Özel güvenlikle evlenirmiydiniz? erkeklerde yorum yapabilir?

evet kızlar bazı ailevi sebeplerden dolayı okuyamadım hayata erken atıldım çalışmak zorundaydım ve bu mesleği tercih etmek zorunda kaldım ve askerden beride bu meselkte çalışıyorum bu meslği yaparken tanıştığım bayan arkadaşlar oldu çok oldu ama genelde meslekten dolayı kaybettim. yani etrafımada bakıyorum çoğu güvenlik bekar ve kız arkadaş zor ediniyorlar sizin için önemlimi bu meslek olayı maddiyat rahat yaşamak?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bana paramla mesleğimle yaklaşıcak kız zaten yaklaşmasın bende özel güvenliğim yaratılan imaj dolayısıyla bekçi köpeği muamelesi gördüğümüz doğrudur fakat kimlikle ve kanuna tabii vaziyette bu işi yaptığımızı özel güvenlik kimliğinin sabıka kaydı olduğunu bu işi yapanların ne kadar sabırlı olduğunu özel güvenliğin ne iş yaptığını üniversite mevzunlarının bile sırf vakti bol diye bu mesleği yaptığını polislerin özel güvenliklere tertip gözüyle baktıklarını kimse bilmez arkadaş anlatamazsın sen bekçisin bekçi köpeğisin anca düdük öttürürsün sormaz sorgulamazlar kaaile almazlar seni içindeyim yaşıyorum biliyorum hergün görüyorum...

0|1
    0|0
    • bir savaş çıksada su pislikler temizlense

• en iyi görüş için teşekkür ederim fakat tartışsakta bu konu için değmez be abi :)

• evet değmez kimse anlamz bizi zaten güvenlik akdın bile anlamaz bizi :d

Kızlar Ne Diyor 10

• Özel güvenlik sektöründe çalışan bir kaç erkekle sohbet ettim. Onlar da sizinle aynı hayatı yaşamıştı. Evet aldıkları maaş az. Bazen kendilerine bile zor yetiyordu. Ama hayatta her şey para değildir. Siz kendinizi geliştirirseniz, biraz da yaratıcı olursanız güvenlik sektöründe daha çok paralar kazanabilirsiniz.
    Bence siz tanıştığınız kızlara kendinizi geliştiren biri olduğunz imajını vermelisiniz. Böyle insanlara herkes hayranlık duyar. Ve böyle insanların potansiyelini herkes fark eder.

0|2
    0|0
    • beni tanıyan zaten bu işi yaptığma inanmiyor kendimide her yonden geliştiriyorum bir meslekten diğer bir meseleğe geçmek zaman istiyor o zamanı kazanamadım o yuzden değişemedim ve bir kadını beni sevmesi için fazla bilgi birikimime gerek yok kadının bir erkekten ne istedikleri belli zaten ben muhabbette ona yetişirim tek takıldığım nokta maddiyat para benim için önemli değil diyen bir kadın bile parayı rahat yaşamayı çok arzuluyor ben doğla birine malesef rastlayamadım

• Ah malesef yazım dilinde espirileri anlamak güç. Pardon. Hayvanları sevmeniz çok hoş bir şey. Eğer sorularınız olursa paylaşmaktan çekinmeyin. İnsanlar birbirlerine her zaman ihtiyaç duyar.

• ben lafımı sorunumu saklamam asla sizde saklamayın içinizdekini

• Öyle mi kalacaksın? Açıköğretim falan bir şekilde okuma niyetinde misin? Farklı duzenlemeler getirilirse sanki guvenlikler sıkıntıya girecek gibi bir izlenim var her an degisecekmis gibi, bence özel güvenliklerin isi garanti görülmedigi icin sıkıntı oluyor. Kendini geliştirmeye bak, sektörün kapansa ne iş yapacaksın onu düşünürsen ve "bu olmasa şunu yaparım" gibi bir izlenimle karşı tarafın ailesine gidersen daha iyi ve güven veren bir izlenim olur.

0|2
    0|0
    • ben okuyorum zaten halk ve ilişkiler dışardan özel güvenlik dışındada markette çalıştım peyzaj işinde çalıştım boş kalmam çok şükür benim sorunum o değil ben hangi bayanla tanıştıysam işimden dolayı rededildim

• Ay senin yaş takvimine göre değil o vakit =) Allah'in hepimiz için ayrı ayrı planları var. O anlamda vakti gelince =)

Arkadaşların neden birileriyle tanıştırmıyor ki seni? Evlenme fikrini insanlar açarsan insanlar yardımcı olacaklardir, begendigin birini secersin. Görücü usulü degil bu sadece onayaklik etmis olacaklar. Karar senin.

• İstanbul'da 7 senedir duruyorum oyle arkadaş cevrem pek olmadı sayılacak kadar varlar ama onlarda kelin ilacı olsak kendi başına surer durumdalar onlarda bekarlar hani boyle okuyayım ünv. falan ortam cevre olmadı olsaydı boyle olmazdı zaten gezen biri değilim fazla bir şey vesile olmuyor. kilitli bir durum yani muahhbet ettiğim arkadaşlarımda bir kısmıda evli zaten onlada görücü usulu evlenmiş akrabları boş ver zaten

• kardesım senı seven kişi kuru ekmegı de paylasmaya razı olur.. helalınden kazandıktan sonra hıc sorun edılmemelı boyle seyler..

0|2
    0|0
  • çevremde özel güvenlik mesleği olupta çalışanlar var , burda açıkladığım yorumu isteyen samimi bulsun bulmasın beni ırgalamaz , maddiyata tek önem verdiğim nokta okuyacak çocuklarımın yapmak istediklerini yapabilmek adına önem veriyorum sırf kendim için değil , maddiyata önem verenler iki ye ayrılır gerçekten paracı olurlar kimilerinde belli bir nedeni vardır kimileri rahat olmak ister , ben sadece çocuklarımın rahat olması açısından önemsiyorum.

0|1
    0|0
    • size hak veriyorum çocuğu olan bir kadın ve sorumluluğu yuklendiyse ona birşey diyemem hayat onun için gerçekten zordur benimde annem babam ayrı uvey babam vardı okuyamadım o yuzden boyle buralara duştuk babada zorumsuzdu ama en masum dilimle bile kaybettim kimse mucadele etmeye yanaşmadı herşey nasip

• Yahu DNA bu. Kendini gelecek nesillere aktarinca bir onemin kalmiyor ki.. Tabii ki onlar için isteyeceksin. "Cocuklarim icin" deyince bu da kutsal bir amaca hizmet etmez. Bu kez de çocukların icin bencilsindir. Çünkü onlar çocuk oldugu icin var olmak icin senin onlar icin bencillik etmene ihtiyaçları vardir. Cocugun yokken kendin icin, olunca onlar icin. Hayat bu. Thats the way it is.

• Eşim güvenlik görevlsi :) ben sadece onun kalbine bakmıştım. Parası maaşı da çok şükür herşeyimize yetiyor. Önemli olan kalbinin sevmesi gönlünde bir tek benim adımın yazması. Gerisi hallolur gider Allah'ın izniyle.

0|2
    0|0
  • Evlenilir neden evlenilmesin yaa çok basit seyler bunlar insanin meslegi seveceksen git meslekle evlen o zaman.
    Okumamistir elinde imkan yoktur bunlar önemli degil okumis olmasi terbiyeli bir adam olmasina, dürüst bir adam olmasina , seni sevecek ve mutlu edecek biri olmasina engel degil...
    Isini söylediginde iyy yapan kiz varsa ondan önce birak sen kaç hayir gelmez ondan.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Napolyon ne demiş Para Para Para

1|0
    0|0
  • Neden olmadı ki?

0|0
    0|0
  • Evet biraz onemli