Düğünsüz davulsuz zurnasız bir evlilik isteyen bir bayan var mıdır acaba :)) ? Çok mu zor bir şey istedim :) ?

Ya çok sıkıcı ve çok gürültülü bir şey ya şuana kadar Akraba düğünlerinden 1 tanesine katıldım oda 5 dk sürdü :) Çok gereksiz bir kuru gürültü nasıl zevk alıyorlar nasıl eğleniyorlar ufak bir fikrim dahi yok :)) Onun yanında gereksiz masraflar o gereksiz lüzumsuz şeylere vereceğim paraya eşime bir yüzük bir kolye alırım daha mantıklı bir hareket bana göre. Sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Davullu zurnali olacakk tabikidee dugun dediign oyunlu olur :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin aklinda nasil bir dugun var anlatirmisin kir dugunu falan mi istiyorsun

0|0
    0|0
    • Kızların ve erkeklerin ayrı yerlerde bulunup ilahi ve def eşliğinde mutlu olmaları :) öyle bir düğün bence daha hoş.

• Evlenicegin kisiyle konustun mu peki bu durumi

• Eş adayı yok daha :) Şu an öyle düşünüyorum kafada tasarı aşamasındayım :))

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 kere evleniyoz sonuçta düğün her kızın hakkı :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir düğünün anlamı olmaz düğünde davul zurna olmazsa ya ne olacak

0|0
    0|0
    • Hiç olmaması daha iyi :) veya def ilahi falan daha uygun geliyor bana.

• Ben nefret ederim yüksek sesten en yakın akrabamın düğününe bile gitmedim düğün yapmam arkadaş ✋

0|1
    0|0
  • aynen bende öyle düşünüyorum. sade bir nikah sadece

0|0
    0|0
  • Davul, zurnaya gerek yok. Ben kemençe, tulum isterim düğünümde. 😈😈

0|0
    0|0
  • haklısın fazla gürültüyü kafam kaldırmıyor zaten
    sade düğün iyidir düğün parasınıda balayına gitmek için harcarsın

0|0
    0|0
    • Mantıklı olan bu işte :) ama gelenek görenek kızların diğer kızlardan eksik kalmama merakı akıllarını başlarından alıyor mantıksız işler yapmalarına sebebiyet veriyor.

• düşünen olur karamsar olma

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...