Bugün ki Esra Erol'un programı propagandamıydı?

Bugün esra erolun evlilik programına çıkan güya kapalı bir kadın kriterlerini söylemeye başladı ve Etilerde Cihangir'de oturan kişiler bana talip gelsin dedi ve ardından Tarkan'la evlenmek ona tarhana çorbası yapmak satma sarmak istiyorum gibi gerizekalıca şeyler söyledi ve başörtü bağlama şekli de hiç görülmemiştir bence. Ve bunları söylerken pişkin pişkin de sırıtıyordu. Bana propaganda amaçlı tesettürlü insanları kötülemek amacıyla gelmiş gibi gözüktü. Yani böyle tipler normalde açık ama tesettürlü hanımların ismini karalamak için yalandan kapanmış tipler oluyor. Adı nevruz muydu öyle birşeydi. Hatta Nihat Hatipoğlu'yla görüşmüş falan. Yani kadının amacı belli. Tarkan'la evlenmek istiyorum deyince insanlar garipsedi. Kadında kapalı olduğum için mi olmak gibi cümleler kurdu. İzleyenler mutlaka vardır. Sizin düşünceleriniz neler? ATV ninde böyle bir oyuncuyu hala ekrana çıkarması da ayrı bir konu. Bugünkü bölümün sonuna doğru çıktı kadın. İzlemek isteyenler izleyebilir

1|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ya tesadüfen denk geldim. Ama kadın resmen programı trolledi. Dalga geçtiği her halinden belliydi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Etraf gereksiz insan dolu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tipik ağlak türbanlı tavrı.

Bir insan türbanlı olunca canım olmama ihtimali yok, her türden abuk sabuk insan çıkıyor o programa, Esra Erol bu kadar tepki çekecek birşeye niye girsin?

Ayrıca türbanlılardan yeterince fazla sayıda hazzetmeyen insan var, öyle bir propagandaya ihtiyaç yok, mesela ben şahsen kasıntı, kompleksli ve muhabbet etmeye gelmez kadınların türbanlılarda yoğun olduğunu düşünüyorum. İrrite olmak için yeterli.

Şu heryerde gösterdiğiniz ağlaklığınız da bir başka sebep. Otobüste telefonda konuşurken biraz sessiz olması istendiğinde tartışma çıkarıp 'Ben biliyorum niye böyle yaptığınızı' diye çirkeflik eden türbanlı gördüm la ben.

2|1
    0|0
    • İşte insanlara bu şekilde göstermek için propaganda yapılıyor zaten. Siz neden böyle düşünüyorsunuz? Sizi böyle düşündüren birşey İllaki bir olay vs vardır. Tesettürlü biri hakkında hiçbir yorumu olmayan biri tesettür hakkında bir tartışma yaşandığında "ooo kapalılarda böyle yapıyor. Tüm kapalılar aynı" diye düşünüyor. Yani tesettüre girmek konusunda ikilemde kalan bir bayan "önemli olan kalp temizliği, kapalı olup böyle olacağıma hiç olmayayım" diyor ve vazgeçiyor. Anlatmak istediğim buydu

• Tesettür herşeyi o kadar güzel çözüyor ki; bugüne kadar bana ne sarkıntılık eden ne de pis pis bakan bir adam çıktı. Tesettür islama uygun olduktan sonra hiçbir göz kadına değemez. Tesettür kadını değerli kılar. Çünkü kimse o kadınla istediği gibi konuşamaz. Tesettür bunun için var. Neden tesettür? sorusuna yanıt arayanlara da bu yazı bir cevap olur inşallah. Sen normal bir kız arkadaşına kolunu atıp gezerken bana bunu yapamazsın. Anladın mı? Ben değerliyim ve manavdaki elma olup herkesin gözünün bana değmesine de izin vermem. Allah'ta kadını değerli yarattığı için onu sadece helalinin görmesine izin veriyor. Bu gayet mantıklı. Ayrıca biz de bir şeyi Allah emrediyorsa gerisi teferruattır. Siz ister mantıksız deyin ister yobazlık deyin ister kısıtlanmışlık deyin. Bizim için önemli olan Allah'ın rızasıdır.

• Bunun ne kadar moronca oldugunu izah etmeye kalksam bayagi surer.

Birincisi, tesetturlu kizlarla ilgili anlatsam soka ugrayacagin cesitli fantezileri olan tipler taniyorum.

Ikincisi, sen bir kamu mali, bir meta degilsin seni birilerinin gormemesi veya bunun ayiplanmasi seni istifade edilebilirligi olan bir nesne konumuna dusurur.

Insanlarin seninle konusmasinda ne sakinca var? Ne var yani? Insan gibi muhabbet etmek de mi yasak?

Savundugun sey seni asagiliyor, bir de gelip mantik diyorsun. Kendini manavdaki elmayla kiyaslayacak kadar ozsaygini yitirdiysen sana akil mantik islemez. bir tek helaline gorunuyormus, kocasi nikahta tapulu mal gibi devraliyor heralde, sonra da 'Hop kardesim ozel mulk' diyen amerikan tribine giriyor.

Yalan dolan, insanlari ayristirip kimyasini bozan seylere inaniyorsunuz. Bu arada ayni Allah yaninda erkek olmadan sokaga cikmamani da salik veriyor o kitapta, uyuyor musun buna?

• Banada öyle geldi. Başta düzgün gibi göründü ama sonradan cıvıklaşmasi şüphe uyandırdı.

1|0
    0|0
  • Onlar fenomen olmak için bir izdivaç programından, bir diğerine koşan, bu şekilde en namussuz yoldan fenomen olmaya çalışan varoşlardır. Buna en iyi örneklerden biri Hanife hanım. Ulan her zap yaptığımda izdivaç programında görüyordum kızı. O kadar adi, ucuz bir kızdı ki ve bu benimle yaşıt. Genelleme yapmak yanlış ancak, bunların %80'i böyle. Saman altından yaptıklarını bilsen, aklın hayalin şaşar. :)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Hepsi ünlü olmaya gelmiş

• Kardeş bu tür programlar insanı hep geriye götürür izlenmemesi gerekir böyle salak saçma programlar gereksiz

0|0
    0|0
  • bu tvdeki saçmalıklara hiçç inanmıyorum. saçma çünkü

0|0
    0|0
  • atv izlemiyorum trt izlemiyorum star izlemiyorum show izlemiyorum hela ahaber acan esnafla alışveriş dahi yapmıyorum

0|0
    0|0
    • Tarafsız olan fox'u mu izliyorsunuz? :D ya da yalan haber yapan halk tv? :D

• Yoo tv izliyemiyorum 😂 Hepsi boş hepsi gereksiz ve taraflı

• Bende cok sasırdım sanirim psikolojik sorunları var.

0|0
    0|0
  • Boş beleş programları izlemiyorum o yüzden bilemicem o karıyı

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0
    • İzleyin ama gerçekten kadına eleştiriler geliyor ve kadın sürekli ben köylüyüm ve kapalıyım diye mi zengin olamam gibi cümleler kuruyor. Yani insanlara "al işte kapalıların da gözünü para bürümüş" algısı oluşturmaya çalışıyor. Ve söylerken kafası sürekli eğik ve bıyık altından gülüyor. İzlersen anlayacaksın zaten

• Okumadım sonuna kadar haklısın bence sevdiğini söyle kabul etcektir :)))

1|1
    0|0
    • Keşke okusaydın

• Keşke okusaydın. Senin söylediğin ile alakası yok. 😊😄

• Şimdi okudum Şöyle diyeyim Din Allah'ın Dini yani biz üzerimize düşeni yapalım bırak Allah onları günahlarıyla oyalasın Vesselam

Kızlar Ne Diyor 7

• İzlemedim. Evlenme programları izlemiyorum ama izleyeceğim, merak ettim. 😊

0|0
    0|0
  • Cidden öyle seviyesiz bir programı izledin mi

0|0
    0|0
    • normalde bende izlemiyorum zaten okul falan evde olmuyorum o saatlerde ama tv de birşey olmayınca öyle açtım. Yoksa izlediğimden değil. Tabiiki de izleyip onlara prim vermem ve izleyenlere de sinir olurum ama denk geldi işte öyle.

• Yok ya esranin oyle seylerle isi olmaz kiz gerizekali bence bir tuhaf zaten abileri de kusmus kiza demkki kizda bisey var tarkanada allahin aslani dedi tarkan muslumanmi o bile belli degilken kizin gozu yuksekte rizeli filan olsun diyo salak bence o

0|0
    0|0
    • Ahahaha o Rizem konusu zaten. Ay ne cahil insanlar var ya. Karşısındaki talipte ben de Sinoplumun Rize'ye yakınım diyor. Kadın rizeli olsun mu diyor Rizem olsun mu diyor Oray'ı pek anlamadım ama umrumda da değil zaten. Millet kafayı yemiş

• izledim bugün

0|0
    0|0
  • Dedigine katiliyorum. kapalilari kotulemwk veya reyting ugruna inanclari kullanmak adet olmus halinde ulkemizde
    Not. Programi izlemedim. soylediklerin uzerinden yorum yaptim

0|0
    0|0
    • Yani kadın dalga geçiyor bildiğiniz. Bıyık altından gülmeler. Kapalı olduğum için mi Tarkan'la evlenensem demeler falan. Cihangir'de oturmayanlar gelmesin talip diyor kadın. "Kapalılarında gözünü para bürümüş" algısı oluşturmaya çalışıyor.

• videosu var mi merak ettim

0|0
    0|0
  • Link verebilir misin?

0|0
    0|0
    • ATV nin kanalında vardır Şu an herhalde. İnternet paketim sınırlı olduğu için açamıyorum kusura bakmayın. Programın sonlarına doğru

Yükleniyor...