Kızlar kiralık gelinlik giyer misiniz?

Adamlar en özel gününde bir defa giyilecek olan gelinliği kiralıyolar. Olaya bak kadına verdiği değere bak durumu yok o bu der misin yoksa gitsin toparlasın dilensin yine giydirmesin kiralık mı dersin?

0|1
97|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 96

• hayır kiralık olmayacak. erkek degil mi çalışsın alsın evlilik kolay şey değil eğer bir gelinliği bile alamayacak kadar durumu yoksa ilk başta evlilik yoluna girmesin daha ıyı. Kızların da bir degeri ağırlığı olması gerekır bence. Bedavaya gitmiş gibi hissederim kendimi kesinlikle satın alınmasını isterim ben. Çalışsın alsın. Kiralık damatlık yok mu ya biz de erkeklere kiralasak :) :D

0|2
    0|0
    • Sizde evde yatın demi.
      Çalışan erkek yatan kadın kızların değeri diyosun sonra :D
      Allah akıl fikir versin.

• @mert1219 açıkladım sadece herneyse yaa :D

• Hayır öyle açıklama olmaz :D

• Gelinlik giymem

0|4
    0|0
  • Dilenmesine gerek yok evlenmeyiz olur biter böyle Abartacak bir şey yok. Evliliğin kolay olanı makbul.

2|1
    0|0
  • Hayır ya 😡

0|1
    0|0
  • bu çocuk çabuk batar belliki baba parasıyla hala -_-
    1 günlük giyeceğin bir daha asla lazım olmayacak pahalı bir elbise alttarafı. Tabiki kiralık olcak napçam onu bir daha? Hatıraysa zaten fotolarda var işte

0|3
    0|0
  • O kadar ucuza gitmem

0|1
    0|0
  • Bende karşıyım ya bir anısı olsun bari giycen ertesi gün geri vercen peh :D

0|1
    0|0
  • Satın alıpta evde çürütüyüm mü kiralık giyerim tabi

0|3
    0|0
  • arada çok fark yok ki giymem

0|1
    0|0
  • Hayır sanmıyorum gelinlik giymem yani o derece

0|1
    0|0
  • Ben şahsen kiralık gelin istemem, bir defa evleniyorum ve o günün en özel şeyini emanet gibi taşıyamam üstümde. Fakat, Öküz ve Duygusuz da değilim. Eğer ki gerçekten Durumu yoksa ve ben bunu biliyorsam gerekirse Kiralık da giyerim yeter ki o üzülmesin..

0|1
    0|0
  • Olmaz oyle sey ben kendim cizimini yapicam gelinligimin

0|1
    0|0
  • Giymem ne kiralığı be benim olacak o :D

0|1
    0|0
  • Hayir. O benim, bana ait olmali.

0|2
    0|0
  • Aynen kadına verilen değerin göstergesidir düğün, gelinlik falan

0|1
    0|0
  • Gelinlik giymem ben damatlık giyerim :D

0|1
    0|0
  • Hayatta 1 kere giyeceğin bir elbiseye 2bin 3bin vermek anlamsiz. Gittim kiraladım satin alma gereksinimi duymadim.

0|0
    0|0
  • Satın almaktan yanayım. 😊

0|0
    0|0
  • Sen olayi yanlis biliosun bence. Kiralik gelinlik 2000 tl ise satin aldigin gelinlik 2100 2250 falan. Mesele para degil. Evde onu koyacak yer olmamasi. Katlasan kuculecek bisey degil. Kocaman bir dolabi ona ayirman gerekiyor. Sirf bu sebepten gelinligi kiralamistim.

0|0
    0|0
  • Ben hazır gelinlik bile giymem. Bana özel dikilmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Giymem derim giymem

0|1
    0|0
  • Özel gelinlik diktiricem. 😄

0|1
    0|0
  • bir daha giyinmeyeceksin ki sonuçta. Çok deger verdigim kitap bile oyledir benim icin bir daha okudugum kitabi asla okumam. Para veriyosun o kadar zevkle okuyosun ama bittikten sonra koyuyosun rafa senelerce boş boş duruyo. Okumayi seven insanlara ulastirilmasi gerekiyo ya da arkadaslarla takas felan

0|0
    0|0
  • Kimse başkasının giydiğini giymek istemez ama benim saçma bulduğum konu ise şu : o gelinlik evde sararıp solunca ne oluyor? Sadece bir gün giyeceğiz ve o kadar para saçmaya gerek yok. :* Zora sokmak bir yana. Bir şeyleri tıkıştırmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • Kiralık gelinlik giymem.

0|1
    0|0
  • Giyerim tabi bence satın almaya gerek yok bir kere giycen zaten sonra sandıkta çürüsün

0|2
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Giymem hatta kendim tasarlamayı düşünüyorum

0|1
    0|0
  • hayır giymem

0|0
    0|0
  • Giymem

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    66

Erkekler Ne Diyor 12

• Gelinlik 1 defa giyildikten sonra çöp olur saklayıp çeyizinemi koycan sen :)

1|2
    0|0
  • Zorda kalırlarsa giyerler

0|0
    0|0
  • Burdaki kimse evlenmedği için bilmez gelinlik kiralama fiyatını
    2000 binliralık gelinliğin kiralık fiyatı 1400 durum böyle olunca alırım daha iyi diyorsunuz ve diyeceksiniz o gün gelince :)

0|0
    0|0
  • Giyerler

0|0
    0|0
  • Ben satin alirim ama herkezin durumu yok kardesim iki gonul bir olumca samanlik seyran olur sukur et kiralabilicek kadar paran olmayacak duruma dusebilirsin

0|0
    0|0
  • Gidipte 7.000 tl ye gelinlik almaya gerek var mı peki?

0|1
    0|0
  • Kiralık daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • parası yoktur alamamıştır gelinde anlayışla karşılamıştır herkes zengin değil bir gelinlik kaç para biliyor musun

0|0
    0|0
  • kiralık gelin, sahibinden kiralık gelin... haydi sizde gelin.

0|0
    0|0
  • Ay giymem tabi be slak. d

0|0
    0|0
  • kız olsam giyerdim

0|0
    0|0
  • Uyanın kızlar adam terzi gelinlik satıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...