Hiç din değiştirmeyi düşündünüz mü?

islam dinine mensubuz ama belki düşünmüz olanlar vardır

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• hayır asla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşüneceğim son şey dahi değil. :)

0|1
    0|0
  • Allah muhafaza.

0|1
    0|0
  • Ateisttim müslüman oldum

0|1
    0|0
  • Din değiştirmeyi değil dine inanmaktan vazgeçmeyi düşündüm. Anne karnından doğma babamızan anamızdan ötürü müslüman olmak zorunda kalıyoruz ve bu mantık çok saçma çocuk ilerleyen yaşlarında bilinçli bir birey olduğu zaman kendi inanacağı dini kendisi belirlemeki kendisi sorgulamalı. Mesela ben sorgulamayı öğrendiğim zaman dinimi sorguladım. Ve farkettim ki; Aklıma mantığıma sığmayan o kadar çok şey var ki. Müslüman değilim. bir tanrı ya da tanrıdan çok bizden yani insanoğlundan üstün olan bir varlık olduğuna inanıyorum evet. Ama bunun bize yaptırımlar uyguladığı kanaatinde değilim maalesef. Deistim.

0|0
    0|0
  • Deistim. Ama ateist bile olabilirim bu aralar çok sorguluyorum.

0|0
    0|0
  • Sen hıc dayak yemeyı düşündünmü...

0|0
    0|0
  • Müslümandım agnostik ateist oldum

0|1
    0|0
  • 8 yaşımdan beri ateistim ve kendime ait doğrularım var, bakış açısı ve tercih meselesi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Din değiştirmedim ama bir ara deisttim. biraz tuhaf bir ifade gibi ama deizm inanç biçimidir ama din değil düşünce biçimidir. herneyse töbe edip eski dinime geri döndüm zaten uzun zamandır düşünüyordum bu zamana kısmetmiş ;)

0|1
    0|0
  • Degistirmem allah islamı lütfetmis. ama müslümanların birbirine zulmetmesi bunlar müslümanmı diyorum. nerde müslüman orda kan gözyası savaslar. nerde kafir dinsiz varsa Müslümanı eziyor.

0|1
    0|0
  • Her din kendine gore doğru kafamızı karıştırıyorlar

0|1
    0|0
  • Yok elhamdurillah dini mi seviyorum

1|1
    0|0
  • Din değiştirdim.
    T. C. nin yani devletimin laiklige aykiri devlet memuru olan hocalarindan ogrendigimin laiklik (dini körlük) dininden, 2008 yılında hiçbir ruhbanligi ve devlet idelojisini kabul etmeyecegim gerçek İslam dinine gectim. İnşallah...
    08 Eylul 2008...

0|0
    0|0
  • Ben ateizme yöneldim ve memnunum

1|0
    0|0
  • Yok hiç düşünmedim.

0|1
    0|0
  • 16 yaşımdan beri hiç bir dine mensup değilim.

0|0
    0|0
  • Yok dosdogru din islamdir. Inanmayanlar veya sonradan muslumanliktan cikan beraber olmam

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Hristiyanlığı hala düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal gibi bir söz vardı galiba o geldi aklıma nedense?

0|1
    0|0
Yükleniyor...