Benim sorularıma 30 yaş altındaki üyeler yorum yapmasın desem kızar mısınız?

Ks üyesi sevgili arkadaşlar, sorularıma 30 yaş altı yorum ya da cevap vermesin desem tepkiniz ne olur?

Güncellemeler:
30 Yaş üzeri üyeler yattı mı?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam ilk kez görüyorun sorunu. Çokta önrmli değil yani. Detaya eklersin kimse tınlamaz seni olur biter. :)

1|1
    0|0
    • Çok da yazarken -da ayrı yazılır. :)

• Farkında mısın? İmla kurallarına uyarak yazmaya özen göstermeye başladın. :)

• Bakın sözde 45 yaşında olan abimiz. Burası TDK değil. :D istersem kısaltır yazarım istersem ispanyolca yazarım. Siz burada de da diye ıvır zıvır yapacağınıza buyurun ilimden bilimden konuşalım madem. Laf sokmaya çalışıp sokamayan liseli gibi davranmaya gerek yok. Yaşınızın yanına 3 sıfır atın o kadar kitap okumuşluğum vardır. Bir de Şu an 16. biramı içiyorum. İsterseniz ayık kafayla burdan bir daha devam edelim. :D:D:D Ayrıca 1. diliniz çok iyi pekala 2. ya da 3. diliniz var mı? ona göre muhatap olalım. Davul da dengi dengine. :))))

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkes kendi yaşına uygun bireylerin düşüncesini önemser dicem de 30 yaş da sizin için çok genç

0|1
    0|0
  • Tamam toplanıp gideriz sorun değil :D

0|2
    0|0
  • Benim sorularıma da 30 yaş üstü herifler yorum yapmasın derim ben de

0|1
    0|0
  • O zaman sorularına birkaç kişiden fazla cevap veren olmaz.

0|1
    0|0
  • Umrumda degil

0|1
    0|0
  • Yapmam :)

0|1
    0|0
    • 5 yıl sonra olabilir. :)

• Tamam amcacım doğru. Büyüme hormonu salgılamam lazım benim daha, haklısınız. Ben yatayım :)

• Bir çalıştığım iş yerinde şu yazı vardı.
      Sizin boş zamanınız, bizim iş zamanımız.
      Ben şimdi onu değiştiriyorum.
      Senin uyku zamanın, benim çalışma zamanım.
      :)))
      İyi uykular.

• Tamam bu son yorumum o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bulmuşsun yaşsızını yaşlısını arıyorsun derim :) Birde otuz yaşına gelince gene yorum yapmam ben her yaşta bir bireyim ve sizin benim ancak 30 yaşında olunca birey olabileceğimi düşündüğünüzü düşünürüm... Kıl olurum kısaca size

0|1
    0|0
  • Yorum yapsam mı yapmasam mı bilemedim. Kızmayız usta ya. Niye kızalım.

0|1
    0|0
  • ancak saygı duyulur. yorum yapanda haddini bilirse eğer yaşın pek bir önemi yok diye düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...