Komik mi görünürüm sizce?

Yakın zamanda sevdiğim sanatçının konserinde olacağım.
Menajeri benden bıkmış derecede ama şaka şaka...
benim önceden sorduğumu düşündüğünden tekrar cevap verince söylemiştim demişti...
ilk defa sorduğumu söyleyince özür dilemişti.
neyse teferruat bu.
ben x sanatçı"herkes sevmeyebilir diye söylemiyorum genelde hıh o mu deniyor ya;) o sebeple"
kendisiyle kuliste tanışcağım bir sorun çıkmazsa.
ben şimdi video klip izleyince, karşılaştığımızı düşününce gözlerim doluyor..(rica ediyorum bu konuyu başka yerlere çekmeyin) hatta erkek arkadaşım çok kıskanıyor, kendisine ulaşabileceğimi düşündüģü için..
neyse gördüğümde ağlamaktan korkuyorum o heyecanla olur mu bilmiyorum ama insancıl, asla kibirli olmayan biri inanın bana sizce 25 yaşında birisi komik durumamı düşer mi?
Kiloluyum, kendime güvenim yok oysa ciddi anlamda girdiğim her yerde kendime baktırırım bebek yüzlü denilen cinsten hatta bir yakınımız bu kız beni katil eder farklı bir aurası var, herkesin gözü üstünde deyip 60 yaşında manevi dedemle kavga etmiştik bu konuda...
anlayacağınız kendimi küçük duruma düşürmek istemiyorum.
bu zamana kadar hep uzak kaldım her konserinse ama bu sefer bir şey git tanış diyor, rica ediyorum psikolojimi etkileyecek seyler yapmayin kur'an kitap aşkına!

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen gidip konuşun. Bir daha böyle bir şansı elde edemeyebilirsiniz. Eğer utanıyorsanız haklısınız. Kişi kendisinden değil çevresindeki insanlardan utanır. Bü yüzden çevrede az insan olması sizin için iyi olacaktır.
    Görünüşünüzle kimseyi etkilemeye çalışmayın. Bu basitliktir. Siz asla basit biri olmayın. Bilgi birikiminizle zekanızla etkileyin ama bununla birlikte görünüşünüze de dikkat edin. Niçin iş adamları, devlet büyükleri takım elbise giyer. Çünkü saygı görmek, karşısındakini etkilemek ister. Siz de iyi giyinirseniz o kişinin dikkatini çekersiniz. Kokunuza dikkat edin. Konserde çok terlemeyin ve polyester giymeyin. Bu kumaş nemi hapsettiği için daha çok koku yapar.

1|0
    0|0
    • Hay, ağzına yüreğine sağlık..
      Güvenimi yerine getirdin.
      Yok asla gitmemezlik yapmayacağım;her konserinde orada olacağım en önde.
      Utanma değilde çekinme diyelim çok girişken olamıyorum yoksa dilim laf yapar.
      Siyah bir elbise (tül polyester mi oluyordu bilemedim), platform ayakkabı, saçlarım muhtemelen maşa olacak, makyajım elbette... koku konusunda bilmiyorum hypnotic poison, cacharel catch me ikisinden birisi olacak.
      Terlemem zannediyorum.
      roll on kullaniyorum.
      Oturarak izleyecegim konseri

• O zaman özel mesaj atabilirsin. Ben çok yönlü bir insanım. Biyoteknoloji öğrencisiyim ama mankenlik yapıyordum önceden. Moda, psikoloji, davranış bilimi gibi şeyler ilgi alanıma girer ve araştırmacı biri olduğum için doğru bilgilere sahibimdir. İnsanlar sana güzelsin der ama ben sana simetrik hatlara sahipsin derim. Böyle işte arkadaşım.

• Tesekkur ederim destegin icin.
      Hayatimda en yakinimda cok sukur senin gibi insanlardan var.
      Fakat biri gezmelerde digeri uni son siniffa olunca yalniz kaldim.
      yoksa biri icin cok gereksiz bir hevesim var 😊
      direk konusunu kapatir maymun istahlisin falan diye.
      dm atacagim sana😊
      Arastirmaci ve bir cok seye benimde ilgim var.
      Ama hani terzi kendi sokugunu dikemez ya boyle konularda affalliyorum dogrusu.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka ne yazmisin be okuyan helal

1|0
    0|0
  • Pisman olacagin seyleri hicbir zaman yapma da

1|0
    0|0
    • Demek istediğini anladim oncelikle beni dusundugun icin tesekkur ederim.
      Zannetmiyorum oyle bir seyin olacagini.
      Hayirlisi neyse o olsun diyorum.
      Tek derdim. orada aglarsam kucuk duruma dusmemek, dalga gecilecek kadar kotu bir sey yapmiyorum sanirim.

• Bahsettigim sey senin arastirma yapman degildi.
      Bahsi gecen unlunun her gun arastirmasi yapiliyor ondan bahsediyordum sen olaui yanlis anlamissin

• 24 nobetundeyim dogrudur

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir sanatçıya veya ünlü birine bu denli hayranlık psikolojinin bozuk oldugunu ifade eder. Haberin olsun

1|0
    0|0
    • Detaylar vermedim, vermek istemedim.
      Ustu kapali anlattim.
      Bahsi geçen kişi zaten evvelden aynı okulda aşık olduğum kişi.
      Sadece o zaman birlikte olduğu için sevgi belirtisi asla göstermedim.

• Rica ederim sen mutluysan problem yok :)

• Cok sukur🙏

• Hastasın.

0|0
    0|0
    • Branşınız nedir?
      Muayene ücreti alıyor musunuz?
      Herkes maşallah tanımadan, bilmeden ne de güzel tanı koyuyor.
      Bence sıkıntı bende değilde sıkıntı sizin benliğinizde.
      Gećmişler ola.

• Bisey olmaz korkma

1|0
    0|0
Yükleniyor...