Açık ve net ölmek istiyorum?

Kardesim 5 sene önce intihar etti ve öldü deniyorum hayata tutunmayi ama ne yaptiysam olmuyor universite ogrencisiyim arkadaslarimda var ama hergun kafami yastiga koydugumda kalbim sikisiyor bir insan her gece mi aglar ya nasil duzelicegimi bilmiyorum denedim ama kardesim gibi yurekli degilim malesef onu bile beceremedim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama lütfen, Kız kardeşin intihar ettiğinde ailene ve sana yaşattığı aklına gelsin ve bunu aklından bile geçirme sakın, Evet insanlar kimi zaman çok zor dönemler geçiriyor ama bu seni hiç bir zaman karamsarlığa itmesin. Kardeşine de Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin.

1|0
    0|0
    • O yanimdan gittiginden beridir hersey cok kotu ben ona inanmadim ve yaninda olmadim o da daha cok inatlasip yapti yapicagini sabah yasamadigini ben farkettim hic bir sekilde aklimdan cikaramiyorum

• bu kadar negatif bakma ve kendini toparla

• rica ederim. saçma sapan şeyler düşünme ve iyi bak kendine

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi bir depresyon dönemindesin bence canım bir uzmandan yardım al mutlaka çünkü her gün ağlamak ve bu denli mutsuzluk işkencd gibidir bunlarla yüzleşmelisin.

0|0
    0|0
    • Fazla mutsuzum :/ erkek arkadaslik teklifi cok aliyorum ama ask dusuncek bile halde degilim kimseyi uzmeye hakkim yok diye dusunuyorum

• Tesekkur ederim siz de dikkat edin kendinize :(

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi kalpli güzel insan kardeşin çok büyük bir hata yapmış öncelikle Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır ve başsağlığı dilerim intihar etmek bir çözüm değil ki senin durumunu tabi senin gibi anlamak benim için zor ama ne olursa olsun hayat insanın başına herseyi getirir iyi ya da kötü anlamda üniversite okuyan birisin ilerde eminim güzel bir geleceğim olacak ama kardeşinin durumun sürekli aklına getiri ve kendini mutsuz edersen hep kaybeden olursun sabırlı ol Rabbimize Yalvar ibadetlerini yerine getir kardeşin için dua et hayatà iyi yönden bakmaya çalış hersey bizler için senin sınavında bu üzülme

0|0
    0|0
    • Annemin ölümunu o hatirlamiyor ama ben onu da hatirliyorum malesef babam benimle pek ilgilenmiyor hem calisip hem okuyorum buna ragmen derslerime dort elle sarildim

• Tesekkur ederim :(

• Rica ederim üzülme istediğin zaman yaz

• İntihar etmek çok kolay bişey allahın verdiği canı sen kendin nasıl alırsın hadi diyelim öldün vebalini öldükten sonra kabirde nasıl vericeksin peki insanalra ölmek filan çok basit geliyor birde öldükten sonrası var gerçek alem orada bu hayat insanlar sahte alllaha el aç dua et namazlarını kıl o zaman bak bakalım kalbin gönlün nasıl ferahlıyor

0|0
    0|0
    • Ölumu ne kadar cok istesem de bir o kadarda korkuyorum öbür hayat cok korkutuyor beni

• O zaman korktuğun şeyi kendine yapma öldükten sonrasıda var onuda unutma ecelinle ölene kadar yaşıcaksın sende her insan gibi mecbursun kendini öldürmenin affıda çok zordur onuda diyim ben sana

• Siz de genetik heralde.

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun

0|0
    0|0
  • Nasıl intihar etti ve ailen ondan sonra ne yaptı?

0|0
    0|0
    • Paylasmak istemiyorum :(

• Neden intihar etti peki

• Onu benden baska kimse bilmiyor ve bilmicek o da genel bir bunalimdaydi ama son noktayi soyliyemem

• intihar çare olsa kim hayatta kalırdı ki

0|0
    0|0
  • Ölmek bu dünyada hiç bir şeyin çözümü değil.

0|0
    0|0
  • ölmek niye

0|0
    0|0
  • zaten eninde sonunda Öleceksin, neden işlemi hızlandırmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...