Biz ne zaman erkeklere ciddi anlamda güvenebileceğiz?

Her erkek demiyorum dikkat edin. Gelen geçen üstüne alınmasın deli etmeyin insanı.

Onedio'da gördüm. Bir Whatsapp konuşması. Erkek kızdan "meme" fotoğrafı istiyor. Ne kadar basit (!) değil mi?

Kız atmiyor. Erkeğin acayip korkutucu (!) tehdidi şu.
Kızın numarasini sosyal medyada yayacak, kız da rezil olacak güya.

Tabi kız sinirleniyor falan, ama sessiz kalmıyor. Twitter üzerinden çocuğu bir güzel ifşa ediyor.
Sonra erkeğin kızı tehdit ettiği şeyi, numarasını yayma olayını ona yapıyor. Çocuk rezil oluyor.

Ee, biz nasıl güveneceğiz bu erkeklere?
Empati yapmayı bilmiyorlar. Aynı şeyi o çocuğun kız kardeşine yapsalar tüfeğini eline alır kavgaya gider.

Geçen gün İstanbul'da yaşanan tecavüz olayı.

O kızın ailesi yok mu?
Bu kızın ailesi yok mu?
Yarın bir gün aynı şeyin benim başıma gelmeyeceği ne malum?
Nasıl korunacağız biz bu erkeklerden?

Böylelerin yaşama hakkı yok!

https://onedio.com/haber/sosyal-medyaya-yansiyan-bu-taciz-olayi-kadinlara-guven-tacizcilere-korku-verecek-665176

Güncellemeler:
Sokaktaki bütün erkeklere potansiyel sapık olarak mı bakmak zorundayım ben?

Beyler artık omuzlarınızın arasındaki beyninizle yaşayın. Bacaklarınızın arasındaki beyninizle değil.

1|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• hiç üstüme alınmadım ALLAH o kadar düşürmesin kimseyi sevgili kelimesi lan kendinden cok seviyosun kıza zarar vermek nedir hiç anlamadım o durumuda ne diyim bu kadar gögüs görme meraklısı ise nette arayıpta bulamayaca şey yok ordan takılsın aynı şey anlamadım anlamakta istemem o kafayı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konusmalari okudumda insan artiginin IQ seviyesinin 24 ten daha az oldugu nasil anlasiliyor. Ne yazikki bu zavallilar bu sitedede mevcut. Site sahiplerinin bu olaya mudahale etmesi lazim aksi halde cok baslari agriycak. Agrimasada ben agritirim basima bu tur bisey geldigi zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hiçbir zaman :)

1|0
    0|0
  • Ava giderken avlanmış bit yavrusu

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • helal olsun kıza sessiz kalsa bir foto bir foto daha bu böyle devam ederdi bu kez fotoğrafla tehtid ederdi aferin iyi ki atmamış :)

2|0
    0|0
  • öyle erkeklerden nefret ediyorum onlar karakteri gelişmemiş pislikler çok ağır cezaları olması lazım böyle tehtitlerin.

1|0
    0|0
  • normal düşünceli hiç bir erkek veya bayan böyle absürt bir düşüncede olamaz seninde bir baban var yani bu söyleminle babana da mı güvenemeyeceksin?
    normal sevgili iken o kız arkadaşa durduk yere hiç bir erkek (kafası yerinde terbiyesi olan) böyle bir şey yapmaz kızdan cesaret almadan kusur bakmada
    hep tek taraflı düşünme olayı da böyle bir davranışı yapan için herkesi genelleme hakkına sahip olma hakkına sahip değilsin
    Suç isnat etmek istersek bayanlara da bolca suç hata kusur isnat edebiliriz

0|0
    0|0
    • Genelleyen mi var pardon?
      İlk cümleyi bir daha oku.

Her erkek demiyorum dikkat edin. Gelen geçen üstüne alınmasın.

Yarası olan gocunur.

• yaram yok allaha çok şükür yazdığın tüm mesajları okudum ve bende erkek olarak kendimi savundum yazdığın yazıyla o aşağılık insanla beni bir tutuyorsun yarası olan gocunur ne demek
      kendini bilen ailesinden azıcık ar namus haya öğrenen hiç bir insan böyle bir terbiyesizlik yapmaz

• İnsan olma eğitiminin ailede tamamen verildiği günden sonraki gelen nesilde.

1|0
    0|0
  • Öyle insanlarla muhabbet bile etmeyin. Ki siz nerde kacuk kucuk bebeler var onlarda arıyorsunuz aşkı Sevgi'yi güveni. Tabi onlarda bir güzel veriyor size istediğinizi. Siz derken herkes degil genel alma siz diyişimi adamı hasta etme

0|0
    0|0
  • Güveneceğin erkeği doğru yerde arayacaksın. Buradaki sorularda da görüyoruz bazen. kız diyor ki "benim neden sevgilim erkek arkadaşım yok be de istiyorum biriyle konuşmak" gibi. Bu kafada olanların sonu işte verdiğin örnekteki gibi oluyor. İlle birilerinin sevgilisi olmasına gerek yoktur. Kocanız sevgiliniz olsun. Erkeklere nasıl güveneceğiz diye soru ortaya çıkmamalıdır.

0|0
    0|0
  • Helal olsun o kıza inşallah dava açar da süründürür o kahpe çocugunu

1|0
    0|0
  • biz ne zaman kızlara guvenıcez sadık olamıyolar

0|1
    0|0
  • Zeki insan tuzaklara düsmez bu kız olsun erkek olsun. Guvenecegi insani da bulur

0|1
    0|0
  • Biz ne zaman kadinlara ciddi sekilde guvenecegiz?

0|2
    0|0
  • Her erkeği bir tutamazssin bizde her kadını bir tutmayiz. Doğru kişiyi bulursan sorun yok ama bulamazsanız başınıza dert olur. En güzeli tanıyarak aşık olup sevmek ve tek gezmemeye özen göstermek. Türkiye degisti

0|0
    0|0
  • Doğru diyorsun da yakışıklı erkeklerin çekiciliğine kapılıp herşeyi unutuyor bazıları ondan sonra erkekler şöyle böyle görüşlerde biri yazmış zeki olan biri bu oyunlara kapilmaz iyi demis. Suna katılıyorum sapık çok ama efendi olanları secmeyip karizmalarda kosmayalim

0|0
    0|0
  • Vermeyin be kardeşim aliştirdiniz aliştirdiniz biz de önümüze gelenden istiyoruz, dogru mu tabiki yalnış ama burada ki büyük suç sizin aliştirdiniz yani

0|1
    0|0
  • Evet biz erkekler cinsel konuda çok düşüncesiz oluyoruz doğrudur ama sizde kabul edin kadınlar bişeyleri saklama ve yalanla üstünü kapatma konusunda tartışılmayacak kadar insafsız.

0|0
    0|0
    • Tecavüz eden insana "Bu aramızda sır kalacak" mı diyelim pardon?
      Siz de rahat rahat yapın hayvanlıklarınızı.

• Şuanda hayvanlık yapan sensin kişneme de insan gibi konuş tecavüz edenler ve yeltenenlerin topunun Allah belasını versin onları asla savunmam yazdıklarımı birkez daha oku istersen yarası olan gocunur eğer yorumları kaldıramayacaksan soruda sorma. 😉

• Siz tipe önem verdiğiniz sürece, erkekler de aşkı bacak arasında arar. Hiçbir şey tek taraflı değil.

0|0
    0|0
  • Canım benim herkesi aynı kefeye koyma. Ortalık anonim çocuklarıyla kaynıyorsa bizim suçumuz ne yani. Denk gelsem ben bak bakalım o erkek müsvettesinde şiddete dair bir zerre kalıyormu. Bunun için yapılması gereken şey kadınlar çantalarında kendini bu tarz şeylere karşı koruyacak bir şey bulundurmalı. Ayrıca devlette bu tarz suçu işleyen ibnelere caydırıcı ibretlik bir yaptırım uygulamalıdır.

0|0
    0|0
  • Erkekte kalbe önem verdiğiniz şekilci olmadığınız zaman kullanana değil sevene aşık olduğunuz zaman belki bir şey ler olur.

0|0
    0|0
  • bencede kesecen çükünü bunların

0|0
    0|0
  • Sizi gercekten sevenleri gormezden gelip itin puştun peşinden gidip üzülmeyi bıraktiginiz zaman

0|0
    0|0
  • ille sevgili olman şartmı peki bekle evinde ciddi olan adam gibi gelir ister beğendiğine evet dersin yuvanı kurarsın beğenmediğinide yollarsın gider

0|0
    0|0
  • Afferim valla kıza.. Twitter kullanmıyorum ama bir hesabım olsa bende yağdırırdım..

0|0
    0|0
  • biz ne zaman kadınlara ciddi anlamda güvenebilicez?

0|0
    0|0
  • Sen ne zaman istersen o zaman... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şahsen ben güvenmiyorum

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Katiliyorum

0|0
    0|0
  • Evt ya böyleleri cokk pislikler nolcak

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir zaman güvenmiycem açıkçası..

0|0
    0|0
Yükleniyor...