Başarı için iyi bir şey mi kötü bir şey mi?

Merhaba ben sizinle bu aralar çok önemli bir problemimi paylaşmak istiyorum. Başarıda Tabiki Hırs vardır fakat dersten çıkıyoruz artık kafamız bir şey almamış olmuş arkadaşlarla bir yere gidelim diyoruz tabi X kişisi benimle aynı durumda OLMASINA rağmen yani o da benimle birlikte o kadar saat ders işlemesine rağmen o bir yere gitmiyor benimde Aklımda acaba şimdi ders Çalışıyor mudur vb. Sorular var Arkadaşlarımla ne kadar eğlensemde bir Aklım hep o tarafta. Bahsettiğim X kişi benden başarı olarak daha yüksek virgül farkıyla ama hep aklımın bir köşesinde ya şimdi o ders çalışıp beni geçerse korkusu var bunu arkadaşımda fark etti Banada artık kendini onla Kıyaslamayı bırak dedi arkadaşıma karşı ben X kişisiyle kendimi kıyaslamıyorum desemde maalesef öyle. X kişisiyle baya iyi arkadaşız işte konu açmak Amacıyla işte dün ne yaptın gibisinden sorular soruyorum oda galiba bunu anlamış olucakki ona göre cevaplar veriyor işte o yorgunluktan sonra test mi çözücüm vb. Cümleler kuruyor. Hani Sınıfta şöyle tipler vardır hiç çalışmadım diyip 100 alan tipler ama bir kaç kez ağzından kaçırdı işte soru çözüyorum falan diye ne yapmalıyım Hırs mı bu yoksa başka bir şey mi analamadım. Başarı için iyi bir şey mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Başarı herkesin isteyeceği ama bazılarının ulaşamayacağı bir şeydir. Başarı için çalışmak şart. Ama çalışmanında düzeni var. Yani nasıl güzelce çalışır nasıl dinç olunur falan onlar her yerde açıklamaları var. Birde düzgün çalışmalı anlamalısınız. Sizin için verimli olmalı. Olayı bir de bu şekilde özetlenebilir.

0|0
    0|0
    • Şöyle bir şey var X. Kişi 99.64 ben 99.21 bu kadar küçük bir rakamdan söz ediyoruz fakat sanki bana fark atıyormuş gibi geliyor

• Çalışma düzeni farkı, soruyu doğru yorumlama etkili cevaplar... Bakıldığında bunlar gibi cevaplar bulursun. Elbette bir yerde bir artısı var. Onun o artısı görmeyi boşver. Yani o ne yapıyor nasıl böyle başarı falan bunları boşver. Bunun sana faydası yok. Kendi eksini gör ve onu düzelt. Bunu yaparsan senin için çok daha faydalı, ve böylece onuda geçebilirsin.

• iyi bişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...