Bu ülkede nedir bu hayvanların İnsanlardan çektiği!!! Pardon insan dedim. Sizce bir çare bulamaz mıyız?

Arabayla köpeğe vurup kaçan mı dersiniz
Zevk için kedinin kuyruğunu kesen mi dersiniz.
Canlı hemstarı kediye yedirten mi dersiniz
Var oğlu Var gerçekten çok üzülüyorum bu duruma Bir çare bulamaz mıyız?

Güncellemeler:
Bunlar sadece bildiklerimiz, Bu bildiklerimiz kadar BİLMEDİKLERİMİZ DE VAR NE YAZIK Kİ...

2|0
195

En İyi Kız Görüşü

• Aylar önce adam gözümün önünde köpeğin kulaklarindan tutup yere vurdu defalarca uyarlama rağmen devam etti kafasina balkondan saksi attim asagiya indim köpeği aldim şikayetçi olmuş onun yüzünden denetim serbestlik verdiler. Yani Türkiye de hayvan haklari denen birşey yok gerçi Türkiye de insana değer hayvana nasil olsun. O camilerinde yaptiklari yanina kaliyo adam akilli birisine ceza verseler ibret olur hepsine hayvanlara işkence yapmazlar belki

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dağdan gelen kekolar ülkenin içine ettiler

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Tecavüze kadar var. Nasıl bir zihniyet bu?

1|1
    0|0
  • Ne desek boş o insanlara lafdan anlamazlarki

0|1
    0|0
  • dogru soyluyorsun ama bunu turkiyeye maal etmen yanlış. dunya capında yapılıyor. belki turklerden daha cok yapıyorlar.

0|1
    0|0
    • Neden Türkiye ye maal ettim söyliyim, Biz daha kendi ülkemizde ki hayvanlara sahip çıkamıyoruz. Çin de mesela köpekler onların akşam yemeği. Ama biz kendi ülkemizin hayvanına sahip çıkamazsak sıra oraya nasıl gelecek ki

• Bulamayız hayvanlar bile öylelerinden daha insan

0|1
    0|0
  • Cinsel saldirida bulunan var😄 valla yazik ya kendi kopeklerimi hazine gibi sakliyorum dokunani keserim

1|0
    0|0
  • zevk icin kedinin kuyrugunu kesmekmi? hamsteri canli canli yedirtmek :( insan olamaz bunu yapanlar

0|1
    0|0
  • Malesef care bulunmuyor ve ne kdr iyi insan dunyaya geliyorsa bir o kadarda kotu insan doguyor ve cogaliyor. Belki bu dunyada degil ama ahirette cezalarini cekecekler. Bu dunyada adalet 0.

0|0
    0|0
  • Allah öyle insanların belasını versin Amin. ve inanki Türkiye hayvanlara bakmak konusunda Azerbaycandan daha iyi burada daha kötü hayvanlara eziyet ediyolar evde hayvan besleyenleri küçümsüyolar ama yinede herşey insanlık ve karakter meselesi kendinden zayıfa işgence eden insan deyildir bir insanla bile kavga ederken ona hayvan deyip hayvanı küçülmüş olduğum için üzülüyorum daha ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Ben bıktım evet gerçekten bıktım o insanımsı varlıkları alıp işkence etmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Köpeciği telefon direğine canlı canlı asan bir mikrop vardı burada da. Nedeni de avlamıyormuş! İnsanlıktan bir gram nasiplenmişlerse ben de bir şey bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Geri zekalilar iste

0|0
    0|0
  • Hayvanlara işkence çektirenler umarım biran önce geberip giderler.

0|0
    0|0
  • İnsanlarin cahilliğine çare bulmak imkansız gibi.

0|0
    0|0
  • Vaşş içim yandı ya

0|0
    0|0
  • Bunu yapanlara insan denmiyor

0|0
    0|0
  • O insanlara ne desek zihniyetlerini değiştirmeyiz ama hepsinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Serefsizlerde merhamet diye vicdan diye bir duygu kalmamış sadist kopeklerde

0|0
    0|0
  • Alkollü iken görev başındaki polis arabasına çarpan ve iki çocuk babası polisi şehit edenin avukatı polisler yanlı tutanak tutabilir diye jandarmanın tutanak tutulurken orda olmasını talep eden insanların yaşadığı iki çocuğa acımayanların dilsiz hayvanlara merhamet edeceğini mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanoğlu vahşidir, geninden gelen bir şeydir ve değişmez. Yapabileceğimiz bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Canlı hamsterı kediye yedirmek ne kafadır la gerçekten

0|0
    0|0
  • Bende küçükken böcekleri toplayıp ipe geçirip yakardım.

0|0
    0|0
  • Birbirlerini öldürüyorlar kediyi köpegimi öldürmeyecekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...