Ünlü olmaya çalışan insanlar size de aciz geliyor mu?

Mesela şarkı yarışmalarındaki insanlar. Bana çok itici geliyorlar. Ünlü aday adayları. Sanki sonunda bişey olcak. Hayalci tipler.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• samimiyetsiz ve yapmacıklar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayır aciz değiller. Boş beleş bir programa katılanlar için bunu diyebilirsin ama ses ve diğer yetenek yarışmalarına katılanlar para kazanmak ve mesleklerin de daha iyi bir konuma gelebilmek için katılıyor o programa. Konservatuarlı bir ses sanatçısı elbette katılacak o programa. Kendini göstermesi gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Orda gördüklerimizi bir daha göremiyoruz ama? Bence şarkıcılıkta para konuşur. Bak irem derici ses yarışmasını kazanamadi ama babasi zengindi çıkardı şarkıyı klibi tvye al sana ünlülük.

• Sadece tv şöhreti olarak düşünme. O programa katılan kişiler geceleri cafe, bar, gece klübü gibi yerlerde çıkıyorlar. Programa çıktıkları zaman daha çok tanınıyorlar ve böylece daha çok iş bulup daha çok para kazanıyorlar.

• Evet o şekilde oluyorsa değer tabi.

• Bu soruya katılıyorum.. ciddi yetenekler hariç.. ki tek tük nadiren belli ediyor onlar kendilerini, gerisi çok çok itici..

0|0
    0|0
  • Ya o değilde tak var gibi hip hop alemine dalmaya çalışanlar çok komik oluyor sdfghıklş :D

1|0
    0|0
  • Onlar tamda medyanin iStedigi aciz insan modeli medya özendirsin onlar özensin

1|0
    0|0
  • İrem derici mi ne işde oldu Oğuzhan Koç felan

0|0
    0|0
  • Belki amaclari sadece unlu olmak degil yeteneklerini daha cok insana izletmek istemeleridir. Bence aciz degiller, aksine cesaretliler.

0|1
    0|0
  • Bunlar boş işler ticarete atılın ünlü olursunuz zaten ticarette başarılı olursanız

0|0
    0|0
  • Insanlar hayallerinin peşinden gidiyor bence. Ben senin gibi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Yarışmayla kim ünlü olmuş ki. Hele o jüriye yalakalik yapmalari beni bitiriyo:)

• Insanların bir ümidi var en azından.

Kızlar Ne Diyor 3

• ya da sırf bilineyim tanınayım ünlü olayım diye televizyona cıkıp yaşantılarını, ailelerini sırlarını ortaya döken tiplerden haz etmiyorum

0|0
    0|0
  • Aciz demeyelim de pek hoşlanmıyorum böyle tiplerden çoğu samimiyetsiz geliyor bana.

0|0
    0|0
    • Gurursuz geliyolar ne bileyim belki de ben yanlis degerlendiriyorum.

• Realist bir insan olarak bir tarafımla gülüyorum geneline.

0|0
    0|0
Yükleniyor...