Genelde yalnız ve sessiz olan bir kızdan hoşlanır mısınız?

Pek arkadaşı olmayan, genelde tek takılan, fazla kimseyle konuşmayan bir kızdan hoşlanır mısınız? Yoksa uzak mı durursunuz? Merak ettim sonum ne olacak 😐

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bana çekici ve gizemli gelir öyle kızlar kesinlikle uzak durmam tanımaya çalışırım hoşlanırım öyle kızlardan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de öyleyim. yapım öyle ama baktım hayatı kaçırıyorum. zor da olsa değişmeye çalışıyorum bu yüzden. neyse üç senelik bir ilişkim vardı. yalnız takıla takıla sosyal becerilerim sıfır olmus dogustan da sessiz olunca nası 3 yıl sürdü ben de anlamadım. yani güzelsen falan bir şekilde insanlar yanına geliyo. benimki iyi niyetliydi ama asırı bir sosyallik ve zeka vardı onda. beni kendine aşık etti. o da sevdi bisüre ama noldu terketti. elde tutamadım yani. acımla basbasayım. sana söyle bir tavsiye sessizsen kendine de güvenemiyosan sakın sosyal biriyle olma acı cekersin. onlara ask sevgi yetmiyo bisüre sonra eğlenmek istiyolar. sessizlik sıkıyo. tecrübe oldu çok sey öğrendim ama çok mutsuzum ilk ilişkimdi bide. çok güvendim böyle oldu. o yüzden her ne kadar neşeli insan sevsem de ben de bidaki ilişkimde sessiz takılan biriyle olucam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu uzak durmak ve illa samimi olmak için yeterli bir neden değil yani normal bir insan bu söylediğinle karar vermez bana göre bu sadece kişiliğinin ya da davranışlarının sonucunun bir yansımasıdır ben böyle algılarım ve bu davranış değil altında yatan etmenler önemli olur

0|0
    0|0
    • Tabiki tamamen buna bakılıp karar verilmez ama biraz da olsa bir insan hakkındaki görüşlerini etkileyebilir diye düşünüyorum.

• Tam istediğim kız tipi.

1|0
    0|0
  • Elektrik meselesi ;)

1|0
    0|0
  • evet :)

1|0
    0|0
  • Tabiyki gizemi oluyo o tiplerin çok gülmez genelde o yeter zaten

1|0
    0|0
  • Guzel mi peki kiz ☺️ Gerci guzel olsa da bu saydiklarin pek olmaz.

0|0
    0|0
    • Güzelse karakteri ne olursa olsun her türlü sevilir zaten. Ben güzellik ya da çirkinliği ikinci plana atıp karakter hakkındaki düşünceleri merak ettim sadece.

• Ben hoslanabilirim ☺️

• teşekkür 😄

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli mi olur :)

1|0
    0|0
  • Sessiz olma sebebini bilmek isterim

0|0
    0|0
    • Kendimi beğenmiş olduğumdan falan değil, ama birçok insan samimi gelmiyor. Bu yüzden konuştuğum insan sayısı azdır.

• En iyisini yapıyorsun duygularına göre yaşa

Yükleniyor...