Kız arkadaşımla çocuk istiyoruz?

Arkadaşlar lezbiyenim kız arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz çocuk istiyoruz fakat Turkiye dışında yaşayacak imkanımız yok ne yapmalıyız sizce? Türkiyede bir yolu yok mu çocuk sahibi olmamızın?

0|0
15|32

En İyi Erkek Görüşü

• 2 3 saat önce hamile olan biri konu açtıydı aldırsammı bu çocuğu die onla iletişime geç doğurup size satsın

6|1
    0|0
    • Troldur o

• Kendi çocuğum olmasını tercih ederim ama türkiyede yasal değil galiba

• sende biliyorsun olmadığını anne baba kısmında kmin adı yazacak çocuğun. hem türkiyede böyle bir aile de o çocugu büyütmek sence mantıklımı o çocugun hayatı psikolojisi nasıl olur hiçmi düşünmüyorsunuz, makara amaçlı sordugunu düşünüyorum lütfen gerçek değiliz de.

En İyi Kız Görüşü

• Ancak sperm bankasına başvurarak yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • O da bizim çocuğumuz gibi olmayacak ki

• Kendiniz den olacağını düşünmüyorsunuz herhalde başka seçenek yok.

Erkekler Ne Diyor 31

• Burada imkansız o bence siz sağa sola bakın millet heryere bebek bırakır oldu. beğendiğinizi alın gitsin

1|1
    0|0
  • Bir seferlik ilişki tercihinizi değiştirin...
    Size yardımcı olmak isteyen onlarca hayır sever erkek olacaktır.

0|1
    0|0
    • Sen erkekle yatar misin bir seferlik diyorsun birde? Ayrıca kız arkadaşıma dokunacak adamı öldürmek öldürmekten beter ederim 😉

• Arkadaşım lezbiyeniz. Erkekle yatmak bırak erkek dokunsa tiksinen İnsanlarız sen çocuğunuz olmasa karını başka erkekle çocuk yapsın diye feda eder misin. Aynı mantık Şu an . Birde ben butchum.

• Sizin ilişki farklı. Benle mukayese etme.
      Bazen hasta iyi olsun diye acı ilaç verilir.
      Canını yakan ameliyat yapılır.
      Bende fazla bebek olsa size verirdim :)
      Yaşınız genç. Denemelere devam edin.
      Tüp falan işinizi görür.

• Biriniz evlat edinebilirsiniz ama ikinizi birden ebeveyn yazmazlar, lezbiyen olduğunuzu söylerseniz de hiç şansınız yok. Hatta yurt dışında eşcinsel çift tarafından evlat edinilen Türk çocuğunu kurtarmak için kamoanya bile yapmışlardı yakın zamanlarda.
    Yani burda zaten şansınız yok, yurt dışına gitseniz bile müdahale edebilirler :)

0|0
    0|0
  • Cok zorlamayın kanks

0|0
    0|0
  • biriniz devamlı karı kız muhabbeti yapsın futbol izlesin çoraplarını salonda bıraksın araba manyağı olsun güzel kızlara yanında bile baksın arada bir önünü düzeltsin bira içip arkadaşlarıyla takılsın pes oynasın ve bıyıklarını almasın bir süre sonra pi. pisi çıkar ve muradınıza erersiniz. yok işe yaramazsa geleneksel yöntemle olacak :D

0|0
    0|0
    • Bu güne kadar çıkması lazımdı o zaman 😂😂

• Var Lezbiyenlere partner olunur. İkiz çocuk doğurtulur. Sperm Bankası Ayağınıza geldi...
    Göbeğinize gözünüze yüzüne siz seçin biz yerleştirelim...

1|0
    0|0
  • Evlatlık edin

1|0
    0|0
  • İsteyin

0|0
    0|0
  • Anlasmali sperm bagisinda bulunacak bir arkadasiniz var ise sorun yasamazsiniz.

1|0
    0|0
  • biriniz bir baba adayından hamile kalın cocuğu baba yok diye annenin nüfusuna kayıt ettirin ama bu çocuk için ilerde sorun olurmu bilmem

0|0
    0|0
    • Kardes kız arkadaşımı bırak hamile birakmayi dokunacak adamı.. Neyse sen anladın :D + çocuk biyolojik olarak bana da benzesin istiyorum

• oo sende çok şey istiyorsun biyolojik olarak sana benzemesinin mümkünatı var mı enmantıklısı benim dediğim gibi oda sizin tercihiniz beni bağlamaz ;)

• Vardır illegal yollarla

0|0
    0|0
  • Evlatlık edinin

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirim fakat o cocuğu kendinize benzetmeyeceğinizin TSE garantisini almam lazım..)

0|0
    0|0
    • Çocuğum eşcinsel olsun isterim açıkçası :)

• size bir güzellik yaparım ama biriniz kendini feda etmesi lazım.

0|1
    0|0
    • Bizim icin hamile mi kalacan kardesm asfadgh

• yok onu yapamıyoruz ama bir fasıl geçebilirim birinize :)

• 2 aylik konu hortlatiyorum ama kiz çok pis koymuş ve hacı :)

• Ben yardımcı olabilirim :D

0|0
    0|0
  • biriniz cinsiyet değiştirip erkek olsanız, özünde gene de kadınsın yani gene lezbiyen olursunuz.

0|0
    0|0
    • Ciddi yazdigini varsayiyorum;işte o oyle olmuyor kardeşim kız arkadaşım heteroseksuel olsaydı erkekle ilişkisi olurdu cinsiyet değiştirsem zaten ilişkimiz biter. Şimdi senin kız arkadasin cinsiyet değiştirip erkek olsaydı sen onu öyle kabul eder miydin? Bizim için de aynı mantık.+ 4 yıl tedavisi var bunun bazen bu 5 yıla cikiyor

• yok dalga geçmemiştim ciddi söylemiştim zaten. okuyunca yazdıklarına hak verdim.

• yurtdışından evlat edinebilirsiniz

1|0
    0|0
    • Çıkacak imkan yok ki

• Durumumuz kötü değil arkadaşım o saydiklarini da yapacak kadar durum var

• yurtdışına çıkacak imkan yok dedin bir de ailelerinzde kalacakmışsınız nasıl olacak?

• kıbrısa gideceksin

0|0
    0|0
  • Gelin bana
    İkiz vereyim size

0|0
    0|0
    • Sen gel bana kardo hamile bırakalim seni

• Herzaman lezlerle birlikte olmak istemişimdir :*
      Lezbiyenler kadar iyi sevişebilen yok şu dünyada <3

• Erkek bulun ikinizin eline versin çocuğu siz artık büyütürsünüz

0|0
    0|0
  • sperm satın alabilirsin
    tabiki profosyönel yoldan

0|0
    0|0
    • Hmm

• @Soran istersen bu konuda ciddi anlamda yardımcı olabilirim ve sakın yanlış bişey getirme cins*el ilişki söz konusu dahi olamaz

• yok.

0|0
    0|0
  • Biz yapalım siz doğurup büyütün

0|0
    0|0
  • VAR ikinizden biri hamile kalır olur size cocuk

0|0
    0|0
  • biriniz hamile kalın?

0|0
    0|0
  • bir gecelik bir baba vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Sanal bebek satın alın

0|0
    0|0
  • Sperm alın biriniz

0|0
    0|0
  • Bn yapayım siz bkin olur mu?

0|0
    0|0
  • Gidip tedavi olun. İkinizde koca bulup birer düzgün aile olun. Türkiyede bunu yapmanız ötekini yapmanızdan % 1 katrilyon oranında daha kolay olacaktır.

0|0
    0|0
    • Kardes sen şaka mısın? Başka da söyleyecek bir şeyim yok iyi güldürdün. Ne cahiller var Allahim ya

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 14

• Yaaa erkeksiz olmuyor değil mi :)

1|0
    0|0
    • Butchum yalnız ben :D

• Sevgilini hamile bırakamadıktan sonra butch olsan ne yazar tatlım :)
      Kendinide yırtsan, parçalasan hamile bırakacak o muhteşem er suyuna sahip değilsin ve olamayacaksın, yapay dildolarla kuru kuruya cansız, kansız bir tatmin etme çabası.. Asıl traji komik olanda birinizin aktif erkek rolü üstlenme gereği duymanız :) madem lezbiyensiniz hakkını verin şekerim, birbirinizi bayan olarak, hiç bir rol üstlenmeden tatmin edin.

• Yok.

0|0
    0|0
  • Çocuğu kimden kim yapicakki 😓

1|0
    0|0
  • Sokaklarda sahipsiz cocuk cok hayrina alip evlat edinebilirsin sevap da kazanmis olursun

0|1
    0|0
    • Bizim çocuğumuz olmayacak ki biyolojik olarak

• Kıbrısta sperm bankası varmış vize sorunnu falan yok diye diyorum yoksa biir çok yerde var. Oradan biriiniz gönülllü olarak hamile kalır ya da ikiniz aynı anda da olabilir ikiz gibi büyürler. Evli olmadığınnız için evlat edinemezsiniz ama bekarlarda bakıcı aile olabiliyor bildiğim kadarıyla istediğiniz zaman çoçuk esirgemeye dde bırakabilirsiniz istediğinizde alırsınnız. Yalnız ben de birşeyi merak ediyorum ikinizede annemi diyecek çocuk kendini uzaylı gibi hissetmez mi

0|0
    0|0
  • Böyle geri kalmış bir ülkede illa çocuk yapmak zorunda mısınız? Onca öksüz, yetim varken evlat edinemiyor musunuz? Ayrıca sizin ilişkiniz medeni kanunda bir şey ifade etmiyor.

0|0
    0|0
    • Bize vermezler ki, kendi çocuğum olsun isterim bana benzesin..

• Bir şekilde biriniz hamile kaldı, çocuğunuz oldu diyelim, hani kendi mamülünüz.. Babasının ilerde hak talep etmeyeceğini bilemezsiniz. Kadın-erkek beraberliğinden doğan çocuklar bile boşanmalarda, ayrılıklarda bir sürü zorluklar yaşıyor.

Ona böyle hukuki ve kanuni zorluklar, sıkıntılar yaşatmaya hakkınız var mı?

• Türkiye dışında yaşayacak imkanınız yoksa bunun için çalışın derim. Bu ülkede bir yolunu bulup yapsan bile (Kıbrıs'ta vs. tüp bebek gibi, çok bilgim yok) Sosyal yaşamda rahat etmek oldukça zor.

0|1
    0|0
    • 5 dk cinsel tercihini değiştirsinler daha güzel çözüm değil mi?

• Düşünceme saygılı olmalısın...
      Mesela sen bu saatte uyuyacaksın, ben ve benim gibi bir çok insan normal olarak kalkıp çalışacak ya da evinde işlerini yapacak.
      Uykusuzluk senin sinirlerini artırmış.

• @masiporomi06 düşüncede saygı duyulacak bir kısım mi var? Sen insanlara saygı duymadığını sürece kimsenin düşüncelerine saygı duymasını bekleme kardeşim. Eger eşcinseller "5 dakikada"cinsel tercihini degistirebilseydi emin ol eşcinsel kalmazdı insanın canı sıkılıp ben artık kendi cinsime ilgi duyuyorum diyebileceği bir şey değil bu.

• Sen bir eşcinsel olarak neler cekiyorsun peki ya çocuğun olsa iki anne? Bu ülke de emin misin o çocuğun yaşayacaklarını kaldırabilir misin. Burda oLmaz dostum bu ülke de imkansız. Bende escinselim sakin yargiladigimi düşünme ama burda ancak hayal

0|0
    0|0
    • İmkan olsa bizde yurt dışına gideriz zaten, ben butchum zaten bana baba demesini tercih ederim.

• Yurttan cocuk edinebilir misiniz acaba? Arastirdiniz mi

1|0
    0|0
    • Eşcinsellere vermiyorlar diye biliyorum

• Ne kadar dogru bilemiyorum ama kadin iliginden bebek yapilacakmis sanirim calisiyorlarmis uzerinde azcik bekleseniz? Veya para biriktirip yabanci ulkeye gitmeniz lazim ki o da zaman istiyor

• yuuuuhhhhh

0|0
    0|0
    • Yanlış yere geldin bacim homofobikler yan soruda

• Zikerler sizi

0|0
    0|0
  • Sperm satın alın; ikinizde aynı spermden çocuk yapın imkanınız varsa. Yoksa evlat edinin.

0|0
    0|0
    • Benim çocuk yapmak gibi bir düşüncem yok butchum zaten kız arkadaşım doguracak

• Hanginiz baba olacak :)

0|0
    0|0
  • Sperm bankalarından yardım alın ama oda baya masraflı sigortada geçmiyo orda

1|0
    0|0
    • Masraflı derken fazla bütçe yok öğrenciyiz zaten 😕😕

• bir arkadaşim baş vurdu 10 bin gibi bir bütçe gidiyo

• bunu daha ucuza da temin edebilirsiniz
      profosyönel olarak bu işi yapan çok insan var

Yükleniyor...