Babanız sizi dövse napardınız kızlar?

evet sorum acık ve net yorumları alalım gencler...

Güncellemeler:
babam benı dovdu bu cok oldu kardesımle tartısıyorum dıyee ustume yurudu vurdu kac kez saatlerdır aglıyorumm psıkoloım bozuldu artık tamamen
23 yasındayımda

1|0
33|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babam birgün bile bize şiddet uygulamadı. Ablalarıma ve bana kendimizi savunmayı da babam öğretti.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Dövme derken 1-2 tokattan bahsediyorsanız, sizin gibi evlat olmaz olsun.

0|0
    0|0
  • Oturur ağlardım bir kız gözüyle cevapladım pikachu

0|0
    0|0
  • kuzlar diyor soruda erkekler Cevap yazmış

0|0
    0|0
  • Dovmez beni

0|0
    0|0
  • Bende onu doverim.

0|0
    0|0
  • Bir şey mi yapmam gerekiyor?

Kim bilir ne yaptım da adam çileden çıktı

0|0
    0|0
  • dövmek var dövmek var şimdii

0|0
    0|0
  • Bisey yapamazlar

0|0
    0|0
  • Sinirden kendimi kaybedersem herşeyi yapabilirim.

0|0
    0|0
  • Sesim çıkmaz ne yapabilirim ki.

0|0
    0|0
  • Hak etmesen dövmezdi.

0|0
    0|0
  • Valla ben babami 18 sene once kaybettim keske hayatta olsaydi dowseydi

1|0
    0|0
  • 1 xp yi almaya geldim

0|0
    0|0
  • Öz babanmı? Meleğe nasıl vurulur :/

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver

0|0
    0|0
  • lan ben küçülkken çok dayak yedim babamdan

0|0
    0|0
  • babam beni hiç dovmedi ama validenin cani sikildiginda terligi yiyorum

0|0
    0|0
  • Saygı göstermeye devam

0|0
    0|0
    • Olsun istiyorm artik nefret edyfm

• benim babam polis eve sinirli geliyor haliyle kızdırınca olaylar olabiliyor :/ hayat işte :) ama bende polis olmaya meraklıyım fakat çocuğumu döveceğimi pek sanmıyorum :)

1|0
    0|0
  • evet naparsınız :D sımdı soyle bır olay var hak etmısse elıne saglık ama hak etmeden dayak yemısse o zaman kotu ıste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Eğer öyle birşey olursa suratına bile bakmam

1|0
    0|0
  • Saygı duymam artık ona

1|1
    0|0
  • Bir onemi olmaz. Neden beni doven bir insana hala guvenimi ve sevgimi verme aptalligina duseyim ki.
    Babamda dahil cocuk kadin doven erkekler olmeli.

1|0
    0|0
    • bana vurdu 23 yasındayım kac defa dovdu bugunde dovdu kardesımle tartısıyorum dıye cok agladı psıkoloım bozulduu cok napcam bılmıyorum

• Ben bunu ilk yaptigimda 2 litrelik kola vardi duvara bir koydum herkes sus pus. Elim kan icinde. Ablam diyazem verdi. Aradan zaman gecti yine oldu bu seferde surahi tuz buz oldu. O zamandan bu zamana bir sey yok.

• ben oyle yapamam habıre aglarım ama bıde laf sayarımmm

• Dövdü beni lisedeyken ilişkiye girdiğini öğrenince hemde nasıl dövdü bir hafta kalkamadim

1|0
    0|0
  • Dövdü ama hiç bir şey yapmadım çünkü o benim ,, Babam".

2|1
    0|0
    • psıkoloın bozulmadımı neden dovdu

• evet dedımkııı sen bana bunlaı yapıyosunya artık benım ıcın yoksunn cunku saatlerdır aglıyorum

• Ben hiç demedim öyle bir şey.. Nekadar kızsa da sövse de o adam benim Babam ve şunu iyi biliyorum ki, o hakkı rahmetine kavuştuğu zaman, keşke olsada keşke dövse diyeceğim ama artık olmayacak. Biliyorum çok farklı bir düşünce ama normal İnsanlara psikolojikmen çökmüşüz diye düşünüyorum.

• Konuşamam sanırım. Bilmiyorum kızdığı zaman bile 1-2 gün çok soğuk davranıyorum belki daha da çok olabiliyor. Elimde olan bir şey değil.

0|0
    0|0
    • benı dovdu hemde kac kere ozurde dılemıyo hep aglatıyo psıkolojım bozulduu resmen

• Ne yapabiliriz ki? Başıma hiç gelmemesi en büyük duam olur.

0|0
    0|0
  • daha bir fıske yemedim babamdan

0|0
    0|0
  • Konuşmadım. Bir süre affedemedim. Bir hafta yüzüm mor gezdim sorana da kapıya çarptım dedim

1|0
    0|0
    • bana kac defa vurdu hemde ortada bısey yokken kardesımle tartısıyodum bıde bana borcu vardı paramı ıstedım vermıyo benımde ıhtıyaclarım var

• Hiç bir şey.

1|0
    0|0
  • Cok ama cok uzulurum, babam hicbirzaman boyle birsey yapmadi bana, eger yapsa psikolojim bilr bozulabilir ama annem terlik firlatti ona bisry diyemem djjdjdejfjf

1|1
    0|0
  • Evden kaçar kötü yola düşerim😂

1|0
    0|0
  • babam beni dövse "sen nerden çıktın?" derdim. burada değil çünkü sadfsdaf:D

0|0
    0|0
  • asla bir daha konuşmam insan çocugunu döver mi ya hastalıklı bir duygu bence fiziksel üstünlüğü var diye bana bu şekilde söz geçirmeye çalışıyosa işim olmaz bir daha bu yüzden ağlamam bile onun için

0|0
    0|0
  • Ya üzülme babadır sonuçta babalar sinirli oluo biraz ama sonuçta baba napçaksın takma benim babam hiç vurmadı bu yaşıma kadar ama çok bagırırdı keşke vursa derdim yani :) üzülme boşver

0|0
    0|0
  • Babam beni dövmedi zaten dayakçı biri değil ama cok asabidir bir iki kere koluma omzuma vurmuştu olaylar olmustu ve haksızdı bende evi yıkmıştım ama sonra kendisi konuşmuştu ben baya konuşmamiştım öyle işte zaten kimseyle haksiz yere tartismam

0|0
    0|0
  • Öyle mal gibi bakakalirdim herhalde 😄

0|0
    0|0
  • Dayağımı yer otururum

0|0
    0|0
  • oyle bisey hic olmadi ama olsa bosuna dovmez heralde aglarim :D

0|1
    0|0
  • Bisey yapmam..

0|1
    0|0
  • Benim babam beni hiç dövmedi zaten döverse çok hakettiğimden döver

0|1
    0|0
  • Sebebi.

0|0
    0|0
    • yukarıda yazdım

• Kardeşim yüzünden vurursa bir daha saygı dahi duymam yokmuş gibi davranırım

• Gider odamda ağlardım sonra geçerdi

0|0
    0|0
  • atarlanayım da tekrar mı dayak yiyeyim :D Sonuçta babam o haklı yere dövdüyse bir şey diyemem.

0|0
    0|0
    • kardesımle kavga edıyodum geldı vurddu yaa bıde bana borcu var pramı ıstedım vermıyo

• kardeşin sonuçta borcu olsa ne olacak.

• Babam beni asla dovmez yok oyle bir ihtimal yani

0|0
    0|0
  • Babalar kızlarını dövmediği için kızlar bu haldeler

0|0
    0|0
  • Elime ne gecerse onla saldiririm
    #sırabizde

0|0
    0|0
  • Babam doverde sverde pıcaklarda

0|0
    0|0
  • bir tokat ta bn atardim kendime

0|0
    0|0
  • Beni bir kez dövmüstu lisede. Hemde boş yere annem kiskirtmistı. Cok sert bir sey degildi ama gururum çok kırıldı. 2 hafta salonda yattim yemek yemedim. Özür de dilemedi. Sonra düzeldi tabi her şey. Ama lise de kırdığım fındıkları öğrense de bir şey demedi. iyi adam. Severim babamı.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...