Kapat

Abim geceleri odama giriyor?

Ben 18 yaşımdayım ve iki abim var. En büyüğü yurtdışında diğeride 27 yaşında evde bizimle. Arada geceleri odama girdiğini hissediyorum, bazen yorganımı üstümden çekiyor bir süre sonra örtüp gidiyor. Bunlar duyduğum geceler başka neler yapıyor kim nilir? Kaç defa ben sütyenliyken kapıya vurmadan odama daldığını bilirim. Abim boylu poslu çekici biri her yerde göze batar, bende öyleyimdir. Ama böyle olması beni üzüyor emin de değilim, belki kuruntu. Soramam da ona çekiniyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu "cinsel yaşam" kategorisinde sorman zaten niyetini ortaya koyuyor. Beynin bir kere cinselliğe yani KS de ki bu bölüme öyle odaklanmışsın ki trollük yapayım derken bu detayı kaçırmışsın. Yani doğru kategoride olduğunu düşünerek yanlış kategoride sözde sıkıntını dile getirmişsin. Şayet sen gerçekten "mağdur kişi" ve psikolojisinde olsaydın bu sorununu cinsel yaşam alanında sormazdın. Zihnindeki ensestliğe, trollüğe ve dikkat çeken bir soru sorayımda xper kasayım mantığına dikkat çekerim. Burada gizli bir soru arkasında puan kastığını ve eğlendiğini düşünüyorsun ama aslında ciddi psikolojik sorunlarının ve saplantılarının olduğunun farkında değilsin. Benden sana ağabey tavsiyesi yaşama dair her olgunu gözden geçir.. Kimse salak değil!

2|0
    0|0
    • Of o kadar kusursuz ve doğru yazmışsınız ki resmen aklımdan geçenleri dile getirmişsiniz aynen dediğiniz gibi millette ciddiye alıp cevap vermiş

• Ne demek rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Oz abi yapmaz. Troll soruna elveda de.

2|1
    0|0
    • İster inan ister inanma ne yazık ki doğru

• Ortada ne pislik işler dönüyor varya... bizim mahallede ergen olanın biri evde annesinin boğazına bıçağı dayamış yarı soymuş kadının bağrıltılarına millet toplanmış polisler geldi kadını aldılar birşekilde evinden.. olan şimdi yatıyor halen cezaevinde... ALLAH doğru yoldan şaşırmasın..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• Arkadaşım merhaba,

Muhtemelen sorun kaldırılacak ama bence abinle değil, ona yakın bir kız arkadaşıyla konuşmalısın, öncelikle abinin ensest ilişkilere ilgi duyup duymadığını öğrenmen lazım...

Eğer öyleyse ve sen de pat diye konuyu açarsan yanlış birşey yapabilir...

0|0
    0|0
    • Neden kaldırılcak maksatım bilgilenmek sadece :/ ama dediklerini kesinlikle yapacağım çok öatıklı. Teşekkürler

• Saçmalama eğer abinin arkadaşlarına konuyu açarsan iş çığrından çıkabilir. Uygun bir dille babanla ve annenle konuş abin kendine çeki düzen versin

• @farzedelimki Ya bir fikrin varsa, soruya cevap ver, cevaplara maydanoz olma... Mal mal da konuşma, annesine babasına abim bana sulanıyor mu diyecek... Hal bilmez, yol bilmez salak...

• Yapacağın şey belli sen geceleri neden odama giriyorsun hayırdır de.

0|0
    0|0
    • dananın kuyruğu bu sana engellemen sıkıntı değil.
      Şimdi tam oldun seviyen belli karakterin belli senden klavuz olmaz kimseye yazan yaşın 34 ama insanlık tarihinin içerisinde yaşanmamış 34 sene yemişsin cehalet diyarının karanlığındaki sürgününde. Abisinin Ensest ilişkiye ilgili olduğunu öğrendi diyelim abisinin arkadaşı olum bacın geldi böyle bir şeyler sordu senin niyetin ne dese sonuç ne olacak? Hadi onu geçtim evet var dedi abisinin arkadaşı bu durumdan anne ve babasını haberdar etmemesi abisini daha fazla cesaretlendirmez mi daha ileriye gitmesi yönünde? Onuda boş verdim abisinin arkadaşına bunu sordu o sorduğu kişi ulan bunlar aile içi takılıyorlar bana her yol mübah derse? Sen ne dediğini gösterdiğin yolun nereye çıktığını tarttın mı hiç? Evet ortada bir salak olması gerekirse o ben olurum kardeş sen hiç karışma bu işlere.

• Kapıyı kıtle

0|0
    0|0
  • Bence abin cinsel birsey düsünmüyor...
    Sen onun kiz kardesisin. Melegisin...
    Ama yani acaba yorganin altinda biriyle mesajlasiyomusun diye mi bakiyo acaba. Belki. uyuya kalmistir telefonu yanindadir alip kolaçan edeyim kim var kim yok kimle mesajlasiyo falan.

0|0
    0|0
    • Telefonumu gün içinde de hep ortalıkta alsada bir şey demem bilir. Hem yorganı komple mi çeker biraz indirir bakar :(

• Peki muhakkak deneyeceğim bunu. Teşekkürler...

• Rica ederim umarim korktugun gibi degildir

• senın uzerınden yorganı ne amaçla cekıyor olabılır?
    habersiz girmesi zaten oyle bir anda seni görmek istemesinden olabılır mı
    senınle hıc konuşmadan odana sessizce girip çıkıyor ve sureklı yapıyor acaba evde onun etkılenecegı bır durum oluyor mu kıyafetın falan

0|0
    0|0
    • Şort giyiyorum evde. Okul formamda mini etek yarım çorap falan giyiyorum. O etkiler mi ki

• Evet arada benden sonra girer.

• senden sonra girdiğinde çamaşırlarınla ilgileniyor buyuk ihtimal sen duşa gırdığınde çamaşırlarını nasıl koyduğuna dikkat et senden sonra abın duşa gırıp çıktığında tekrar gir banyoya çamaşırlar koyduğun gibi mi yoksa farklı mı duruyor buna bak anlarsın

• Ahaa bu ne böyle yaaa sen onun kardeşisin yaa... İçinde bulunduğun durum çooook zor senin sıkıntı büyük.. abinin içinde biraz da olsa sapıklık var yanlış anlama ama öyle gece dedigin şekil gelip üstünü acması ne yaaa... gündüz bile olsa kapıyı vurup sana seslenmesi gerek girebilirmiyim diye.. şerefsiz köpek.. işin çoook zorrr...

0|0
    0|0
  • bir gece sen de yatmış gibi yap o zaman

0|0
    0|0
    • Yaptım, yani odama girdi uyuyor gibi davrandım. Üstümü açtı bir süre öyle durdu nefesni duydum sadece. Kıpırdadım biraz döner gibi. Üstümü örtüp çıktı

• Yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum...

• ne yanlışı dediğin gibiyse abin en büyük yanlşı yapıyor

• Öncelikle kendini emniyete al kapıyı filan kitle sonra da git anana babana söyle o gece gelmeler bitmeyebilir ilerde kötü şeylerde olabilir şeytanın napaçağı belli olmaz bir durter hayatın iz kararır aman

2|0
    0|0
  • Sanırım abin enseste meraklı mide bulandırıcı bişey inşallah öyle değildir

0|0
    0|0
  • Odanın kapısını kilitle, anlar hatasını birdaha öyle pok yemez.

0|0
    0|0
  • Takip et

0|0
    0|0
  • yok lan bu kadarda degildir

0|1
    0|0
  • sapıkmı lan.. ne

0|1
    0|0
  • Ne yapıyorki sana ve oz ağbinmi

0|0
    0|0
  • Kızım belki seni kontrol ediyordur. Yani telefonda yazışıyormusun birisyle felan diye. Telefonda konuşuyor numarası yapabilirsin bir erkekle.

0|0
    0|0
  • kapını kilitle o zaman

0|0
    0|0
  • sorarsan inkar eder uyurken odanı kilitle

0|0
    0|0
  • kameraya çekiceksin

0|0
    0|0
  • kapını kiltlesene sende

0|0
    0|0
  • çüş amqq sinirlendim

0|0
    0|0
  • bence abinin niyeti kötü

0|0
    0|0
  • valla ensest olmasın abin

0|0
    0|0
  • Yuhh ya

0|0
    0|0
  • kapını kilitlemeyi dene ;)

0|0
    0|0
  • Kilit yaptr ailenme konus rahtsz oldgunu

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• benim tanıdığımin basinada geldi korktugu dogru cikti Abisine once odama gelme falan dedi abiside ters tepki gosterdi sonra ailesine söylemekten cekindi ama sonunda söyledi anneside bir gece oglu kizinin odasina girerken yakaladi oglani disari atilar senin abin 27 yaşında tek basina yasayabilir ailenle konus olmadi gidip gerekli yerlerden yardım iste kendini ezdirme kimseye abin bile olsa sapik sonuçta.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey abin o senin kötü düşünme sakın

0|0
    0|0
  • kilitle kapını. annene durumu anlat.

0|1
    0|0
  • bişiy diyemeyecegım en yakınına bile güvenemiyor insan ulkede olanlara bak ama kitle yat sende

0|1
    0|0
  • Tövbe bismillah ürperdim. Psikoloğa git. ya da annenle babanla falan konuş.

0|0
    0|0
  • Kilitle kapini yatmadan

0|0
    0|0
  • "Abim boylu poslu çekici biri her yerde göze batar, bende öyleyimdir." cümleye bak geri ze ka lı karı seni
    U la n herşeyiniz yalan be böyle şeyler yazıp yazıp sapkınlığı olanların bilinç altına işliyosunuz bir def olup gidin şu siteden ne halt oluyorsa git ailene anlat

0|0
    0|0
  • Of benimde abim odama gelir amma fesat dusunuyosunuz. Giyinirken ya kapi arkasnda gyinirim ya da kitlerim. Odama girme de diyebilirim. Sacma dusuncelere dalma ayip

0|0
    0|0
    • Girip yorganı üstünden tamamen indirir mi? Bir çok kez hemde.

• Hayir ama öyle bir durum olsa aileme soylerdim ya da napion derdim

• Odanın kapısını kilitle

0|0
    0|0
Yükleniyor...