Bağdat Caddesi'ndeki Tecavüz olayı hakkında yorumunuz?

Kadıköy-Bağdat Caddesi'ndeki Tedavüz olayı için "Kızın saat 03'te orada ne işi vardı?" "Kızın saat 03'te gece dışarısı çıkması hoş değil" gibi yorum yapan beyin yoksunu insan

Soruyorum sana: "Baban kalp krizi geçirdi diyelim kız kardeşin evde komşusuna haber vermek için gece 03'te dışarı çıkamaz mı?"

Resmen küfür edeceğim ağzını yüzünü kıracağım şu insanların kendimi zor tutuyorum. Bu kadar beyinsiz varlıkların içinde yaşıyoruz sonra da soruyoruz tecavüz neden oluyor diye aslında haklısınız tüm suçlu biziz. Allah bizi sizlerle sınıyor galiba?

Ben de Kadıköy'de gece 03'te dışarı çıktığım zaman tedirgin oluyorum erkek olduğum halde. Dışarıda gezen tipler normal tipler değil. Yüzde 90'ı uyuşturucu kullanıyor ve kafaları yerinde bile değil. Siz burada bağırıp çağırın bu insanlar duymuyor duyguları yok çünkü madde kullanılıyor.

Güzel ülkem hiçbir zaman yanıltmadı beni yaşanabilirlik konusunda.
alın size gelişmiş Türkiye.
mutlu mesut yaşayın.

NOT: Bunlar bitecek mi sanıyorsunuz? Hayır bu kafayla hiçbir acı bitmez. Bakın doğuda neler oluyor batıda neler oluyor ülkenin her tarafından kan kokusu geliyor ama bazıları hala başka amaçlar peşinde.

Ha batıyı her zaman kötüleyen kapalı toplumlar size sesleniyorum batıdaki ahlaksızlık kadar bile ilerleyemezsiniz siz bu kafayla. Kapanmaya devam edin kendi içinizde! Zaman gelecek tecavüz serbest olsun bile diyeceksiniz. Görevini yapmayan tüm kurumlar sağdan soldan eleman doldurun her tarafa. Önemli mi sabıkalı olup olmadığı ne gerek var 7-10 yaşındaki çocukları emanet edin bu tiplere.
Cidden yok olmayacak olamaz da!
Lanet olsun gerçekten!

Teşekkürler bize kattıkların için sosyal devlet Türkiye!

FİKİRLERİNİZİ ALMAK İÇİN YAZIYORUM SENİN BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİN NELERDİR?


0|0
14

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...