Eşcinselliğin bu kadar özendirilmesinin sebebi ne olabilir?

Öncelikle bu bir hastalıktır. Ya bedenin hastadır, ki bu durumda hormonların vs bozuktur. Doktora gidip tedavini olursun. Ya da ruhun hastadır. Nefsin azmış, şeytanın sapkınlığına kapılmıştır. Bir hocanın önünde diz çöker bundan da tedavi olursun.

Ama ne yazık ki gençlere özendire özendire bitiremediler bunu. Bu kadar özendirmelerinin sebebi ne olabilir?
Eşcinselliğin bu kadar özendirilmesinin sebebi ne olabilir?

Güncellemeler:
Klasik Türk Milleti:
Bir nane bilmeden çok okumuş gibi caka satmak vazgeçilmez özelliği olmuş gibi... Kahvehanelerde vatan kurtaran, internette bordo bereli kesilen hemşerilerim benim.. Lütfen fazla gaza gelmeyin, ben doktorum. Ama bakıyorum sanki buradaki her bir birey benim üniversite hocammış gibi caka satıyor. Sakin gençler, biraz sakin. Sağda solda 3 kelime bir şey gördünüz diye heyecan yapmayın.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsellik hastalık sınıfından çıkalı 23 sene olmasına rağmen hala bunu hastalık olarak görmeniz ve ısrarla 'eşcinsellik hastalıktır' demeniz bence sizin hasta olduğunuzu ve tedavi görmeniz gerektiğini gösteriyor. Zira Dünya Sağlık Örgütü 1993 yılında eşcinsellik hastalık değildir diyerek bunu hastalık sınıfından çıkarmıştır. Nasıl ki aşkın tedavisi yoksa eşcinselliğin de bir tedavisi yoktur. Çünkü eşcinsellik diye küçümsediğiniz şey de aşktır. Bir erkeğin bir erkeğe veya bir kadının bir kadına aşkı. Aşkın ne zamandan beri tedavisi olmuş? Hepsini geçtim ne zamanda beri üfürükçü hocalardan medet umacak kadar geriledik biz? Bu sığ zihniyetinizden bir an önce kurtulmanızı, beyin ve ruh sağlığınız açısından tedavi olmanızı öneririm. Son olarak bir konuyu asla ve asla araştırmadan, bilmeden, kitap okumadan bir konu hakkında fikir üretmeye, yorum yapmaya çalışmayın. Tezinizi çürütecek tonla makale internette mevcut. Açıp biraz araştırma yapın lütfen. Kimsede 'beyni yok, fikri var' algısı oluşturmayın.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamıyorsunuz cidden anlamıyorsunuz. Ben eşcinsel değilim ve eşcinselliğe özenmiyorum çünkü eşcinsellik özenilecek bir şey değil. Sen nasıl heteroseksüel doğduysan onlar da homoseksüel doğdu. Kafandan hastalık diye atma. Araştır biraz, tercih de değil ayrıca. Yani sen nasıl heteroseksüel olmayı tercih etmiyorsan onlar da homoseksüel olmayı tercih etmiyor. Eşcinselliği de özendirmiyor kimse. Eşcinseller her zaman vardı. Fakat internetin yaygınlaşmasıyla eşcinseller biraz daha özgür yaşamaya başladılar. bunu özendirmek olarak yorumlamak saçmalık. Tekrar söylüyorum özendirilecek bir şey değil.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İster hastalık olsun ister tercih insanların kendi kararı ve seçimidir. Ben Allah değilim bizim kul olarak görevimiz uyarmak. Mesela"Eşcinsellik yanlıştır, günah işliyorsun"diyebilirsin. Saygı çerçevesi içerisinde olmak suretiyle. Herneyse ben herzaman insana sevgi ve saygıdan yanayım. Bu dünyaya bir kere geldik başkalarını mutlu etmek için çok kısa bir zaman.. kendimizi sevelim, mutlu olalım.
    Özendirme konusuna gelirsek bilemiyorum ben kimseye özendirmedim hiçbirşeyi. Özentilik yüzünden de yönelinecek bir durum değil zaten.

0|0
    0|0
  • İslamiyetin yayılışını durdurmak, dinini bilmeyen bir toplumun yetişmesini sağlamak. Yani baştan sapkınlığı ele alıyorlar ki ilerde önüne geçemeyiz diye. Allah ıslah etsin bunu yönlendirenleri. Buna kananlara da Allah doğru yolu göstersin inşaAllah

1|1
    0|0
  • Cahilsin ve konuştuğun herkese cahillik saçıyorsun eşcinsellik bir hastalık değildir. Sana anlatsam da anlamayacaksın hocaların önünde diz çöküp tedavi olmaktan bahsediyorsun çünkü kapasite seviyen belli o yüzden sen şimdilik hastalık olmadığını bil yeter.

2|0
    0|0
  • Kim özendirmiş

1|0
    0|0
  • Ahlaki bozmak için sapkinligi arttırmak için Lut kavmi gibi olması için vb vb müslüman ligi bitirmek ve kıyameti yakınlaştırma için

0|0
    0|0
  • Degisiklik olsun diye

0|0
    0|0
  • Kiyamet alametleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır #Lezbiyen #Gay #Biseksüel #Transseksüel #İnterseksüel #Panseksüel #Aseksüel hiç biri hastalık değil YÖNELİMDİR ve cinsel KİMLİKTİR.

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası "özendiriliyormuş" sen bir heteroya hadi eşcinsel ol diyebilir misin o adam eşcinsel olur mu saçmalık

0|0
    0|0
  • Dosttum Bunu Hastalık Olduğunu Nerden Çıkardın
    Bu Bir Hastalık Olsa Hayvanlarda Olmazdı
    Sen Şimdi Diyeceksin Hayvanla İnsan Bir Mi?
    Orasını Ben Bilemem..

0|0
    0|0
  • Adanada eşcinselleri dövüyorlar.

0|0
    0|0
  • eşcinsellik doğuştan gelen bir eksikliktir

0|0
    0|0
  • Eline saglik ya, isin rast gelsin kardes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...