Bu sapıklıklara daha ağır cezalar gelmeli mi?

Tecavüz olayları o kadar arttı kii!!! Tecavüz zaten baslı basına bir rezalet buyuk pislikken (tarif edecek kelime bulamiyorum) o igrenc insanlarin iskence, canilik yapmalari da cikti. Noluyo bu insanlara? Ve bu igrenc insanlara verilen cezalar size de yetersiz gelmiyo mu? Bence daha ağır cezalar almaları gerekir.

• Hadım edilmeliler
    43% (10)30% (6)37% (16)Oy Ver
  • İdam edilmeliler
    30% (7)40% (8)35% (15)Oy Ver
  • Kızlara ne yaptılarsa aynısının onlara hemcinsleri tarafindan yapilmasi gerekir
    13% (3)15% (3)14% (6)Oy Ver
  • eski zamanda uygulanan çin işkencesi çeşitleri uygulanmalı
    14% (3)10% (2)12% (5)Oy Ver
  • suanki ceza sistemi iyi
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Once psikolijik destek verilmeli iyice iyilestirilmeli normal gudulerdeki bir insan haline gelmeliler sonra onlara bir grup aktif gay gonderilmeli ayni hissi yasatmalilar. Sonra hadim edilip iki meme yapicaksin e-5e salacaksin gecenin bir vakti yari ciplak. Sonra alicaksin tecavuz ettigi kizi cagirqcaksin o kiz onu dilim dilim kesecek. Sonra aids virusu bulastiracak ve bir yere kapatacaksin gunden gune curuyerek olecek.
    İste bu kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şahsen bence olabilecek en ağır ceza gelmeli. Ama bu ne kadar çözüm olacak. İnsanların değişmesi lazım bazı gözü dönmüşler cezalardan bile korkmaz. Bu yüzden eğitim oranı bir şekilde arttırılmalı. Çocuklar terbiyesi eğitimini önce aileden alır onlarında düzelmesi gerek. Eğer hayla bunlara rağmen böyle bir kötülüğe bulaşıyorsa ben daha ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • şeriata karşı cıkıp idamlarını istemek ilginc erkekliğini alıp dansöz gibi oynatmalı hatta sapıkların arasına salıp tecavüzün nasıl oldugunu göstermeli

1|0
    0|0
  • Ölüm çare değil, daha caydırıcı cezalar olmalı.
    Çükü kesilebilir

1|0
    0|0
  • İdam agir kacar hadim ortacag adeti hemcinsleri tarafindan yapilma bir ceza sekli degil hukuka aykiri cin iskencesi desen gec onu bence sıkı yaptirimlar uygulanmali ve icerden kolay kolay cikamamalilar.

0|0
    0|0
  • ülkeyi benim yönetmem lazım başka bir çaresi yok

0|0
    0|0
  • haklısın ama ceza ne kadar dogru olurki adam nefsını dusunmuyor cezayı mı dusunecek bence egıtım ya da rezıl rusva etme o kısıyı gunlerce tcde gosterme gibi daha agır yaptırımlar olmalıı

0|0
    0|0
  • çüklerini keselim

0|0
    0|0
  • C şıkkını hapis hane yapıyorlar diye biliyorum. Allah belalarını versin o tur insanların

0|0
    0|0
  • onun cinsiyeti değiştircen kadın yapcan bak bakalım ne oluyormuş görecek puş*t

1|1
    0|0
  • ameliyatla cinsel organı alınmalı bir daha tecevüze yeltenemez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aaa ne cezası ya olur mu öyle şey.. kızlar kuyruk salladıgi için oluyor tecavüzler.. Ceza ne ki pişmanım diyene indirim, güzel giyinip gelmişse indirim herseye indirim o kadınların ruh sağlığı ne olacak bunu düşünen yok ki

1|0
    0|0
  • Kızlara ne yaptılarsa aynılarını onlara yapmak gerekir, gerçi zevk alır bu şerefsizler.

1|0
    0|0
  • Bu ülkede bir b. k olduğu yok. Bu tür sapıklar herzaman serbest bırakılıyor, çünkü bu yobaz ülkede suç açık giyinen kadınd!

1|0
    0|0
Yükleniyor...