Sokakta Kağıt topluyanlara 20 bin para cezası ne hukukla?

Sokakta Kağıt topluyanlara 20 bin para cezası ne hukukla ?Allahtan yol ve köprülerimiz var herşey yolunda

1|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalan çırpan kıymetli çözemediniz mi hala :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ucubelerin hazırladığı ucube yasa tasarıları.. Ve yine başka ucubelerin de alkışladığı.. bu insanciklarin tek geçim kaynağı.. Ne yapacak bu insanlar şimdi? Hırsızlık ve gaspa başlayacak ya, da uyuşturucu madde satacak.

0|1
    0|0
  • kağıt toplama işinde iyi para var..
    o yuzden yormayın kendınızı... evleri de var cogunun arabalarıda ama bır fabrıkaya girip sabit iş yapmaktansa gunde 4 5 saat kagıt toplayıp bir fabrıka işçisinin 2 gunluk parasını 4 5 saatte kazanan kişiler bunlar.
    yapmasınlar demıyorum karsıyım da demıyorum ama arkadasın dedıgı gıbı kendılerını yolların ortalarına atmaları buyuk kazalara sebebıyet verıyor kı... bende tek şeritli bir yolda az kalsın 100 km ile ezıyordum... buna sadece bir çözüm olarak fosforlu gıyınmelerını gerekırse ellerınde ışık vs. taşımalarını öneriyorum.

0|1
    0|0
  • kumar oynamanın cezası 100 tl kagıt toplayana 20 bin çok ilginç insanın inanası gelmiyor

0|1
    0|0
  • bu insanları resmen hırsızlığa itecekler. tüm türkiyenin kağıdını topluyorlar ve birileri iyi bir şekilde zengin olacak.

0|1
    0|0
  • Adam parası olsa zaten kağıt toplamaz bu ne mantik

0|1
    0|0
  • Kanun hep haksız lari korur zaten

0|1
    0|0
    • kanun haklıalrdan yana oldug gün insanlar oluaycak bu sefer

• Iyi oluyor bunlara
    Dilerim hayata gecer bu uygulama biran önce

0|0
    0|0
    • neden peki görüşünü alabilrmiyim?

• Sen hirsizliga baslar demedinmi dostum
      Benmi yanlis okudum

• doğru okudun eğerki onun kağıt toplanmasına izin verılmezse para cezası verılse adam hırsızlığa başlar niye kendımı yorayım düşüncesşyle hazıra alışır

• çünkü onada gözünü dikti devlet garıbanlar karton hurda topluyor rızık kazanıyor
    hırsızlık yap mı yor calmıyor - iktidarın gözü doymuyor karton kagtı pilastık para var

0|1
    0|0
Yükleniyor...