponu siktiracak hormonlarini da kaybedecegi icin bir daha hicbir kizi elleyemeyecekti :D

0|0
    0|0
    • Okulda olduğum için diğer öğrencilerden utandım.

• Sacmalama cocuk yerlerde it gibi kivraninca herkes niye vurdugunu anlayacakti ve sadece o utanacakti. Herkes onu kinayacak ve dislayacakti.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Malesef Taciz.. Tepki vermediğin süre hoşlandığını düşüp daha ileri seviyede tacizlerini arttıracaktır. Senden ricam korkup susma...

0|0
    0|0
  • Abartacak bişey yok.. Okul zamanında biz de arada pandiklerdik kızları.. Hatta onlar bilerek pozisyon bile hazırlarlardı bazen.

0|0
    0|0
  • tabiki tacize girer tabi bilerek yapmıssa ama 2 defa üst üste olduna göre bilerek yapma olasılı yüksek

0|0
    0|0
  • Sen niye utanıyorsun. Utanması gereken o çocuk. Bir kadına isteği dışında bir hareket yapmak erkeklik değil zavallılıktır... Sen uzak dur ve bir daha benzer bir harekete yeltenirse herkesin ortasında ne yapıyorsun sen diye bağır. Hakaret etme ve tartışmaya girme, bir daha benzer bir hareketi olursa şikayetçi olacağını söyle ve uzaklaş. g. t gibi kalsın ortalıkta...

0|0
    0|0
  • Taciz zaten bu anlattığın şey oluyor kardeşim. Tacize girer mi ne demek? Taciz zaten bu.

0|1
    0|0
  • girer

0|0
    0|0
  • senin utancın değil o şerefsizin utancı o bir daha yaparsa herkesin ortasın tokadı yapıştır tek bişey sole millet boyle anannı ellerse hoşuna gidermi de çek git

0|0
    0|0
  • bence bu taciz değil senin fantazin. şans eseri tayt giymiştim çok inceydi derken elevermişsin kendini. bize daha iyi fantazilerle gel...

0|0
    0|0
  • Orda bağırıp çağırman onun seni elleyip sessiz kalmandan dahamı rezil bir durum acaba..

0|1
    0|0
  • Evet taciz.

0|0
    0|0
    • Kabadayılık
      Oyun alanlarında, okulda, işgücünün olduğu başka yerlerde yapılan tacizdir. Genelde fiziksel ve psikolojik olarak bir kişiye bir veya birden fazla kişinin kötülük yapmasıyla olur.

Çete halinde takipçilik
      Psikolojik bir taciz olup mağdur kişinin hayatının tamamen mahvolmasına neden olur. Kişide kötülük yapacak insan hakkında ya çok az bilgi olur ya da hiç olmaz. Bu bir organize taciz olup çevrenin dışında kalan ayak takımı tarafından yapılabilir ve hedef 7 gün 24 saat boyunca rahatsız edilir.

Psikolojik taciz
      Küçük düşürücü ve sövgü dolu hareketlerden dolayı kişinin kendine olan güvenini azaltan veya eziyete uğramalarına neden olan taciz türüdür. Sözsel bir olay veya jestdir. Bu kategoriye çalışma alanındaki taciz ve çete halinde takipçilik alınabilir.

Irkçı taciz (Türkiye de boldur.)

Bu taciz de hedef ırk veya etnik gruptur. Taciz kelimeler, eylemlerle olur ve bu da ırklar arasında bir derece meydana getirmektedir.

• tacize girer...

0|0
    0|0
  • ben senin trol olduğunu düşünüyorum ama değilsen susman hata olmuş afişe edeceksin ki sen utanç yaşayacağına o yaşasın

0|0
    0|0
  • tacize girer tabi gidip sıkayet etseydın polıse falan

0|0
    0|0
  • Senin sucun yok ta tekmeyi gecireydin

0|0
    0|0
  • hoşlaştınmı bari derler adama oyle bır anlatıyor sıktı deydırdı gezdirdi tobe yaa ahahahah :D

0|0
    0|0
  • girmiş bile girer i mi kalmış

0|0
    0|0
  • evet girer.

0|0
    0|0
  • Caksana tokati niye susuyorsun

0|0
    0|0
  • yok deve benim de kalçamı bir kız tutmuştu oyüzden hiç sıraya girmedim

0|0
    0|0
  • malesef tacize ugramışsın arkadaşım yaa :(ortalık şerefsiz dolu

0|0
    0|0
  • tabiki tacize girer.. kazayla dokununca farklı olur zaten sen bildiğin okşadı diyosun...

0|0
    0|0
  • Ne fantaziler var bee

0|0
    0|0
  • Koymadigin simge kaldı mı başka?

0|0
    0|0
  • Tokat atsaydın bağırsaydın bidaha yapamaz ceza alırdı. O bilmem ne çocuğu

0|0
    0|0
  • tokadı patlatıp sapık diye bağıracaktın orda geleceğin sapıkları işte :S

0|0
    0|0
  • çok sayılmaz :)

0|0
    0|0
  • seni hergün taciz etmiş nerdeyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Herkesin özellikle biz bayanların yaşayabileceği bir durum unutmaya çalış zamanla zaten unutacaksın. Umarım bir daha böyle iğrenç bir olay yaşamazsın. :(

0|0
    0|0
  • taciz işte... karaktersizler.

0|0
    0|0
  • Sende sustunmu orda.

0|0
    0|0
  • Kocanla böyle bir şey paylaş bence sorun olmaz. Evet bu bir taciz. Keşke suratına bir yumruk indirseydin şrfsizi

0|0
    0|0
  • taciz bu evet.. öfff ne pi*s insanlar var ya..

0|0
    0|0
  • Taciz tabii ki, susup tepkini göstermediğin için devam etmiş bunlar boyle hep

0|1
    0|0
  • Girer bence neden sikayet etmedin veya ailene söylemedin bunda senin hic bir sucun yok bence o hakettigi cezayı almalıydı sen sustukca o cocuk bu hareketleri herkese yapmaya baslıcak!

0|0
    0|0
  • Girer.

0|0
    0|0
  • Susmamalıydın

0|0
    0|0
  • girer

0|0
    0|0
  • İki yumruk çaksaydın yüzüne hemen kaçmışsın :/

0|0
    0|0
  • Nasıl bir fantezidir bilmiyorum ama tramvyda arka koltuktan ayaklarıma ve bacaklarıma doğru ayağyla dokundğunu biliyorum ya birinin. s neyseki hemen indimm ama inerken de bu sefer tutundğum yere elimin üstüne elini koydu. Sinir oluyorum böylelerine ve yaşadğın gibi ve daha fazlasını da yaşadğım oldu :( bir de kapalıyım ve yarım yamalak da değil tam kapalıyım. Kıyafetlerim her zaman uzun ve pardesüm bile olur :( gerçekten nefret ediyorum bu tarz insanlardan

0|0
    0|0
  • o çocuk o dokunmayla kaç defa boşalmştır gece

0|0
    0|0
Yükleniyor...