Eviniz nasıl? Cevaplara + 1?

Eviniz nasıl? Yani demek istediğim aile içi sohbetiniz. Akşamları saatlerce konusurmusunuz? Benim Ailem yemek yedikten sonra pek konuşmaz. Annem bana, babama ve kardeşime meyve soyar. Çay içerken annemden tatlı yemek için izin alırım. Yemek yerken de sohbet olmaz. Neden bilmiyorum. Sizin kid e mi böyle? Yoksa benim ailem de mi sorun var?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• (-: tipik bir türk ailesi ama şurada gözüme çarpan nokta oldu tatlı yemek için izin almanızı gerektirecek ne gibi durumlar oluyor ki?

1|0
    0|0
    • Ben çok yiyorum Annemde hep söyleniyor 😊😊😊

• dikkat edin ama şeker hastası olursunuz mazallah sonrası malum bu arada afiyet olsun tüm yedikleriniz için (-:

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Uzun zamandır yalnız yaşıyorum. Eve gelir bir şeyler atıştırır akabinde de tv, müzik, okuma, internet şeklinde geçer zamanım genelde. Ailemle birlikte olduğum zamanlarda ise illaki konuşacak bir şeyler buluruz; eskilerden, politika, spor vs.

1|0
    0|0
  • Bekar evi pikachu

1|0
    0|0
  • Bizim ailede zaman yetmiyor, herkesin canı zamanı durdurup adam başı 100.000 kelime yapmak istiyor.

1|0
    0|0
  • Sorun var...

1|0
    0|0
  • Özledim

1|0
    0|0
  • Baba nedir bilmiyom ama ailemi seviyorum be mükemmel bir ailem var

1|0
    0|0
  • ailemle yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • Ben annemi babamı sabah yüzümü yıkamaya çıktığımda görüyorum ya. Neden böyle oldu bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Cunki elde telefon var. Dogal olarak konusma olmuyor

1|0
    0|0
  • Iyi bizim ya sohbet muhabbet olur

1|0
    0|0
  • aile sohbetim yok duvarlarla konuşuyorum tekim ya bulaşıkları daha makineye atcam aşk olsun emi

1|0
    0|0
  • Yemekte çok keyifliyizdir biz.

1|0
    0|0
  • bu devirde varmıki öyle sohbet muhabbet? anca misafir gelirse eve :D yoksa eh işte biraz

1|0
    0|0
  • Müstakil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Başka şehirde okuyorum ama memlekette olduğumda şöyle geçer bir akşamımız ; akşam yemeği için baba beklenir baba gelince bol muhabbetli yemek faslı olur. Gün boyu başımızdan geçen komik veya ilginç şeyleri konuşuruz babam yine taklit yapa yapa tuzluğu ister 😄 sonra çay ve tatlı faslı olur alt kattaki babaannemi ve dedemi çağırırız, onlar ayrı bir alem zaten. Çayları büyük ihtimalle ben doldururum ve abim sırf gıcıklık olsun diye çaycı diyerek çağırır 😒 sonrasında meyve veya yaz mevsimi ise dondurma faslı olur, terasa çıkarız orda yeriz. Yine komik olaylar dedemin nasihat ve örgütleriyle gece sonlanır. Tabii en son bulaşıklar bana bırakılır 😄

1|1
    0|0
  • Benimkini geçmessin kesin

1|0
    0|0
  • ben konu açarım tartışılır
    böyle

1|0
    0|0
  • bizim de öyle malesef

1|0
    0|0
  • Bizde topuca yemek yemek olmaz babam aksam gelir yemek yer cani isterse konusur istemezse pc yi alir yatana kadar girer annmle bn konusuruz abim gelirse foto falan cekilip konusuruz bazen de tartislamar olur

1|0
    0|0
  • yani babam eve hep geç gelir erken geldiği zamanlarda ise televizyon izler i yarım saat yemek yerız fazla konusmayız sonra ben odama cekilirım babam uyumaya gider annem örgü örer kız kardesım ve erkek kardesımde televızyon izler

1|0
    0|0
  • genelde televizyon izlerler ben de ders çalışırım vs

1|0
    0|0
  • Babam yurt dışında annem ve ben gayet iyiyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...