Kamıl koç otobüs firması?

kamil koç otobüs firması sizce nasıl ben en ıyısı diye duydum da bazı kışiler kötü diye daha once kullananlar soyeleyebilir mi iyi mi kotü mü :/ ?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi ama pahalı la

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Senede en sık otobüs kullanan biri olarak evet en iyisi.. İstanbul anadolu yakasına bir istasyon daha acsalar 10 numara olacak dudullu cok uzak

0|0
    0|0
  • Zorunda kalmadikca kamilkoc ve metroyu kesinlikte tercih etmem. Pamukkale su an en iyi firma. Tabi varan ve ulusoyda cok iyi fakat hatti az oldugu icin pek isime yaramiyor.

0|0
    0|0
  • Bir cok kucuk firma ismini kamil koc yapip eski kalitesinde hizmet vermeye devam ediyor. Bu yuzden benim bildigim kadariyla kotu...

0|0
    0|0
  • Evet en iyisi

0|0
    0|0
  • guzel degil ya huzur en guzeli.

0|0
    0|0
  • Hep kamil koçu tercih ederim. Şoförleri iyi suruculerdir , araçları teknobus ve hizmetleri güzel. Cay kahve kek ikram ediyorlar 1 saatlik yol olsa bile :)

0|0
    0|0
  • Anadolu ve kamil koç ama anadolu iyi baya birde 2 + 1 otobus seçeceksin zaten kötü firma kalmadı pek hep yenilediler internetten seferlere bak 2 + 1 al yolculuk nereye?

0|0
    0|0
  • Benim memnun kaldigim bir pamukkale var diğerleri tırt.

0|0
    0|0
  • Valla hepsine bindim. Hiçbir farkları yok. Kamil koç un hostları daha kibar hepsi bu

0|0
    0|0
  • neresi en iyi ya? hizmet açısından ve şöför deneyimi açısından öz diyarbakır dışında firma tanımam.. bu arada lüks batman da iyidir..

0|0
    0|0
  • Defalarca kullandım memnun kaldım

0|0
    0|0
  • ben memnundum, ama bir Varan degil tabiki de

0|0
    0|0
  • İyi firma

0|0
    0|0
  • Kötü değil de en iyisi ulusoy varan

0|0
    0|0
  • 2000li yillarda iyiydi. Kaliteyi cok dusurdu

0|0
    0|0
  • Bikere bin gör iyi mi kötü mü soruna bak

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı poh :D

0|0
    0|0
  • valla en iyisi ya

0|0
    0|0
  • 1 hafta önce yolculuk yaptım arızalı çıktı araba bir saatlik yolu 2.5saate gittik sonra araba değişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok yolculukta kotuydu

0|0
    0|0
  • sürekli yolculuk yapan biriyim. en öncelik kamilkoçu tercih ederim. yolkart da çok tatlı :)

0|0
    0|0
  • Ortaya karisik ama en azından bir sorun olduğunda muhatap olacağın insanlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...