Rusca mı almanca mı yoksa fransızca mı?

bu üç dilden hangisini ögrenmek daha avantajlı olur ve neden?

Güncellemeler:
sebep yazmakta iyi deglsnz galiba millet

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seçtiğin 3 dile de dünyada pek ihtiyacın olmayacak. En önemlisi ingilizce.. Almanca konuşan biri olarak, Almancanın çok zor ve yoğun bir Dil olduğunu söyleyebilirim.

1|0
    0|0
    • ingilizceyi yabancı dilden bile saymıyorz artk canm. o mecbur bilmen gereken bir dil

• Herkes öyle düşünmüyor. Türkiyede kaç kişi var yabancı bir İnsanla ingilizce Sohbete girecek? Mecbur olduğu halde bilmeyen çok.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence fransızca çok asil bir dil yani türkçeyi kötülemiyorum ama çok hoşuma giden bir dil fransızca konuşan insanlar herzaman bana kültürlü gelmiştir :)

2|0
    0|0
    • Kusuyor gibi konuşmak çok asıl haklısın , acaba hiç Fransızca film izledin mi dostum? :D Fikrin değişir eminim :D Senin hayalindeki gibi yavaş yavaş büyülü bir konuşma yok :D

• Cidden zor bir dil onu yalanlayamam :D

• Kızlar çok fdarklı konşuyo erkekler çok farklı konuşuyo örneğin elmaya erkeklerde kızlarda aynı şeyi söylemiyo :D Farklı kelimeler ama aynı dil sadece cinsiyet farkı yüzünden bu

• Rusça öğren. Bildiğin üzere ruslarla aramız kötü. Rusça konuşup onların arasına karışabilsen hergün birkaç tane rus öldürebilirsin :D

2|0
    0|0
  • Hedefine gore değişir..

Turkiye ici turizm icin öğrenmek istiyorsan rusca

Daha elit bir dil öğrenmek istiyorum diyorsan fransızca

1|0
    0|0
  • Almanca, çok sert bir dil konusurken boyle dovecekmis gibi konusuyolar 😂

1|0
    0|0
  • rusça okuyan biri olarak ilgin yoksa eğer tavsiye etmem. inanılmaz zor bir dil

1|0
    0|0
  • Rusça biliyorum, Yardımcı olabilirim :D. Hangisi daha avantajlı dersen. 3 büyük Ülke yanına bir de ingilizceyi öğren. Senden iyisi yok. Devlet peşinden koşar

1|0
    0|0
  • Makine mühendisi isen almanca, İnşaatsa Rusça, zevkine öğreneceksen rusça tercihim

1|0
    0|0
  • rusca isterdm ben

0|0
    0|0
  • Almanca.

0|0
    0|0
  • Ben su an fransizca biliyorum bence onu ogren

0|0
    0|0
  • Tabikide rusça daha avantajlıdir.

0|0
    0|0
  • Babam fransızca bilir abim rusca dayım da almanca. En zor dil fransızcadir

0|0
    0|0
  • arapca

0|0
    0|0
  • Ne farkeder hepsi gavurca

0|0
    0|0
  • Rusça öğrenmene gerek yok ruslar doğalgazdan petrolden para kazanan bir devlet ilerde pek giderleri kalmayacak. Teknolojinin ana vatanı almanyanın dilini öğrenmeni tavsiye ederim fransızca da olabilir

1|0
    0|0
  • senle her dilde anlaşırız jövö jövö daz is dıbrişka?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...